Meditatsioonilaagrid, meditatsiooni õpe. Milleks mediteerimine?

Meditatsioonilaager. Miks mediteerimine?

Eesti Meditatsiooni Kool on korraldanud regulaarselt meditatsioonilaagreid: lühemaid nädalalõpu laagreid, aga ka pikemaid, kus toimub siis meditatsiooni õpe, kus mediteeritakse ja saadakse igapäevasusest erinevaid kogemusi.

Antud saates tutvustati ühte nädala ajast laagrit tutvustas Tallinna TV saates “Täna suvel”. Meditatsioonist ja mediteerimisega kaasnevatest muutustest räägib laagrite juhendaja, Seeda Randroo (Chandini Sarita) – Eesti Meiditatsiooni Kooli juht ja looja.

Uudis:
Meditatsiooni on võimalik õppida ka laagrite vahelisel ajal eraseanssidel, mis toimuvad nüüd peamiselt läbi interneti konsulteerides ja juhendades. Mediteerimiseks ja meditatsiooni õppeks on loodud (ja luuakse juurde) kooli poolt spetsiaalsed audiosalvestused, mille abil mediteerida. Samuti on võimalik kasutada erinevate tehnikate helisalvestusi.
Kindlasti võta ühendust, kui tunned huvi mediteerimise ja meditatsiooni õppe osas.