Eraseansid

 • Personaalne mindfulness ja meditatsiooni õpe. Seansid nii kohapeal kui onlines

  igapäevane
  Kui kergetel aegadel VÕIB mediteerida, siis raskematel aegadel lausa TULEB mediteerida. Miks? Sest mõistusel on komme just negatiivseid-hirmutavaid-traumeerivaid lugusid meile jutustada. Miks? Sest meie ego saab sellest energiat. Meditatsioon on selline abistav tehnka, mis juhendab Sind seisundisse, kus mõtted peas ei liigu, kus on rahu ja vaikus. Tänapäeval on teadlased on teinud kindlaks, et sellel seisundil on tervendav vägi. Palju uurimistöid on sellest lugeda internetis. Kui medteerimine muutub elustiiliks, siis hirmuseisundid ja negatiivsed emotsioonid ei avalda meile enam sellist mõju või siis kaovad täiesti... Sellepärast on igapäevaelus meditatsioon vajalik. Meditatsiooniteel on võimalik liikuda üksi, iseseisvalt, ja see on ilus viis minna koos iseendaga..., kuid nüüd tean oma nõustaja kogemustest, et mitmetel kordadel oleks inimesed jätnud mediteerimise pooleli, kui nad ei oleks sattunud minu juurde ja saanud kas maha rahustatud või edasi minema julgustatud. Teatud punktidest üle aitamiseks ongi vajalik kellegi toetus ning teadmised. Meie mõistus vajab alati selgitust - kuidas teha, miks minuga nii toimub, kas see on õige.... Selleks on kõrvale vaja teist inimest, kel kogemused olemas.

  Läbi viib Chandini Sarita, sertifitseeritud juhendaja (India Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifikaat)

  Loe lähemalt
 • Psühholoogiline nõustamine. Seansid nii kohapeal kui onlines

  igapäevane
  Millega pöörduda? Ärevus, hirm, madal enesehinnang, depressioon, rahulolematus, sõltuvus, üksildus, lootusetus, suhtlemisprobleemid või – raskused, konfliktid iseendaga, teistega, perekonnaga; läheduse puudus, armukadedus, vanemlikud oskused, lahutus jne. Tule ka siis, kui sa ei tea, mida elus tahad teha ja mis on su tugevused. Tegelikult ei ole probleemi, mida ei saaks lahendada. Kõigel on oma tee ja lahend.

  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika. Seansid nii kohapeal kui onlines.

  igapäevane
  Ayurenergeetika seanss on kätega tervendamine, mille käigus tasakaalustatakse kogu kehasüsteemi, tegeletakse erinevate füüsiliste probleeemidega, aga ka hingeliste ning emotsionaalsete seisunditega. Samuti vabastatakse vajadusel nii minevikust pärit mustreid ja emotsioone, kui ka olevikulisi tekkinud negatiivseid seisundeid: hirm, paanika, ärevus, ebakindlus... Praegusel ajal juhendaja õpetab inimesi teineteist oma kodudes aitama või iseennast aitama (kaugjuhendamine veebi teel).

  Läbi viib Vairagya, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Marmapunktiteraapia. Seansid kohapeal

  igapäevane, 30 min
  Marmapunktid on elutähtsad energiakeskused kehal, ning nende mõjutamine toetab keha tervenemist ning ka hingelist (emotsionaalset) tervenemist. Töö marmakohtadega on väga oluline, kuna neisse kohtadesse koguneb stress, pinged, negatiivsed emotsioonid, mis võivad väljenduda valudena, põletikena jne. Sel meetodil saab mõjutada positiivselt nii organeid kui ka funktsionaalseid seisundeid.

  Läbi viib Vairagya kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Töö alateadvusega, enesehüpnoos. Seansid nii kohapeal kui onlines

  kokkuleppel
  Sa saad selle protsessi abil tegeleda oma füüsiliste probleemidega, aga samuti oma emotsionaalsete seisunditega (mure, hirm, ärevus, ebakindlus jne) ning oma destruktiivsete käitumismustritega, mis Sind enam kuidagi elus ei aita.

  Läbi viib Chandini Sarita, rahvusvaheliselt sertifitseeritud terapeut ja meditatsiooni õpetaja

  Loe lähemalt
 • Emotsioonide vabastamine

  igapäevane, 1 - 1.5 tundi
  See seanss loob kergendust ja vabastab "hingekoormast". Iga inimese elus on perioode, kus on selgelt tunda, kuidas emotsioonid tõepoolest häirivad igapäevaelu ja ei lase elust rõõmu tunda. Soovitus emotsioone kontrolli all hoida, ei aita, sest juhtub sama, mis õhupalli puhudes - ühel hetkel saab liiga palju ja pall läheb lõhki.

  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

  Loe lähemalt
 • Mindfulness. Seanss toimub kohapeal

  igapäevane, 1.5 tundi
  See on väga teraapiline seisund, milles tekib üldine lõõgastus ja on lihtne terveneda emotsionaalsel, füüsilisel ja hingelisel tasandil. Mindfulness seisund on pikaajalise pühendumise ja mediteerimise tulemus, või aitab teine inimene sind sellesse seisundisse siseneda. Saavutatav kvaliteet oleneb viimasel juhul teise inimese enda seisundi sügavusest. Vairagya on 30 aastase intensiivse mediteerimispraktikaga ning mindfulness seisund on tema igapäevase elu loomulik osa.

  Läbi viib Vairagya, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Lõõgastav massaaz

  igapäevane, al 30 minutist
  Lõõgastav massaaž pakub pngelangust, rahulolu ja heaolu.

  Läbi viib VAIRAGYA kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Refleksoloogia

  igapäevane, 30 min
  Refleksoloogia ei ole vaid lihtne jalamassaaž, vaid jala kaudu kogu keha, kogu organismi mõjutamine.

  Läbi viib Vairagya, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Jaapani näomassaaž

  igapäevane, 1 tund
  Paljud pinged ja emotsioonid on meie näolihastes (väga paljud suupiirkonnas). Jaapani näomassaaži eripäraks on, et tegeletakse küll näoga, aga lõdvestub ka kogu keha. Väga spetsiifiliste tehnikatega liigutatakse energiat näo piirkonnas, mis lisaks sügavate pingete vabastamisele paneb ka näonaha särama. Jaapani näomassaaž erineb täiesti teistest omataolistest. Jaapani näomassaaž aitab: – vältida enneaegset vananemist – vältida uute kortsude tekkimist – vähendada olemasolevate kortsude sügavust – pinguldada nahka – vähendada liigse rasu tekkimist nahal – kiirendada naha uuenemist – suurendada naha elastsust – vabaneda stressist

  Läbi viib SARITA (omab vastavat sertifikaati)

  Loe lähemalt
 • Enesehüpnoos meditatsiooniks

  igapäevane
  Need enesehüpnoosi seansid aitavad Sul liikuda oma meditatsioonis sügavamale tasandile. Samuti on nende seansside eesmärgiks, et suudaksid edaspidi iseseisvalt seda sügavat lõõgastusseisundit esile kutsuda, ilma teistest sõltumata.  

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt