Kogemuslugu: Reelika Pintsaar / Sona Samaya

Õppimine Eesti Meditatsiooni Koolis meditatsiooni õpetajaks on olnud mu elu muutvamaid otsuseid. Kõik need kogemused ja avardumised olid vahel nii võimsad ja uudsed, et isegi sõnad kaotasid tähenduse ja raske oli kogemust sõnadega kirjeldada.

Kooli õppeprogramm on väga loogilises järjestuses ülesse ehitatud ja iga järgnev materjal või teema on eelnevaga tugevalt põimunud ja seotud.

Kuna meditatsiooni valdkond on hästi lai ja piiritu, siis mulle väga meeldis ka see, et käsitletakse vaid valgustunud meistrite tarkusi ja nende tehnikaid.

Minu isiklikus elus on see aastane õpe olnud kui suur puhastumine ja kasvamine, mida ei ole kindlasti võimalik saavutada lühikursusega.

On tulnud uusi ideid, vaateid elule, taipamisi. Enesearmastus ja enesehinnang on kasvanud, rohkem julgust on tulnud, sest hirmu ja ärevust jäi vähemaks, füüsiline tervis on parem, rohkem on energiat ja rõõmu.

• Reelika Pintsaar