Jaapani näomassaaž Kobido

Siin pildidl on jaapani perekond: vanaema, ema ja lapselaps. Vanaema Kazuko Inoue on 42 aastane (pildil roosa ringiga)

Legendaarne jaapani näomassaaž on üks nooruse saladusi, ning sel põhjusel püsibki jaapani naiste sile näonahk värske, veatu ja noorena kuni vanaduseni.

Jaapani näomassaaž aitab:

• vältida enneaegset vananemist
  • vältida uute kortsude tekkimist
  • vähendada olemasolevate kortsude sügavust
  • pinguldada nahka
  • vähendada liigse rasu tekkimist nahal
  • kiirendada naha uuenemist
  • suurendada naha elastsust
  • vabaneda stressist

Et Jaapani näomassaaž saaks täita neid  punkte siin, selleks on vajalik teha kaks 10-korrast massaažikuuri aasta jooksul.

Paljud eksperdid usuvad, et see iidne massaaž mitte ainult et võitleb naha vananemise protsessidega ja noorendab nahka, vaid omab ka võimast emotsionaalset, lõõgastavat ja tervendavat mõju kogu patsiendi kehale tervikuna.

Selle massaaži tehnikaid on 1000 ringis ja neid on arendatud Jaapani massaaži meistrite käe all alates juba 15. sajandist. USA-s ja Euroopas on Jaapani näomassaaž väga populaarne ja seda kasutatakse peamiselt mittekirurgilise näoliftingu meetodina.

Emotsionaalne mugavus ja vananemisprotsess on lahutamatult seotud, mistõttu jaapani näomassaaž pöörab erilist tähelepanu patsiendi tunnetele: emotsioonid mõjuvad näomiimikale ning omakorda näoilmeid mõjutavad otseselt kortsude teket. See on viis, kuidas saavutada mitte ainult sile näonahk, vaid ka rahu ja emotsionaalne tasakaal.

Erinevalt tavalistest näomassaaži meetoditest mõjub see massaaž mitte ainult naha väliskihile vaid ka nahaaluse lihastele. Selle näomassaaži ajal eemaldatakse näolihaste spastilised blokeeringud, lihaspinged, paraneb vereringe ning tasakaalustub naha verevarustus. Massaaži jooksul mõjutab massöör teatud spetsiaalsete liigutustega energiate liikumist ning voolavust näo- ja kaelapiirkonnas, mis on selle massaaži üheks suurimaks erinevuseks võrreldes teiste näomassaažidega maailmas ja mis paneb näonaha sügavalt särama.

Peamiselt on see meetod suunatud enneaegse vananemise ja kortsude tekke ennetamisele ja alles seejärel juba olemasolevate kortsude silumisele ning kortsude juurdetekke ja sügavamaks muutumise peatamisele.

Seega on see näomassaaž on ideaalne meetod just noorematele patsientidele, kes tahavad näha eakalt välja nooremad. Vananemisega seotud muutuste ennetamiseks on vajalik läbida seda protsessi igal aastal 2 x 10 seanssi

Jaapani näomassaaži teeb Chandini Sarita (Eesti Meditatsiooni Kool) Sarita omab vastavat sertifikaati

Registreerimine: individuaalseansid@gmail.com

Seansi kestvuseks on 1 tund

Kuidas massaaž ja meditatsiooni seotud on? Kui kellelgi tekib küsimus, et kuidas on meditatsioon ja massaaž seotud, siis sellele on väga lihtne vastata. Kui tahad jõuda meditatsiooni, siis see on pingevaba seisund; see on koht, kus mõte ja emotsioon teevad pausi. See koht on vaba kõigist segajatest. Kõik me emotsioonid ja läbi elatud situatsioonide pinged on aga ladestunud  meie kehas. Enne kui jõuame vakuse juurde iseeneses, tuleb vabastada kehad pingetest. Massaaž on üks võimalusi sel teel. Jaapani näomassaaži eripäraks on ka see, et tegeletakse küll näoga, aga kogu keha lõdvestub, sest tohutult palju pingeid hoiame me kinni just näos (eriti suu ja lõuapiirkonnas).  Ja kui need saavad vabastatud, annab see lõõgastus endast märku ka ülejäänud kehale, mis omakorda tunneb pingelangust.

Näo ja ülejäänud keha seose kohta on ka palju tagasisidet klientidelt. Üks juhtum siin näitena: klient tundis kohale tulles tõeliselt häirivat valu oma paremas põlves, mis kiirgas puusapiirkonnnast põlve. Peale 1 tunnist jaapani näömassaaži, kui klient massaaži laualt tõusis, oli põlvevalu kadunud.

Eesti Meditatsiooni Kool

Registreeru eraseansile