Eraseansid

 • HÜPNOOS / HÜPNOTERAAPIA seanss

  5.08.2022
  Hüpnoos / Hüpnoteraapia on väga hea meetod muuta seda, mida Sa enam oma ellu ei soovi (hirm, ebakindlus, sõltuvused jt) või mida Sa oma ellu sooviksid (edu, lähisuhted, julgus esineda jne) HÜPNOOS on lihtsalt keel, kuidas alateadvusega suhelda ja läbirääkimisi pidada, sest muutus saab toimuda ainult siis, kui alateadvus sellega nõus on.

  Läbi viib Seeda Randroo

  Loe lähemalt
 • Personaalne mindfulness ja meditatsiooni õpe. Seansid nii kohapeal kui onlines

  igapäevane
  Kui kergetel aegadel VÕIB mediteerida, siis raskematel aegadel lausa TULEB mediteerida. Miks? Sest mõistusel on komme just negatiivseid-hirmutavaid-traumeerivaid lugusid meile jutustada. Miks? Sest meie ego saab sellest energiat. Meditatsioon on selline abistav tehnka, mis juhendab Sind seisundisse, kus mõtted peas ei liigu, kus on rahu ja vaikus. Tänapäeval on teadlased on teinud kindlaks, et sellel seisundil on tervendav vägi. Palju uurimistöid on sellest lugeda internetis. Kui medteerimine muutub elustiiliks, siis hirmuseisundid ja negatiivsed emotsioonid ei avalda meile enam sellist mõju või siis kaovad täiesti... Sellepärast on igapäevaelus meditatsioon vajalik. Meditatsiooniteel on võimalik liikuda üksi, iseseisvalt, ja see on ilus viis minna koos iseendaga..., kuid nüüd tean oma nõustaja kogemustest, et mitmetel kordadel oleks inimesed jätnud mediteerimise pooleli, kui nad ei oleks sattunud minu juurde ja saanud kas maha rahustatud või edasi minema julgustatud. Teatud punktidest üle aitamiseks ongi vajalik kellegi toetus ning teadmised. Meie mõistus vajab alati selgitust - kuidas teha, miks minuga nii toimub, kas see on õige.... Selleks on kõrvale vaja teist inimest, kel kogemused olemas.

  Läbi viib Chandini Sarita, sertifitseeritud juhendaja (India Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifikaat)

  Loe lähemalt
 • Psühholoogiline nõustamine. Seansid nii kohapeal kui onlines

  igapäevane
  Millega pöörduda? Ärevus, hirm, madal enesehinnang, depressioon, rahulolematus, sõltuvus, üksildus, lootusetus, suhtlemisprobleemid või – raskused, konfliktid iseendaga, teistega, perekonnaga; läheduse puudus, armukadedus, vanemlikud oskused, lahutus jne. Tule ka siis, kui sa ei tea, mida elus tahad teha ja mis on su tugevused. Tegelikult ei ole probleemi, mida ei saaks lahendada. Kõigel on oma tee ja lahend.

  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

  Loe lähemalt
 • Jaapani näomassaaž

  igapäevane, 1 tund
  Paljud pinged ja emotsioonid on meie näolihastes (väga paljud suupiirkonnas). Jaapani näomassaaži eripäraks on, et tegeletakse küll näoga, aga lõdvestub ka kogu keha. Väga spetsiifiliste tehnikatega liigutatakse energiat näo piirkonnas, mis lisaks sügavate pingete vabastamisele paneb ka näonaha särama. Jaapani näomassaaž erineb täiesti teistest omataolistest. Jaapani näomassaaž aitab: – vältida enneaegset vananemist – vältida uute kortsude tekkimist – vähendada olemasolevate kortsude sügavust – pinguldada nahka – vähendada liigse rasu tekkimist nahal – kiirendada naha uuenemist – suurendada naha elastsust – vabaneda stressist

  Läbi viib SARITA (omab vastavat sertifikaati)

  Loe lähemalt