Mindfulness – meditatsiooni kursused

25 – 31 märtsil, hommikust – õhtuni, teeme erinevaid Osho aktiivseid meditatsioone (ajagraafik allpool)

Need on Su jaoks intensiivse kogemise päevad, vaimse praktika periood, mil sa liigud oma tõelise mina suunas. Need päevad on energeetiliselt võimsad ja transformeerivad ning loovad Sinusse värskust ning heaolu, pannes Sind tundma rõõmsamana ja rahulikumana. Need tehnikad laevad Sind energeetiliselt, kui tunned, et oled elust muserdunud või mures millegi pärast. Need meditatisioonid  liigutavad Su energiat ja värskendavad Su elujõu allikat.

Need on juhendatud meditatsiooni päevad, kus Sina saad olla oma kodus – mugavalt ja turvaliselt ning ometi saab igaüks lisaks meditatsioonide väele, ka ühise grupi energiast jõudu ja koosolemise toetust.

Igaühe tee oma kõrgeima minani – tema tõelise olemuseni, on alati eriline, kuid kui Sa oled kohale jõudnud, ei ole Su elu enam mitte kunagi sama. Oled muutunud Sina ja on muutunud Su elu. Mis saaks olla veel parem?

Neil päevadel töötame me meetoditega, mis on mõjutanud kümnete tuhandete inimeste elu üle kogu maailma, need tehnikad ei ole pelgalt keha lõõgastamised või kujutlusrännakud, vaid need viivad Sinu enda valmisolu korral Sind Su kõrgeima minani, Sinu tõelise OLEMUSENI.

Neid tehnikaid on ka teaduslikult uuritud.

Me teeme üle maailma tuntud valgustunud müstiku, Osho, paljusid erinevaid meditatsiooni tehnikaid, mis ta on kinkinud tänapäeva inimesele tõelise minani jõudmiseks. Ainult valgustunud meistrid saavad inimkonnale kinkida tõelisi tehnikaid, mis aitavad jõuda ka teistel sinna, kuhu on nemad ise oma arengus jõudnud: Buddha, Lau Tzu, Krishnamurti, Osho.  Tehnikaid, mida me selle nädala jooksul teeme, on Osho aktiivsed meditatsioonid.

Lao Tzu, valgustunud hiina meister, ütleb: “SA OLED SEE, KES SA OLID ENNE, KUI SU EMA JA ISA KOHTUSID”.

Oled Sa valmis liikuma selle seisundi poole, kus avaneb uks iseenda tõelise minaga kohtumiseks?

Tegelikult pole uksel vaja avanedagi, sest uks pole kunagi suletud Su jaoks olnudki – Sina ise pole lihtsalt selle avali ukse lävele astunud.
Kui Sa otsustad liikuda selle ukseläve poole, siis kohtume ja liigume koos.

Ajagraafik

N 25.03

kes soovib osaleda ja teha neist päevadest täispika mindfulness retriidi, siis kõikidel õhtutel toimub ka NO – MIND meditatiivne teraapia – väga sügava ja erilise vaikuse kogemiseks loodud tehnika

R 26.03

L 27.03

P 28.03

E 29.03

T 30.03

K 31.03

kl 8.30 – 9.45 Osho Dünaamiline meditatsioon
kl 12.30 – 13.45 Osho Nataraj meditatsioon
kl 16.15 – 17.30 Osho Kundalini meditatsioon

Hind

Registreerimine

meditatsioonikool@gmail.com

OSHO NO – MIND meditatiivne teraapia, mis toimub kõikidel neil õhtutel, annab võimaluse kogeda puhast stressivaba mõistust. Ta puhastab mõtteenergiat, vabastab kurnavaid mõttemustreid (seotud tööga, rahaga, perega, suhetega, iseendaga) ja loob soodsa pinanse uute värskete ideede ning lahendite tekkimiseks.

Juhendab

Chandini Sarita, rahvusvaheliselt litsentseeritud meditasiooni õpetaja ja terapeut, kes on juhendanud meditatsioone ka Punes, Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Indias.

Lisaks Eesti Meditatsiooni Kooli asutamisele ja juhtimisele, on Sarita ka Eesti Osho Meditatsiooni Keskuse üks asutajaist ning juhtidest.

Sarita isiklik meditatsioonitee algas juba 2006 aastal ja meditatsiooni gruppe on ta juhendanud juba kümmekond aastat. Samuti meditatiivseid teraapiad.

Erialat on Sarita psühholoog, psühhoterapeut, nõustanud inimesi rohkem kui 30 aastat ning pakkunud psühholoogilisi koolitusi juba aastast 1997.