Privaatsus ja andmekaitse

Eesti Meditatsiooni Kool saab isikuandmeid kooli lehel registreerimise, kursustele registreerimise, üritustel ja seanssidel osalemise, kooli poolt vahendatavate või müüdavate toodete ostmise tehingute kaudu.

Nimetatud isikuandmeteks on ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber, ostude puhul arveldusarve number, aga ka tarbijakäitumise andmed – eelistatud pakiautomaadid, eelistatud makseviisid, eelistatud keskused, tehtud tellimused ja ostud, kliendi tagasiside jne.

Isikuandmete avaldamine Eesti Meditatsiooni Koolile on vabatahtlik, kuid teenuste osutamiseks või ostutehingute teostamiseks vajalik. Teie isikuandmete töötlemine põhineb Teie enda antud nõusolekul ja Teil on igal ajal õigus meile antud nõusolek tagasi võtta.

Isikuandmeid kasutame teenuste ja toodete pakkumiseks ning osutamiseks, klientidega kontakteerumiseks, e-kirjade saatmiseks, müügitehinguteks, turunduseks.

Andmebaasi andmete sisestamisega annate meile õiguse töödelda teie andmeid teenuse pakkumiseks ning turunduslikel eesmärkidel. Sealhulgas sotsiaalmeedias- ja internetiturunduses (Facebook, Instagram, Smaily, Google). Nende andmete säilitamise ja töötlemise lõpetamisest on õigus mistahes ajahetkel meile teada anda ning loobuda teavituste ja pakkumiste saamisest.

Eesti Meditatsiooni Kool kasutab isikuandmeid vajadusel ka uudiskirja saatmiseks. Teil on võimalik uudiskirjast loobuda klikkides kirja jaluses olevale vastavale nupule või informeerides e-posti aadressil meditatsioonikool@gmail.com.

Teil on õigus nõuda isikuandmete kustutamist, kui nende edasiseks töötlemiseks ei ole seaduslikku alust. Teil on õigus paluda meil parandada või eemaldada andmeid, mis Teie arvates on ebaõiged.

Kui te ei ole rahul sellega, kuidas Eesti Meditatsiooni Kool teie isikuandmeid töötleb, saate vastava teatise saata meditatsioonikool@gmail.com Samal aadressil saate meiega ühendust võtta kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste ja murede korral.

Eesti Meditatsiooni Kool vastutab isikuandmete turvalisuse eest. Me võime edastada kogutud isikuandmeid kooli tegevuse või teenuste osutamisega seotud vajadustest tulenevatel põhjustel kolmandatele isikutele, nagu näiteks õigusabiteenust osutavale isikule, pilveteenuse osutajale, reklaam- ja turundusteenust pakkuvale isikule, veebi- ja tarkvaraarendajatele.

Eesti Meditatsiooni Kool avaldab isikuandmeid juhul, kui tal on selleks õigusaktidest tulenevalt kohustus. Selline kohustus andmete avaldamiseks võib tekkida näiteks ametiasutuste seaduslikul nõudmisel.

Eestimeditatsioonikool.ee veebilehe vastutavaks osapooleks on:
Eesti Meditatsiooni Kool OÜ
Reg. kood: 12794904