Meditatsiooni kursus

Tulevased kursused

28.09.2024 - 14.09.2025

Meditatsiooni õpetaja aastane väljaõpe. Uus 10.õppegrupp alustab 28. septembril 2024.a. 1 x kuus L-P / 2 sertifikaati

Eesti Meditatsiooni Kool pakub ainsana Eestis MEDITATSIOONI ÕPETAJA VÄLJAÕPET. See aastane meditatsiooni kursus, mille õppekava vastab riiklikule õppekava standardile, on üks väheseid omataolisi ka kogu Euroopas. Tänaseks on õppe läbinud üle 100 inimese, kes õpetavad nüüd oma meditatsiooni gruppe või pakuvad eraseansse. NB! Kuna tegu on ainukordse põhjaliku meditatsiooni õppega, siis kool annab võimaluse tulla samasse õppegruppi õppima (samadel alustel ja tingimustel) LISAKS KA KÕIGIL NEIL, KES TAHAVAD AINULT ISEENDA JAOKS ÕPPIDA PÕHJALIKULT MEDITATSIOONI ja ei plaani (vähemalt esialgu) seda teistele õpetama hakata.

28.09.2024 - 14.09.2025

Põhjalik meditatsiooni kursus iseendale

See on juba 10-nes aastane meditatsiooni õppegrupp, kus on võimalik õppida meditatsiooni ja sellega seoses ka oma elus muuta seda, mis muutmist vajab. Sellel kursusel on õppinud üle 100 huvilise. Kursus annab palju isiklikke kogemusi, kuidas meditatsioonid mõjuvad ja tekib selgus, mis on tõeline meditatsioon, kuidas inimpsühholoogia - mõtted, hoiakud, suhtumised, emotsioonid, ego jm. sellega seotud on, mida saame ja mida ei saa teha oma mõtete virr-varriga, et mindfulness seisundisse liikuda. Käsitleme ainult valgustunud meistrite nägemusi ning teeme ainult nende meditatsioone ja tehnikaid.

Toimunud kursused

04.08.2023

AUM meditatsioon

Selles meditatsioonis läbitakse 14 inimolemuse osa: negatiivsus, andestamine, armastus, Ki energia: isiklik+universaalne, keha orgastiline pulsatsioon, katarsis, pühitsev tants, valu ja kurbus, naer, sensuaalsus ja nauding, rahu enda keskmes, ühtsus eksistentsiga ja vaikus, unikaalne austus ja armastus, jagamine.