JAAPANI NÄOMASSAAŽ KOBIDO SEANSID

See legendaarne ja üks kuulsamaid näomassaaže, loodi Jaapanis juba 15 sajandil oma ala mesitrite poolt, on tuntud üle kogu maailma, kui üks suurepärane tehnika, mis aitab hoida näonaha noore ja säravana ning vähendada vananemise mõju. Näol ilmnevad muutused on märgatavad juba üsna kiirelt selle massaažiga alustades.

Lisaks sellele, et Kobido massaaži abil saab peatada naha vananemise protsesse ja noorenda nahka, omab see ka võimast emotsionaalset, lõõgastavat ja tervendavat mõju kogu kehale tervikuna. Protsess sisaldab ka kaela ning pea massaaži, samuti lümfisusteemi ja vereringet stimuleerimist, millega pannakse energia taasliikuma ning vabalt voolama. Spetsiaalsete liigutuste tulemusena vabanevad pinged mitte üksnes näos, aga ka kaelas ning kogu kehas. See energeetilise mõjuga massaaž, mis tasakaalustab kogu keha tervikuna.

Regulaarselt seda massaaži praktiseerides, hakkab näonahk taas särama ja näo välisilme muutub.
Kobido massaaž aitab säilitada nii näonaha nooruslikkust, kui on ka suurepärane vahend enneaegse vananemise ning kortsude tekke ennetamiseks. Hea oleks selelga alustada juba naha vananemist ennetavalt ehk juba nooremas eas.

Näonaha taastamise või hoidmise parimaks võimaluseks loetakse 10 korrast kuuri ( umbes 1 kuu jooksul). ideaalne oleks seda teha vähemalt 2 korda aastas.

Jaapani näomassaaž Kobido on alati ka suurepärane kingitus naisele, emale, õele, tütrele sünnipäevaks, naistepäevaks, emadepäevaks, jõulukingiks…

Hind:
1 kord 49 eur
7 korra pilet (kasutamiseks 2 kuu jooksul) 300 eur
10 korra pilet (kasutamiseks 2 kuu jooksul) 400 eur

Seansse pakuvad Sarita ja Kati, kes on saanud Kobido massaaži alal vastava väjaõppe.

Registreeruda saab:
tel:  53547733 või 56660348
või kirjutada: meditatsioonikool@gmail.com