Personaalne mindfulness ja meditatsiooni õpe. Seansid nii kohapeal kui onlines

Meditatsioon on väga isiklik asi ja loevad vaid isiklikud kogemused.
Ometi kui tekib hulganisti küsimusi, millele mõistus tahab vastuseid saada, on alguses parem rahustada meie harjumuspärane analüüsisoov maha, ja saada vastused oma küsimustele. Siis saab meditatsiooniga kergemini edasi minna, kuni saadud kogemused hakkavad iseenesest vähendama küsimuste hulka….
Vahel vajab inimene alguses ka mingeid selgitusi oma kogemustele – see annab tuge ja lahendab sageli ka takistusi.

Tänapäeval mitmed teadustööd kinnitavad: kui sa oled mindfulness seisundis, siis meditatsioon vabastab negatiivusest, hoiab eemale hirmu, ärevuse, paanika… See kõik on tõsi ja kogetud (minul endal ja paljudel, keda olen õpetanud)

Mindfulness on eriline seisund, mis sisaldab ärksust ja milles kogetakse väga sügavalt olevikulist hetke. Mindfulness on uks lõõgastunud teadlikkusse, selles puudub mõttetegevus. See on väga teraapiline seisund, milles tekib üldine lõõgastus ja on lihtne terveneda emotsionaalsel, füüsilisel ja hingelisel tasandil.

Mina alustasin oma isiklikku meditatsiooniteed nii, et ei olnud kelleltki küsida. Palju läks aega, et enda sees üles leida teadmised. Mäletan kahtlusi ja vahel ka tekkivaid hirme: Miks minuga nii oli? Mida see tähendab? Kas on ikka õige nii tunda? Kas midagi on valesti? jne.

Jah, on võimalik liikuda üksi, iseseisvalt, ja see on ilus viis minna koos iseendaga, kuid nüüd tean oma nõustaaja kogemustest, et mitmetel kordadel oleks inimesed jätnud mediteerimise pooleli. kui ei oleks sattunud minu juurde, ning saanud kas maha rahustatud või edasi minema julgustatud. Teatud pnktidest üle aitamiseks on vajalik kellegi toetus ning teadmised. Ka minul endal olid need punktid olemas, kus oleksin käega löönud, kuid millest õnneks üksi üle sain. Alati see nii aga ei lähe. Vahel (tegelikult sageli) on vaja teist inimest kõrvale.

ERASEANSI kestvus on 1.5 tundi:
1) praktiline juhendamine, konkreetse tehnika õpe – kuidas teha / 10 min
2) konkreetse tehnika kogemine – 1 tund
3) järelõpetus – mida tehnikas vaja muuta + kogemuste jagamine / 20 min
NB! kui on soov saada meditatsioonist teada rohkem: mis see on ja mida ei ole, mis takistab ja mis toetab jne., siis tuleks broneerida 2 tunnine seanss.

Erikokkuleppel:
– enesehüpnoos sügavaks meditatsiooniks
– edasijõudnutele võimalikud ka iidsete tehnikate praktikumid

Kogemuslugusid seanssidelt: Eha, KaiEha