Individuaalsed meditatsioonid ja enesehüpnoos

Sarita (Seeda Randroo) on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli psühholoogia erialal ja on töötanud psühholoogi – psühhoterapeudina mitmeidkümneid aastaid. Pere nõustamine, laste nõustamine, suhtenõustamine jne. Lisaks 10 aastat ka ettevõtetele pakutavaid koolitusi ja – konsultatsioone. Loe edasi!

NLP – Neurolingvistiline programmeerimine ja hüpnoos

Anilil on põhjalikud teadmised ja kogemused NLP (Neurolingvistiline programmeerimine), Kliinilise Hüpnoosi, Hingamise ja Mindfulness tehnikate ning Meditastioonitehnikate alal ning ta omab vastavaid sertifikaate. Loe edasi!

Jaapani Zen nõustamise Assotsiatsiooni liige

Ronak Kandhi on India Zen nõustamise Assotsiatsiooni president ja sisemise transformatsiooni keskuse – Lovingworld (Armastav maailm) rajaja ja juht. Loe edasi!

Mindfulness, ayurenergeetika ja refleksoloogia

India kuningliku perekonna isiklik tervendaja, kelle raviedu põhineb sügavatel teadmistel-oskustel idamaiste tehnikate osas ja tema enda kui tervendaja meditatiivselt väga sügav-puhtal seisundil, mis on saavutatud aastakümneid kestnud mediteerimise abil. Loe edasi!

Intensiivse Teadlikkuse retriidid, Who is in?

Shivani (K.Gareiss) on juhendaja Saksamaalt, kes on õppinud matemaatikat ja psühholoogiat Münchenis. Pärast täiendavaid koolitusi Ameerikas ja Indias meditatiivsetes ja kehale-orienteeritud teraapiates sai temast Šveitsi teraapia- ja meditatsioonikeskuse kaasasutaja ja kaasjuht. Loe edasi!
Eesti Meditatsiooni Kool on koht, kus hingeteedel rändajad võivad endas selguse, tasakaalu ja elurõõmu leida ning ennast avastada. Meditatsioonikool on ebaharilik kool, millel pole ei lõppu ega algust ja liituda saab igal ajal. Kool on kõigi jaoks, kes on huvitatud isiklikust arengust, pakkudes erinevaid teraapiaid, loeguid, kursusi, sh. väljaõppe kursusi ning juhendajate eraseansse.

Kooli loojaks on Seeda Randroo ehk idamaise nimega Chandini Sarita, naine, kes oma sügavamad teadmised ning õiguse teisi juhtida omandas Indias Punes, OSHO Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses.
Seeda motoks on: „Ma saan elus teha ning teistele edastada vaid seda, millesse ise tõeliselt usun”. Tema kursustel on võimalik omandada palju erinevaid tehnikaid, et nende abil liikuda sügavamale meditatsioonitasandile, suurema sisemise selguse suunas, kogeda erinevate meditatsioonide mõju ning saada teadmisi nii konkreetsete tehnikate kui ka meditatiivse tee kohta laiemalt. Vajalikke sügavamaid kogemusi ja teadmisi saavad needki, kes juhivad täna ise (alternatiiv)gruppe või plaanivad seda teha.

Loe edasi!

Meditatsioonilaager Pärispeal

Vaata pilte meditatsioonilaagrist!