Kogemuslugu: Kristiina Kuusk

Minu teekond meditasiooni juhendamise õppimiseni………………………

Elas kord üks………….ei tegelikult see nii ei alanud, vaid algas sellega, et leidsin ühes raamatukogus ringi uidates raamatu Swami Darshi autobiograafiline teos “Ümbersündimine” kus oli palju juttu kuidas tema muutis oma elu läbi  OSHO meditatsioonide Punes. Ta  praktiseeris erinevaid tehnikaid  Indias Osho aašramis kohapeal olles  8 aastat järjest kui ma ei eksi………..see tekitas minus wow efekti, mulle tekkis seda raamatut lugedes tohutult võimas tunne, see oli hoopis teistsugune maailm mida ma siiani olin teadnud. Sealt algas minu kutse õppida OSHO meditatsioone.

Tekkis soov minna süvitsi nendesse meditatsioonidesse nii enda kui ka oma tulevaste klientide pärast, sest ma tundsin, et seal on nii palju infot, mida ma pean teadma. Kui sa mõistad nende meditatsioonide sügavust, saad aru, millised tööriistad Osho on meile andnud!

Alustasin aastast õpet Eesti Meditasiooni Koolis ja ei ole hetkekski kahelnud. Tegin väga õigesti.  Oleme võtnud need meditatsioonid nii öelda tükkideks ja arutanud grupiga läbi kõik mis nendesse ka puutub, sest nagu teada on, just neid meditasioone on maailmas kõige rohkem uuritud. Loomulikult oleme saanud selle aja jooksul palju palju muud õpet ka teistest valgustund teejuhtidest.

Meie õpetaja Sarita juures õppides on garanteeritud hea tuju (ta lihtsalt oskab heas huumori võtmes asju lahti seletada), huvitavad loengud, eluaegsed sõbrad  ja palju meditatsiooni !!!