Kogemuslugu eraseanssidelt

Sain täna sellise tagasiside kliendilt, kellega tegime kõigepealt läbi Osho Dünaamilise meditatsiooni ja seejärel sai ta kohe Vairagya ayurenergeetika seansi.

Tere Seeda.

Tunnen, et pean jagama. Ja kellele siis veel, kui mitte asjaosalistele.
Pärast Vairagya ayurenergeetika massaaži ja sinu meditatsiooni seanssi arvasin, et mul on väga keeruline minna ise kohe pikka massaazi teisele inimesele tegema, sest minu olemise kirjelduseks ei olegi sõnu. Kui aga tööd hakkasin tegema, siis saabus seesama seisund, mis tekkis meditatsioonis – mul oli võimalik vaadelda, kuidas ma tööd teen, oma hingamist vaadelda, olin ise rohkem kohal kui kunagi varem, totaalne 0-seisund. Olemine ja vaatlemine, tunnistajaks olemine, nagu sa nimetad.

Ma ise kombineerin oma töös erinevaid asju ja võtteid ja ma näen, et seansi efektiivsus tõuseb palju, kui mitte kordades. Aga see kombinatsioon, mis te mulle täna korraldasite……. Jaa, Osho dünaamilise meditatsiooni ja Vairagya seansi kokku sobitamine on täiesti uus level (tase: minu täpsustus).

Dünaamiline meditatsioon tõi minus välja väga mitmed valukohad, mõnele saab nime anda, mõnele veel mitte ja see polegi oluline. Tähtis on teadmine, et need on olemas ja nendega saab tegeleda. Mu vasakust jalast siiski miskit vabanes peale meditatsiooni, sest ma tundsin, et ma ei longanud täna ja jalg on kindlam all.

Vairagya seansid lähevad iga kord sügavamaks. Selge see, see ongi nagu sibula koorimine, kiht-kihilt. Mul ei ole seansile kunagi mingeid ootusi, ma lasen asjadel juhtuda. Aga et seanss nii sügavaks ja totaalseks kujunes, ei osanud ma kuidagi ette kujutada. Kui muidu on nn ülesse soojenemise ja kontakti loomise aeg, siis täna, peale sinuga eelnevalt mediteerimist – niikui Vairagya oma seansil käed külge pani, läks puudutus koheselt minu sisse sügavustesse….

Mul pole õrna aimu, mis valgustumine tähendab….. Aga täna tuli mingi hetk tunne, et see on selline… Sõnutsi on seda keeruline väljendada….. Ilmselt saad ehk aru, millest ma räägin…

Tahangi seda öelda, et see kombinatsioon on nii totaalne, et igal juhul võiks seda kasutusele võtta, perspektiivi mõttes. Muidugi ma ei tea teisi Osho meditatsioone, ilmselt saaks neid kõiki kombineerida seansiga. Aga hetkel minu kogemised on avanud mulle hoopis uue maailma.

massöör Eha
august 2019, Tallinnas