AUM meditatsioon

AUM on 14 osast koosnev sotsiaalne meditatsioon, mille Veeresh lõi OSHO soovituse ning juhendite järgi ja kui see sai valmis, kinkis ta selle meditatsiooni OSHO-le.

Selles meditatsioonis läbitakse 14 inimolemuse osa: negatiivsus, andestamine, armastus, Ki energia: isiklik+universaalne, keha orgastiline pulsatsioon, katarsis, pühitsev tants, valu ja kurbus, naer, sensuaalsus ja nauding, rahu enda keskmes, ühtsus eksistentsiga ja vaikus, unikaalne austus ja armastus, jagamine.

OSHO ütleb: iseendani jõudmiseks on 2 teed: meditatsioon ja armastus.

Ma nimetan AUM-i armastuse avanemise teeks.
Minu jaoks on OSHO aktiivsed meditatsioonid + AUM üheskoos täiuslik iseendani jõudmise kombinatsioon.

Mis on erinevus OSHO aktiivsetel meditatsioonidel ja AUM-il?

OSHO aktiivsed meditatsioonides liigud Sa üksinda iseenda taas äratundmiseni

AUM-is liigud Sa koos teistega, üksteist toetades ja abistades armastuse taas avamiseni

Ma nimetan neid kahte puutüveks, millel on 2 haru. Sama puu, sama lehekroon, sama tüvi ja 2 arinevat haru. Kui üks haru on ära lõigatud, on see vigane puu. Seepärast loovad mõlemad ühendatuna täiuslikkuse ehk terviku.

Mõlemad teed on omavahel lahutamatult seotud.

See on sama, nagu OSHO nimetab tänapäeva inimest Zorba de Buddha – kaks osa on omavahel seotud: elu nautleja ja mediteerija. Kui ihaldad vaid ühte neist, oled Sa poolik.

Jaatad aga mõlemat, elades mõlemat totaalselt, saab Sinust tervik.

Ei ole ööd ilma päevata, ei ole valgust ilma pimeduseta, ei ole valget mustata.

Jaata kõike. Unusta hinnang ja kriitika. Ning oled universumiga harmoonias.

Meditatsioon ja armastus ühes loovad kooskõla.

MEIE ESIMENE AUM GRUPP 29.04.2023

Milline energia peale AUM meditatsiooni!

TOIMUMISE AJAD:
AUM meditatsioon toimub:

• 4 aug. kl 18.45 – 21.15 (21.30)
  • KORRALDAJA ja JUHENDAJAD:
    Korraldaja: Eesti Meditatsiooni Kool
    Juhendajad: rahvusvaheliselt sertifitseeritud juhendajad Chandini Sarita ja Deva Kriya

TOIMUMISKOHT: Tao keskus

HIND: