ERASEANSID (osaliselt võimalik ka onlines)

1. Psühholoogiline nõustamine

2. Personaalne mindfulness ja meditatsiooni õpe

3. Töö alateadvusega ja enesehüpnoos

4. Jaapani näomassaaž

1. Psühholoogiline nõustamine

Milliste probleemidega pöörduda psühholoogilisks nõustamiseks?
ärevus, hirm, madal enesehinnang, depressioon, rahulolematus, sõltuvus, üksildus, lootusetus, suhtlemisprobleemid või – raskused, konfliktid iseendaga, teistega, perekonnaga; läheduse puudus, armukadedus, vanemlikud oskused, lahutus jne.

Tule ka siis, kui sa ei tea, mida elus tahad teha ja mis on su tugevused.
Tegelikult ei ole probleemi, mida ei saaks lahendada. Kõigel on oma tee ja lahend.
Mida varem probleemi lahendamisega alustada, seda lihtsamalt see laheneb.

Seansi kestvus on 1- 1.5 tundi

2. Personaalne mindfulness ja meditatsiooni õpe

Tänapäeval mitmed teadustööd kinnitavad: kui sa oled mindfulness seisundis, siis meditatsioon vabastab negatiivusest, hoiab eemale hirmu, ärevuse, paanika… See kõik on tõsi ja kogetud (minul endal ja paljudel, keda olen õpetanud)
Mindfulness on eriline seisund, mis sisaldab ärksust ja milles kogetakse väga sügavalt olevikulist hetke. Mindfulness on uks lõõgastunud teadlikkusse, selles puudub mõttetegevus. See on väga teraapiline seisund, milles tekib üldine lõõgastus ja on lihtne terveneda emotsionaalsel, füüsilisel ja hingelisel tasandil.
Seansi kestvus on 1.5 – 2 tundi

KOGEMUSLOOD seanssidelt: Eha, Kai

3. Töö alateadvusega ja enesehüpnoos

Alateadvuse tasandil saab tegeleda oma füüsiliste probleemidega või emotsionaalsete seisunditega (mure, hirm, ärevus, ebakindlus jne), aga samuti oma destruktiivsete käitumismustritega, mis Sind enam kuidagi elus ei aita.
Sa oled sügavas lõõgastuse seisundis ja see protsess toimetab turvaliselt Sinu alateadvuse tasandil. Meie elus ei saa toimuda ühtegi muutust enne, kui alateadvus selleks luba ei anna. Ja alateadvust ei saa sundida. Selleks, et alateadlikkuse tasandil midagi toimuks, on vaja sügava lõõgastuse ja absoluutse heaolu seisundit.

Enesehüpnoos aitab liikuda oma meditatsioonis sügavamale tasandile, toetab Su meditatsiooniteed ja kingib Sulle kogemusi meditatsiooni sügavast olemusest, avarusest ning kergusest.
Enesehüpnoosi seisundis saavad lõõgastuda nii keha, mõistus (mõtted) kui ka emotsioonid, seega võimaldavad need seansid Sulle puhkust ja rahulikku meelt.

4. Jaapani näomassaaž

Legendaarne jaapani näomassaaž (Kobido) on üks nooruse saladusi. Selle massaaži tehnikaid on 1000 ringis ja neid on arendatud Jaapani massaaži meistrite käe all alates juba 15. sajandist.

Emotsionaalne mugavus ja vananemisprotsess on lahutamatult seotud, mistõttu jaapani näomassaaž pöörab erilist tähelepanu patsiendi tunnetele: see on viis, kuidas saavutada mitte ainult sile näonahk, vaid ka rahu ja emotsionaalne tasakaal.
Erinevalt tavalistest näomassaaži meetoditest mõjub see massaaž mitte ainult naha väliskihile vaid ka nahaaluse lihastele. Kasutatakse väga spetsiifilisi massaažiliigutusi, mis mõjutavad energiate liikumist ning voolavust näo- ja kaelapiirkonnas, ja see on üheks suurimaks erinevuseks võrreldes teiste näomassaažidega, pannes näonaha sügavalt särama.

KOGEMUSVIDEO JAAPANI NÄOMASSAAŽI seansist

Chandini Sarita (Seeda Randroo)

on Tartu Ülikooli diplomeeritud psühholoog, kes on lisaks õppinud 3 aastat ka Geštaltterapeudiks ja kes omab psühhoterapeudina 30 aastast kogemust psühholoogilise nõustamise alal: pere nõustamine, laste nõustamine, suhtenõustamine jne. Lisaks 10 aastat ka ettevõtetele pakutavaid koolitusi ja – konsultatsioone.

Kõik see on avaldanud mõju nii tema enda meditatsiooniteele kui ka tema õpetustele – juhendamistele meditatsiooni maailmas.

Sarita meditatsioonitee algas 2006 aastal. Tänaseks omab ta sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist. Ta on kauaaegne mediteerija, mõistes seda protsessi sügavalt.
Ta on terve aasta viibinud Indias – meditatsiooni sünnimaal; seal mediteerinud, meditatsiooni õppinud ja juhendanud Osho rahvusvahelises meditatsiooni keskuses Punes, Indias. Ta on rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooniõpetaja ning terapeut.

Sarita omab OSHO Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifikaate, mis annavad talle õiguse ja loa juhendada kõiki erinevaid OSHO meditatsioone ja meditatiivseid teraapiaid nagu OSHO “Müstiline Roos”; OSHO “No Mind”; OSHO “Tuletades meelde unustatud keele, rääkides oma KehaMõistusega”.

Lisaks on Sarita õppinud ka hüpnoosi ning omab rahvusvahelist sertifikaati, et juhendada enesehüpnoosi kursust või eraseanssi.

Sarita on rajanud Eesti Meditatsiooni Kooli (2015), mida ka juhib ning on Osho Eesti Meditatsiooni Keskuse (2014) üks rajaja ning juht.

Sarita on üks kogenenumaid meditatsiooni õpetajaid, kes on välja töötanud ka riiklikele standarditele vastavad Meditatsiooni õpetaja ning nõustaja õppekavad. Sarita juures saad õppida ise mediteerima või siis õppida kursustel, mis võimaldavad Sul endal õpetama-juhendama hakata.
On 2 sellist kursust: MEDITATSIOONIJUHT, NÕUSTAJA ja 1. aastane väljaõpe – MEDITATSIOONI ÕPETAJA.
Kursused lõpevad tõendi, tunnistuse ja rahvusvahelise sertifikaadiga.

Sarita on juhendanud ka palju erinevaid meditatsioonikursuseid, mindfulness meditatsiooni laagreid, vaikuseotsinguid-retriite ja meditatsioone.

VAATA JA TUTVU Saritaga (Seeda Randrooga) ning tema tegemistega:

Artiklid:
– ajakirjas “Tervendaja” “Uskudes meditatsiooni tervendavasse väesse”
– ajakirjas “Sport” “Kuidas meditatsioon aitab leida meelerahu”
– ajakirjas “Müstilised lood” “Seeda Randroo rännakud sisemaailmas”

TV saated:
– Tallinna TV Meditatsioonist ja Eesti Meditatsiooni Koolist
– Tallinna TV Meditatsioonilaagrid. Milleks mediteerimine?
Tallinna TV, saade Maatriks “HIRM” 1 osa ja 2 osa