OSHO Dünaamiline meditatsioon kuni 21 järjestikust päeva

“On vaja 21 päeva, et mõistus oleks nõus tegema pööret”, ütleb Osho.

Osho räägib siin võimalikust suuremast muutusest. Samas aga – iga kord, kui tehakse Osho Dünaamilist meditatsiooni, avaldab see positiivset mõju enesetunnetusele ja enesetundele – vabanetakse vanadest ja takistavatest emotsioonidest, mälestustest ja märgatavalt kogetakse värskust ja puhastunud tunnet.


OSHO Dünaamilist meditatsiooni nimetatakse ka revolutsiooniks teadlikkuses.
See on teaduslikult välja töötatud tehnika arvestades tänapäeva inimese arengut. Osho Dünaamiline Meditatsioon on üks kõige teaduslikemaid meetodeid, et tervendada ja luua terviklikkust kolme kehaosa (keha, mõistus ja süda) vahel. See meditatsioon on kasutusel üle maailma ka kui parim stressi, ärevuse, emotsioonide jmt vabastaja.

Probleemid kuhjuvad sellest, et “jäädakse kinni” oma seisunditesse – muudkui mõeldakse, et mida selle või teise probleemiga ette võtta või tuntakse igapäevaselt mehhaniliselt viha, hirmu, kadedust; muretsetakse sageli või kurnatakse end tööga ära ja väsitatakse nii keha kui mõistust jne.
Kui identifitseeritakse (samastatakse) end oma emotsioonidega, mõtetega, seisunditega, siis probleemidest vabaks ei saa. See meditatsioon annab väga hea võimaluse intensiivselt kogeda vaatleja seisundit  – see tähendab kogeda, et oled lahti harutatud neist oma emotsioonidest, mõtetest, seisunditest. Olles neutraalne vaatleja (tunnistaja), on probleemid kõik äkki lahustunud… Koged milline õnnis tunne on olla probleemideta – vaba!

Peale iga Osho Dünaamilise meditatsiooni lõppu tundub kui oleks käidud hingelise duši all

KOGEMUS:
21 päevasel kursusel osaleja: “See on nagu emotsionaalne fitmess. Seda on sama palju meile vaja kui füüsilist treeningut ehk jõusaali kehale.” Vaata:  KOGEMUSVIDEO

JUHENDAJA:
Chandini Sarita, Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht

AEG:
31 august – 13 september, kl 8.30 – 9.30
NB! kes soovivad käia 21 päeva, saavad edasi käia teise juhendaja poolt korraldatavas 7 päevases Osho Dünaamilises meditatsioonis 14 – 20 august

MEDITATSIOONIST LÄHEMALT:
Esimene staadium
Toimub väga spetsiaalset hingamine, mis võimaldab meil vabaneda suuraju kontrollist, et emotsioonid ja instinktid saaksid pääseda valla.

Teine staadium
Katarsis, kus blokeerunud emotsioonid ja vanad mälestused ning traumad vabastatakse ja toimub emotsionaalne puhastumine.

Kolmas staadium
Toimub Hara energiakeskuse nn “haamerdamine” ja värske, puhta, uue energia kogumine. Eelmises staadiumis vanadest ja takistavatest emotsioonidest – mälestustest puhastumine tegi vabaks ruumi uue värske energia jaoks. Energiakeskuse mõjutamiseks kasutatakse täistaldadel hüppamist (talla all on keha energiakapunktid) spetsiaalse heli saatel. Energia liigutatakse kõrgpunkti, mis võimaldab tunnetada enda sügavat terviklikkuset.

Neljas staadium
Peatutakse järsult – justkui jäätutakse momentaalselt. Ollakse täiesti liikumatu. Kõik eelmised staadiumid on loonud kogu süsteemi sügavat ühtsust ja nüüd saab energia liikuda vabalt kogu kehas. Sa oled tervik (fragmentaarsus on kadunud) – nagu osadest on saanud kokku üks tervik pusle. Energia voolab kui jõgi, koged oma põhiolemust – voolavat, vaba, takistusteta….
Osho ütleb, et kõik eelmised staadiumid on ettevalmistuseks sellele staadiumile: see on aeg, kus on võimalik kogeda meditatsiooni.

Viies staadium
Tähistamine! Eksistentsi pühistsemine, iseenda pühitmsemine!

HIND:
14 päeva 130 eur
7 päeva hind 65 eur
1 päeva kaupa osaledes 15 eur päev
(kes jätkavad 14 – 20 aug teise juhendaja grupis, siis ka selle 7 päeva hind on 65 eur)

REGISTREERUMINE: meditatsioonikool@gmail.com
NB! kindlasti vajali ksaata ka oma kontakttelefon!