Meditatsiooni õpetaja

Tulevased kursused

28.09.2024 - 14.09.2025

Meditatsiooni õpetaja aastane väljaõpe. Uus 10.õppegrupp alustab 28. septembril 2024.a. 1 x kuus L-P / 2 sertifikaati

Eesti Meditatsiooni Kool pakub ainsana Eestis MEDITATSIOONI ÕPETAJA VÄLJAÕPET. See aastane meditatsiooni kursus, mille õppekava vastab riiklikule õppekava standardile, on üks väheseid omataolisi ka kogu Euroopas. Tänaseks on õppe läbinud üle 100 inimese, kes õpetavad nüüd oma meditatsiooni gruppe või pakuvad eraseansse. NB! Kuna tegu on ainukordse põhjaliku meditatsiooni õppega, siis kool annab võimaluse tulla samasse õppegruppi õppima (samadel alustel ja tingimustel) LISAKS KA KÕIGIL NEIL, KES TAHAVAD AINULT ISEENDA JAOKS ÕPPIDA PÕHJALIKULT MEDITATSIOONI ja ei plaani (vähemalt esialgu) seda teistele õpetama hakata.

Vaata lähemalt