Kogemuslugu: Ene Perk

Olen läbinud OSHO Dünaamilise Meditatsiooni® 21 järjestikuse päeva tsükli ja tänui sellele suudan aina rohkem sügavamale meditatiivsesse seisundisse minna. Mu mõtete pidev virr-varr on vaibunud palju harvemaks.

Mida rohkem lihvin oma tehnikaid erinevates OSHO Aktiivsetes Meditatsioonides®, seda kaunim on vaikuse, rahu ja tasakaalu tunne sees. Kuldaväärt on need hetked kui kogen kõigutamatut rahu – ei ole mõtteid, emotsioone ega hinnanguid millelegi. Kõik on neutraalne. Ja samas olen erk ja teadvel ümbritsevast.

Olen käinud Meditatsiooni õpetaja õppes viis kuud ja juba selle lühikese ajaga olen muutunud palju enesekindlamaks esinemise osas. Oleksin varem hea meelega pagenud kuskile teise tuppa. Olles lugenud palju erinevaid raamatuid ja käinud koolitustel – mitte miski ei vähendanud hirmu esinemise ees. Nii kui ees seisis etteaste suurema seltskonna inimeste ees, nii oli ärev meel kiiresti tekkimas.

Mind valdab siiras tänutunne, et olen saanud nii palju enesekindlust juurde. Hirmud, mis on sügavamal sees, muutuvad üha pisemaks, ja lausa lahustuvad.

See kõik kannustab ette võtma iganädalasi meditatsioone ja praktiseerima. Tekib lausa vajadus neid meditatsioone teha!

  • Ene Perk