Meditatsiooni kursus

Tulevased kursused

20.01. - 08.12.2024

Meditatsiooni õpetaja aastane väljaõpe – uus õppegrupp alustab 20. jaanuaril 2024.a. 1 x kuus L-P / 2 sertifikaati

Eesti Meditatsiooni Kool pakub ainsana Eestis meditatsiooni õpetaja väljaõpet. See aastane meditatsiooni kursus, mille õppekava vastab riiklikule õppekava standardile, on üks väheseid omataolisi ka kogu Euroopas. NB! Kuna tegu on ainukordse põhjaliku meditatsiooni õppega, siis lisaks õpetajate koolitamisele, annab kool võimaluse tulla samasse õppegruppi õppima (samadel alustel ja tingimustel) ka kõigil neil huvilistel, kes tahavad õppida põhjalikult meditatsiooni üksnes iseenda jaoks ja ei plaani (vähemalt esialgu) seda teistele õpetama hakata.

Vaata lähemalt

20.01. - 08.12.2024

Põhjalik meditatsiooni kursus iseendale

Sellel kursusel saadakse palju isiklikke kogemusi, kuidas meditatsioonid mõjuvad ja tekib selgus, mis on tõeline meditatsioon, kuidas inimpsühholoogia - mõtted, hoiakud, suhtumised, emotsioonid, ego jm. sellega seotud on, mida saame ja mida ei saa teha oma mõtete virr-varriga, et mindfulness seisundisse liikuda. Käsitleme ainult valgustunud meistrite nägemusi ning teeme ainult nende meditatsioone ja tehnikaid.

Vaata lähemalt

Toimunud kursused

04.08.2023

AUM meditatsioon

Selles meditatsioonis läbitakse 14 inimolemuse osa: negatiivsus, andestamine, armastus, Ki energia: isiklik+universaalne, keha orgastiline pulsatsioon, katarsis, pühitsev tants, valu ja kurbus, naer, sensuaalsus ja nauding, rahu enda keskmes, ühtsus eksistentsiga ja vaikus, unikaalne austus ja armastus, jagamine.

Vaata lähemalt