Kogemuslugu: Sirel Nepper

Olles varasemalt OSHO aktiivmeditatsioone® põgusalt ühel kursusel õppinud, tundsin, et soovin põhjalikumat õpet lihtsalt isikliku arengu jaoks. Aastane meditatsiooniõpetajate väljaõpe on selleks olnud suurepärane ja väga põhjalik.

Küll aga on lisaks meditatsioonikogemusele ja järjepidevale mediteerimisele ning meditatsioonide juhendamisele selles õppes ka nn. teooria osa – valgustunud meistrite õpetused. Seda, kuidas Sarita annab valgustunute õpetusi edasi, on raske kirjeldada. Hästi lihtsalt, arusaadavalt, ilusalt läbi erinevate lugude, mõtete, kogemuste.

Peale koolis käidud poolt aastat ütles mulle abikaasa “Kuidas sa nii rahulikuks suudad igas olukorras jääda? Meditatsioonikool on ikka täiega muutnud sind” – nii on, aastaga on minus ja mu elus muutunud tohutult – minus ei ole enam ärevust, ei ole hirmu seoses maailmasündmustega, oskan jääda vaatlejaks ja mitte reageerida, ma ei ole mõjutatud sellest mis mu ümber toimub – tunnen rahu ja tasakaalu.

Olen ülimalt tänulik Saritale ja Eesti Meditatsiooni Koolile aastase meditatsiooniõpetajate õppe eest – see on ülimalt võimas kursus. Aitäh!

• Sirel Nepper