Kogemuslugu: Helena Vaher

Meditatsioonid on justkui loodud mulle, parimad tööriistad minu elus, läbi mille olen vabastanud väga palju.

Mediteerides tunnen end nagu väike tüdruk, keerlemas, pöörlemas, tantsimas, elu tähistamas. Olen tundnud, et ma lendan, olen vaba ja piiritu. Elu ei pea olema raske ning võtan erinevaid situatsioone lendleva kergusega, sest elu on seiklus.

Olen kasvanud ja kogenud nii palju õnne, rõõmu, rahulolu, vaikust, kohalolu ning suurt valu, aga valu viib meid arengusse!

Südame teeb soojaks, et Seedale päriselt läheb korda, kuidas minul läheb ja on sellel teekonnal minu kõrval ning toetab. Seeda on parim ruumi hoidja, nii turvaline on ennast avada, nii turvaline on kogeda, nii turvaline on olla. Väga raske on seda protsessi sõnadesse panna, seda peab ise kogema!

Ma olen läbinud tohutu transformatsiooni ja eelnevad aastad tunduvad mulle juskui eelmine elu. Ma ei oleks uskunud aasta aega tagasi, et minus selline pool olemas on, aga müüride tagant koorus tegelikult välja tõeline mina. Mõistan, kes ma päriselt olen ning oskan oma elus olla vaatleja, ehk näha alati suuremat pilti.

Minu kõige suurem kingitus iseendale oli kooliga liitumine, päriselt enesesse vaatamine. Kõige ägedam töö maailmas ongi eneseareng, mis ei lõppe kunagi. Aitäh, kogu südamest!

  • Helena Vaher