• See kursus oli Meditatsiooni õpetaja kursuse noorem õde. Kui Meditatsiooni õpetaja kursus kestab 1 aasta ehk 22 õppepäeva, siis Meditatsioonijuht,nõustaja õpe kestis 9 õppepäeva. Maivi osales selles, sest Maivi reisib palju ja ei pruugi aastases õppes saada seetõttu osaleda. Õppevorm on sama, ainult lühemas variandis saadakse 4 korda vähem teadmisi ja palju-palju vähem kogemusi. Meditatsiooni õpetaja aastase kursuse läbinu on võimeline oma teadmiste ja kogemustega juhendama meditatsiooni gruppe, tundes samal ajal end grupi ees kindlalt. Õpetaja peab ju olema ikka sammukese võrra eespool kui õppijad. Ja oluline, et õpetaja teab ÕIGET infot. Põhjalik Meditatsiooni õpetaja õppekava on kodulehel. Õppes lähtutakse AINULT VALGUSTUNUD MEISTRITE: Osho; Buddha; Lao Tzu; Krishnamurti, kogemustest, õpetustest ja meditatsioonidest, tehnikatest. Meditatsiooni õpetaja kursust juhendab Sarita, rahvusvaheliselt kvalifitseeritud meditatsiooni juhendaja ja õpetaja. Registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com https://youtu.be/PR75uQXtSt8

• Kadri lõpetas unerohtude tarbimise juba peale 7ndat päeva Osho Dünaamilist meditatsiooni tehes. Ja Kadri sai lahti veel ühest sõltuvusest – vaata! Igaühega toimuvad meditatsioonides erinevad “asjad”, aga on lihtsalt tore saada teada, kuidas inimesed abi saavad! Osho Dünaamilist meditatsiooni® nimetatakse ka revolutsiooniks teadlikkuses. Järgmised 21 päeva grupid on leitavad kodulehe avalehel. Võib osaleda ka vähem (alates 7 järjestikust päeva), kuid Osho ütleb, et 21 päeva läheb mõistusel vaja, et nõustuda muudatustega.

• grupitreeningud

Kellel meist ei oleks elus selliseid aegu, päevi, perioode, kus rahu ja tasakaal kuluks marjaks ära… Kui tulevad sellised keerulised ajad, siis on hea, kui tunned sisemist kindlust Teily räägib, mis tema elus toimus ja kuidas ODM 21 päevases grupis osalemine teda selle juures aitas. Uued 21 päevased ODM grupid sel aastal toimuvad veel 27 okt – 16 nov ja 1 – 21 dets. Kui Sa soovid osaleda, siis oled teretulnud! Registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com Rohkem videosid on kodulehel ja täpsemat infot OSHO Dünaamilise meditatsiooni kohta leiab SIIT https://www.youtube.com/watch?v=awd6zy38ZEg

• Kes soovib muutusi oma ellu, siis see meditatsioon on üks parimaid. Seda on teadsulikult uuritud – vähendab stressihormooni: vabaneb ärevus, stress, emotsionaalsed pinged… 2021 aastal toimuvad 21 päevased tsüklid veel 27.okt – 16.nov ja 1. – 21.detsembril Oled teretulnud, kui seda enda ellu soovid. Registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com Rohkem videosid on kodulehel ja täpsemat infot OSHO Dünaamilise meditatsiooni kohta leiab SIIT   https://www.youtube.com/watch?v=n2hglPXn7WY

• Helen, Jaana ja Kersti osalesid Meditatsioonijuht, nõustaja kursusel. Uus kursus on kavas 17 aprill – 16 mai, 2021.

• Arvamused erinevad sageli reaalsusest – me arvame paljut ja arvame valesti, arvame ennast tõkestavalt ja pidurdavalt. Me arvame, et midagi ei saa teha, kui pole meie arvamuse järgi nn “õigeid” tingimusi, me arvame, et miski siis ei tööta, kui tingimused “pole need”… Mitmedki arvasid, et Osho Dünaamiline meditatsioon (21 päeva) “ei tööta” zoomis, et energia pole see ja kodus ei saa teha nii vabalt, kui tahaksid ja ei saa võtta kodus tunniks ajaks ruumi ja pereliikmetelt paluda mitte segamist… Ei, ei, ei – me oleme harjunud ütlema eisid ja mõtlema eitavalt. Kahjuks. VAATA KA KADRI KOGEMUSVIDEOT: vabanemine 2 sõltuvusest nende päevade jooksul https://www.youtube.com/watch?v=-umbzRKy1WE&t=4s Kes aga olid “jah meditatsioonis”, kogesid suurepäraseid muutusi nende 21 päeva jooksul, mil tegime zoomis Osho Dünaamilist meditatsiooni. Siin on vaid 2 inimese kogemused (kõik ei taha ju avalikult rääkida), aga paljud kogesid ärevuse vähenemist ja seda, et igapäevaelu pingelised situatsioonid ei mõjuta enam nii kui varemalt jne.

• Eha koges aktiivset meditatsiooni – Osho Kundalini meditatsiooni, esimest korda. On väga oluline, et õpe, mis antakse, on õige ja meditatsioonis järgitakse instruktsiooni. Siis on ka kogemused erinevad. Aktiivne meditatsioon võib viia Su sügavale enesetunnetuseni – kaunisse paika, kus Sa pole varem olnud, kuid võib olla ka lihtsalt kui füüsiline harjutus juhul, kui õpe on vale või instruksiooni ei tähtsustata. Registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com Eha koges esmakordselt OSHO Kundalini meditatsiooni ja tema kogemus oli suurepärane!.

• Meditatsioon ei ole midagi kunstlikku, rasket või keerulist. Me võime mõelda meditasiooni enda jaoks selliseks, aga seda ei ole ta iseenesest mitte. Kui öelda sõna “meditatsioon”, siis tavaliselt ilmub inimeste kujutlusse pilt sirge seljaga ja liikumatult istuvas Buddhast. See on Vipassana, kus ollakse liikumatult pikka aega ja võib juhtuda, et ühel hetkel siis mõtted kaovad… Tänapäeva inimese jaoks tõesti tohutult keeruline ülesanne, sest meie elutempo on tormlev ja mõttepuntrad on peas sassis.

• Näomassaaź stimuleerib näo, kaela ja kogu keha vereringlust ning vabastab lihaspingetest, mis on suureks põhjuseks kortsude tekkimisel. Jaapani massaź on tänaseks üks kõige efektiivsem kortsudega toimetamise meetod. See on palju rohkem kui lihtne näomassaaž – massöör oskab liigutada, juhtida Qi-d ehk energiat, mis paneb näo särama. Sarita teisi seansse (individuaalne meditatsiooniõpe, enesehüpnoos, sügav lõõgastus uinumiseks jm) vaata SIIT