OSHO dünaamiline meditatsioon® 7 – 21 järjest päeva, onlines / 2-22.03.2024

OSHO Dünaamiline meditatsioon vähendab stressihormooni

(teaduslikest uuringutest tulenev info).

Osho Dünaamiline meditatsioon on OSHO Aktiivsetest Meditatsioonidest erinev selles osas, et see on loodud lõõgastama just emotsionaalseid pingeid, stressi, ärevust jmt, luues nii kehas, meeltes kui mõistuses pingetest vabanemise seisundit.

OSHO Dünaamiline Meditatsioon on võrreldes teiste OSHO Aktiivsete Meditatsioonidega kiireim ja intensiivseim. OSHO Dünaamiline Meditatsioon on põhjalik viis murda vanad, juurdunud mustrid kehas, mis hoiavad inimest mineviku vangis, et siis kogeda nende vanglamüüride taga peituvat vabadust, tunnistamist, vaikust ja rahu.

Kadri kogemus: 21 päeva Osho Dünaamilist meditatsiooni (zoomis)

Kogemusvideo – Kadri vabanes 2 sõltuvusest

Osho Aktiivsed Meditatsioonid on mõeldud just tänapäeva inimesele

OSHO Dünaamiline Meditatsioon on tänapäeva inimesele, kellel on stressirohke kiire elu, palju psühholoogilisi probleeme, emotsionaalseid pingeid, emotsionaalset stressi, kel on uneprobleemid, millel on psühholoogilised põhjused jne.

Inimesed, kes OSHO Dünaamilises Meditatsioonis osalenud on, räägivad, et OSHO Dünaamiline Meditatsioon vähendab väliskeskkonna negatiivset mõju tuntavalt (see on olnud ühine peaaegu kõigil, kes osalenud), eemaldab emotsionaalseid pingeid, stressi ja ärevust.

Osho Dünaamiline Meditatsioon mõjub alati positiivselt, võib teha ka vähem aega. Osho ütleb, et 21 järjestikust päeva on vajalik, et mõistus oleks nõus tegema pööret.

Osho Dünaamilist Meditatsiooni nimetatakse revolutsiooniks teadlikkuses.

Osho on valgustunud idamaa müstik, kes on teaduslikult välja töötanud aktiivmeditatsioonid just tänapäeva inimese jaoks ning kõik tema meditatsioonid juhendavad mediteerijat mindfulness seisundisse.

OSHO Dünaamilise Meditatsiooni juhendaja

Kati Kadarpik, Osho Rahvusvahelise Keskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht, omades isiklikke aktiivsete meditatsioonide kogemusi 8 aastat.

OSHO Dünaamilise Meditatsiooni kaasjuhendaja:

Chandini Sarita, Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse meditatsiooniõpetaja, kes on juhendanud meditatsioone ka Punes, Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Indias.
Eesti Meditatsiooni Kooli on õigus kaasata vajadusel kaasjuhendajaid.

 • Kati Kadarpik

  Kati Kadarpik

 

OSHO Dünaamilise Meditatsiooni toimumise aeg ja koht

2. – 22. MÄRTSIL ONLINES
kl 8.00 – 9.15 argipäeviti
kl 10.45 – 12.00 laupäeval-pühapäeval

Kes seda meditatsiooni teavad, neil võib tekkida küsimus, et kas saab teha onlines.
Vastus: Alates 2020 aasta novembrist oleme juhendanud üle 15 korra seda 21 päevast Osho Dünaamilise meditatsiooni gruppi zoomis ja võime juhendajatena öelda, et tulemused on väga positiivsed. Igapäevaste negatiivsete sündmuste mõju vähenes märgatavalt, vähenes ärevus jne.

Zoomi vahendusel pakutav 21 päeva protsess sisaldab ka kahte 10-15 minutilist ERAKONSULTATSIOONI, mida muul juhul (kohal olles samas ruumis) ei pakuta.
7 päevane osalemine ei sisalda erakonsultatsioone.

See, mida meditatsioon endaga Sulle kaasa võib tuua, sõltub palju sellest, kuidas Sa instruktsiooni järgid ja milline on su tehnika meditatsiooni tehes. Seda tehnikat me eraviisiliselt zoomi abil siis ka “treenime”. Tulemused – suurepärased!

Hind

21 päeva onlines = 210 € 
7 päeva onlines hind 110 € (ei sisalda erakonsultatsioone)

Kogemuslood

Siit leiad OSHO Dünaamilise meditatsiooni kohta palju kogemusvideosid

Registreerumine

meditatsioonikool@gmail.com või siinsamas kodulehel

Kindlasti on vajalik lisada ka oma kontakttelefon

  Kogemusvideo – Kadri vabanes 2 sõltuvusest

  Kadri kogemus: 21 päeva Osho Dünaamilist meditatsiooni (zoomis)

  Merikese ja Heleni kogemusvideo: 21 päeva Osho Dünaamilist meditatsiooni (zoomi grupp)

  Merikese ja Heleni kogemus: Osho Dünaamiline meditatsioon, dets 2020

   Registreeru kursusele