MINDFULNESS VAIKUSEOTSINGUD retriit

20 – 21 veebruar. Need on intensiivse kogemise päevad, kus oleme omavahel suhtlemata – me ei lase sõnal end tõeliste väärtuste juurest eemale meelitada, ei anna sõnale jõudu. Süvendame isiklikku kogemust valgustunud meistrite poolt “avastatud” tehnikate abil.

*
Valgustunud meistrite tehnikad on aastakümnete, aastasadade või aastatuhandete jooksul “äraproovitud” tehnikad mindfulness-seisundisse jõudmiseks
*
Mindfulness-seisund ei ole keha lõõgastamine, kujutlus- ja fantaasiarännak, meele maha rahustamine jne. Mindfulness-seisund on hoopis muu. Ja ainult selles seisundis on Sul võimalik ära tunda oma tõelist olemust.
*
Lao Tzu, valgustunud hiina meister, ütleb: “SA OLED SEE, KES SA OLID ENNE, KUI SU EMA JA ISA KOHTUSID”.
*

Lisainfo:
Teeme tehnikaid järjest, intensiivselt – vahepausidega umbes 30 min.
Sõnalised erandid: päeva alustame lühitutvustusega ja päeva lõpus teeme jagamise ringi.
*
Oled Sa valmis liikuma selle seisundi poole, kus avaneb uks iseenda tõelisusega kohtumiseks?
Kui Sa nii otsustad, siis kohtume ja liigume koos.
*

REGISTREERIMINE: meditatsioonikool@gmail.com

Kohtade arv on piiratud
*
Kes tahab kogeda lisaks ka teistsugust laagrit – MINDFULNESS MEDITATSIOONI LAAGRIT, kus rääkimine ja mediteerimine toimub vaheldumisi, kus räägime teemadel, mis loovad selgust selles, mis üldse on tõeline meditatsioon – mida kogesid valgustunud meistrid nagu Buddha, Osho, Krishnamurti… , mis erinevus on sellel ning tänapäeval meditatsiooniks nimetatud tegevustel, kuidas kogeda sügavat mindfulness seisundit, aga samuti räägime 7 uksest, mille kaudu ego siseneb, ja paljust muustki, mis on takistused sel teel.
Kui on huvi, siis vaata erinevate nädalavahetuse teemasid ja kliki siin: MINDFULNESS MEDITATSIOONI LAAGER

JUHENDAB
Chandini Sarita, rahvusvaheliselt litsentseeritud meditasiooni õpetaja ja terapeut, kes on juhendanud meditatsioone ka Punes, Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Indias.