Eraseansid

 • Psühholoogiline nõustamine

  igapäevane
  Millega pöörduda? Ärevus, hirm, madal enesehinnang, depressioon, rahulolematus, sõltuvus, üksildus, lootusetus, suhtlemisprobleemid või – raskused, konfliktid iseendaga, teistega, perekonnaga; läheduse puudus, armukadedus, vanemlikud oskused, lahutus jne. Tule ka siis, kui sa ei tea, mida elus tahad teha ja mis on su tugevused. Tegelikult ei ole probleemi, mida ei saaks lahendada. Kõigel on oma tee ja lahend.

  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

  Loe lähemalt
 • Meditatsiooni õpe

  igapäevane
  Kui kergetel aegadel VÕIB mediteerida, sisi rasketel-keerulistel aegadel LAUSA TULEB mediteerida. Miks? Sest mõistusel on komme just negatiivseid-hirmutavaid-traumeerivaid lugusid meile jutustada. Miks? Sest meie ego saab sellest energiat. Meditatsioon on selline abistav tehnka, mis juhendab Sind seisundisse, kus mõtted peas ei liigu, kus on rahu ja vaikus. Tänapäeval on teadlased on teinud kindlaks, et meditatsioonil või siis sellel seisundil, kus mõtted puuduvad, on tervendav vägi. Palju uurimistöid on sellest lugeda internetis. Kui medteerimine muutub elustiiliks, sisi hirmuseisundid ja negatiivsed emotsioonid ei avalda meile enam sellist mõju või siis kaovad täiesti... Sellepärast on igapäevaelus meditatsioon vajalik. Meditatsiooniteel on võimalik liikuda üksi, iseseisvalt, ja see on ilus viis minna koos iseendaga..., kuid nüüd tean oma nõustaja kogemustest, et mitmetel kordadel oleks inimesed jätnud mediteerimise pooleli, kui nad ei oleks sattunud minu juurde,ja saanud kas maha rahustatud või edasi minema julgustatud. Teatud punktidest üle aitamiseks ongi vajalik kellegi toetus ning teadmised. Meie mõistus vajab alati selgitust - kuidas teha, miks minuga nii toimub, kas see on õige.... Selleks on kõrvale vaja teist inimest, kel kogemused olemas.

  Läbi viib Chandini Sarita, sertifitseeritud juhendaja (India Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifikaat)

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika seanss. Kanalid/punktid kehal. Kätega tervendamine

  igapäevane
  Ayurenergeetika seanss on kätega tervendamine, mille käigus tasakaalustatakse kogu kehasüsteemi, tegeletakse erinevate füüsiliste probleeemidega, aga ka hingeliste ning emotsionaalsete seisunditega. Samuti vabastatakse vajadusel nii minevikust pärit mustreid ja emotsioone, kui ka olevikulisi tekkinud negatiivseid seisundeid: hirm, paanika, ärevus, ebakindlus... Praegusel ajal juhendaja õpetab inimesi teineteist oma kodudes aitama või iseennast aitama (kaugjuhendamine veebi teel).

  Läbi viib Vairagya, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Mindfulness

  igapäevane, 1.5 tundi
  See on väga teraapiline seisund, milles tekib üldine lõõgastus ja on lihtne terveneda emotsionaalsel, füüsilisel ja hingelisel tasandil. Mindfulness seisund on pikaajalise pühendumise ja mediteerimise tulemus, või aitab teine inimene sind sellesse seisundisse siseneda. Saavutatav kvaliteet oleneb viimasel juhul teise inimese enda seisundi sügavusest. Vairagya on 30 aastase intensiivse mediteerimispraktikaga ning mindfulness seisund on tema igapäevase elu loomulik osa.

  Läbi viib Vairagya, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Raku integratsioon

  igapäevane, 1.5 tundi
  See spetsiifiline meetod aitab jõuda raku tasandile ning tegeleda väga sügavate ning vanade probleemidega, tuues kaasa muutused väga sügaval rakutasandil.

