Chandini Sarita

TUTVUSTUS
Sarita (Seeda Randroo) on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli psühholoogia erialal ja on töötanud psühholoogi – psühhoterapeudina mitmeidkümneid aastaid. Pere nõustamine, laste nõustamine, suhtenõustamine jne. Lisaks 10 aastat ka ettevõtetele pakutavaid koolitusi ja – konsultatsioone.

Lisaõpe:
Hiina traditsiooniline meditsiin 3 aastat
Geštaltterapeudi kursus 3 aastat
Lahenduskeskne lühiteraapia

Eriliseks võiks pidada veel asjaolu, et Hiina traditsioonilise meditsiini õpingute alustamisel, hakkas Seeda, ootamatult iseendalegi, kanaldama luulet. Nagu ta ise ütleb, oli see temast täiesti sõltumatu protsess, tal tuli lihtsalt avada arvuti, ning olla valmis vastuvõtuks ja kirja panekuks. Esimesel aastal vahendas ta lausa 30-40 luuletust päevas, nüüd ei võta Seeda aga selleks enam nii palju aega, sest teha on ka palju muud. Kes soovib aga lugeda Seeda (peamiselt) viimaste aastate luulet, siis saab seda teha www.poogen.ee kirjanikunimega aaloe / leitav esilehe rubriigist “au ja uhkus”.

2006 aastast algas kaunim periood Sarita elus – isiklik meditatisoonitee.
Tänu pikale enesearengule, regulaarsele mediteerimisele ning paljudele kursustele, omab Sarita täna sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist.
Sarita omab rahvusvahelisi sertifikaate, et juhendada erinevaid meditatsioone ja meditatiivseid teraapiaid: “Müstiline Roos”;  “No Mind”; “ Tuletades meelde unustatud keele, rääkides oma KehaMõistusega”.
Nüüdseks on Sarita juhendanud väga palju meditatsioonikursuseid ning – laagreid, erinevaid meditatsioone ja meditatiivseid teraapiaid.
Kui inimene soovib aga meditatsioone õppida – kogeda mitte grupis, vaid eraviisiliselt, siis selline võimalus on alati olemas individuaalseansi näol. Nii saab lihvida tehnikat ja meditatsioon on erinev.
2018 aastal omandas ta ka peale õpinguid Jaapani näomassaaži sertifikaadi.

SARITA eraseansid

NÄITED SELLEST, MILLISTE PROBLEEMIDEGA PÖÖRDUDA:
ärevus, hirm, madal enesehinnang, depressioon, rahulolematus, sõltuvus, üksildus, lootusetus, suhtlemisprobleemid või – raskused, konfliktid iseendaga, teistega, perekonnaga; läheduse puudus, armukadedus, vanemlikud oskused, lahutus jne. Tule ka siis, kui sa ei tea, mida elus tahad teha ja mis on su tugevused.
Tegelikult ei ole probleemi, mida ei saaks lahendada. Kõigel on oma tee ja lahend.

meditatsiooni õpe, individuaalmeditatsioonid / individual meditations
töö alateadvusega / work with the subconscious mind
enesehüpnoosi seansid / self-hypnosis sessions
keha ja meele tasakaalustamine / body – mind balancing
teraapiad / therapies
psühholoogiline nõustamine
energeetiline töö / energy work
emotsionaalne vabastamine/emotional release
jaapani näomassaaž / Japanese face massage

VAATA JA TUTVU Saritaga (Seeda Randrooga) ning tema tegemistega:
Artiklid:
– ajakirjas “Tervendaja” “Uskudes meditatsiooni tervendavasse väesse”
– ajakirjas “Sport”  “Kuidas meditatsioon aitab leida meelerahu”
– ajakirjas “Müstilised lood” “Seeda Randroo rännakud sisemaailmas”

TV saated:
– Tallinna TV Meditatsioonist ja Eesti Meditatsiooni Koolist
– Tallinna TV Meditatsioonilaagrid. Milleks mediteerimine?
– Tallinna TV, saade Maatriks “HIRM” 1 osa ja 2 osa

Videod:
KOGEMUSLUGU JAAPANI NÄOMASSAAŽI seansist

================================================

IN ENGLISH

Sarita (Seeda Randroo) is a psychologist/ psychotherapeut, graduated at Tartu University in Estonia.
She studied 3 years the Gestalt Therapy, Solution Oriented Breaf Therapy and 3 years Chinese Traditional Medicine. Graduated also the course of Self-Hypnosis for Meditation with Sudheer P. Niet
Sarita (Seeda Randroo) have worked as a psychologist/councellor more than 30 years: work with families, childrens and companies. She have facilitated different psychological and social skills trainings and development groups for the companies, but also more than 10 years different meditations and meditative therapies groups.

She is certified facilitator by International Meditation Center. Sarita is one of the leaders of Meditation Center in Estonia where she lead regular meditations and courses.
She have established the Estonian Meditation School too.

Sarita (Seeda Randroo) have leaded and participated in Estonian TV programs about different psychological topics, for example about “Fear”.

Maatriks + vestlusring HIRM 1. osa

She will lead following classes:
Meditations
Meditative therapy „Mystic Rose”
Meditative therapy “Reminding Yourself of the forgotten language of talking to Your BodyMind”
Meditative therapy “No Mind”

PRIVATE SESSIONS:
work with the subconscious mind
emotional releasing sessions
energy work