Mindfulness vaikuseotsingud retriit

20 – 21 veebruar. Need on intensiivse kogemise päevad, kus oleme omavahel suhtlemata – me ei lase sõnal end tõeliste väärtuste juurest eemale meelitada, ei anna sõnale jõudu. Süvendame isiklikku kogemust valgustunud meistrite poolt “avastatud” tehnikate abil.

Valgustunud meistrite tehnikad on aastakümnete, aastasadade või aastatuhandete jooksul “äraproovitud” tehnikad mindfulness-seisundisse jõudmiseks.

Mindfulness-seisund ei ole keha lõõgastamine, kujutlus- ja fantaasiarännak, meele maha rahustamine jne. Mindfulness-seisund on hoopis muu. Ja ainult selles seisundis on Sul võimalik ära tunda oma tõelist olemust.

Lao Tzu, valgustunud hiina meister, ütleb: “SA OLED SEE, KES SA OLID ENNE, KUI SU EMA JA ISA KOHTUSID”.

Lisainfo:

Teeme tehnikaid järjest, intensiivselt – vahepausidega umbes 30 min.
Sõnalised erandid: päeva alustame lühitutvustusega ja päeva lõpus teeme jagamise ringi.

Oled Sa valmis liikuma selle seisundi poole, kus avaneb uks iseenda tõelisusega kohtumiseks?
Kui Sa nii otsustad, siis kohtume ja liigume koos.

Registreerimine:

meditatsioonikool@gmail.com

Kohtade arv on piiratud

Kes tahab kogeda lisaks ka teistsugust laagrit – MINDFULNESS MEDITATSIOONI LAAGRIT, kus rääkimine ja mediteerimine toimub vaheldumisi, kus räägime teemadel, mis loovad selgust selles, mis üldse on tõeline meditatsioon – mida kogesid valgustunud meistrid nagu Buddha, Osho, Krishnamurti… , mis erinevus on sellel ning tänapäeval meditatsiooniks nimetatud tegevustel, kuidas kogeda sügavat mindfulness seisundit, aga samuti räägime 7 uksest, mille kaudu ego siseneb, ja paljust muustki, mis on takistused sel teel.

Juhendab

Chandini Sarita, rahvusvaheliselt litsentseeritud meditasiooni õpetaja ja terapeut, kes on juhendanud meditatsioone ka Punes, Osho Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses Indias.