  Läbi viib Vairagya, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Lõõgastav massaaz

  igapäevane, al 30 minutist
  Lõõgastav massaaž pakub pngelangust, rahulolu ja heaolu.

  Läbi viib VAIRAGYA kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Refleksoloogia

  igapäevane, 30 min
  Refleksoloogia ei ole vaid lihtne jalamassaaž, vaid jala kaudu kogu keha, kogu organismi mõjutamine.

  Läbi viib Vairagya, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • India pea- ja näomassaaž

  igapäevane, 30 min
  VAbastab näo pingetest ja vanadest "kinnijäänud" emotsioonidest, soodustab vereringet, ergutab juuste kasvu, lõõgastab

  Läbi viib vairagya kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Jaapani näomassaaž

  igapäevane, 1 tund
  Paljud pinged ja emotsioonid on meie näolihastes (väga paljud suupiirkonnas). Jaapani näomassaaži eripäraks on, et tegeletakse küll näoga, aga lõdvestub ka kogu keha. Väga spetsiifiliste tehnikatega liigutatakse energiat näo piirkonnas, mis lisaks sügavate pingete vabastamisele paneb ka näonaha särama. Jaapani näomassaaž erineb täiesti teistest omataolistest. Jaapani näomassaaž aitab: – vältida enneaegset vananemist – vältida uute kortsude tekkimist – vähendada olemasolevate kortsude sügavust – pinguldada nahka – vähendada liigse rasu tekkimist nahal – kiirendada naha uuenemist – suurendada naha elastsust – vabaneda stressist

  Läbi viib SARITA (omab vastavat sertifikaati)

  Loe lähemalt
 • KÜSI NÕU! Veebinõustamine

  igapäevane
  Millega pöörduda veebiseansile? Ärevus, hirm, madal enesehinnang, depressioon, rahulolematus, sõltuvus, üksildus, lootusetus, suhtlemisprobleemid või – raskused, konfliktid iseendaga, teistega, perekonnaga; läheduse puudus, armukadedus, vanemlikud oskused, lahutus jne. Tule ka siis, kui sa ei tea, mida elus tahad teha ja mis on su tugevused. Tegelikult ei ole probleemi, mida ei saaks lahendada. Kõigel on oma tee ja lahend.

  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja / Vairagya, ayurenergeetika spetsialist

  Loe lähemalt
 • Enesehüpnoosi seanss

  igapäevane
  Kui sa ei saa uinuda, oled väsinud või emotsionaalselt keerulises olukorras, siis on hea õppida sisenema sügavasse lõõgastuse seisundisse. Neil eraseanssidel õpid sellesse seisundisse jõudma, siis on võimalik edaspidi iseseisvalt sinna minna, kui tekib vajadus.

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • Zen nõustamine

  1 - 2 oktoobril 2019
  Zen nõustamine on lihtsaim nõustamis vorm maailmas, mis baseerub ZEN põhimõtetel. Mis on ZEN? Vastus sellele: kõik, mis on lihtne, on ZEN; mis aga on keeruline, see pole ZEN. Zen nõustamine on sobiv kõikide probleemide lahendamiseks.

  Läbi viib Ronak Kandhi

  Loe lähemalt
 • Hüpnoos

  kokkuleppel
  Mida lõdvestunumad me oleme seda paremini me ennast tunneme.

  Läbi viib Anil Chandwani

  Loe lähemalt
 • Sisemine tegevjuht ettevõtjatele

  kokkuleppel
  Ettevõtjate Enesejuhtimine ja Zen Organisatsiooni töötuba. Seanss võib toimuda nii individuaalselt kui ka ettevõtte sisese koolitusena.

  Läbi viib anil Chandwani

  Loe lähemalt
 • Hingamistehnika seanss

  kokkuleppel
  Aitab mitmete probleemide puhul, aga ka meditateerimisel.

  Läbi viib Anil Chandwani

  Loe lähemalt