Anil Chandwani

ANIL CHANDWANIL (California, USA) on põhjalikud teadmised, kogemused
– KLIINILISE HÜPNOOSI
– NLP (Neuro-Linguistic Programming)
– HINGAMISE JA MINDFULNESS tehnikate
– MEDITATSIOONITEHNIKATE
alal ning ta omab vastavaid sertifikaate.

Üle 20 aasta mitmekülgset kogemust neis valdkondades, aga samuti mitmekümne aasta pikkused kogemused ettevõtjana, on andnud Anilile unikaalsed oskused õpetada, kuidas teadvuse erinevad seisundid aitavad kasvatada edukust ning luua ka väga head majanduslikku kindlustatust.
Tema õpetused on mitmekülgsed ja unikaalsed, hõlmates mitmeid erinevaid tehnikaid ning võimaldades kombineerida erinevaid praktikaid, arvestades iga indiviidi, grupi või seansi eripäraga.

Anil on töötanud nii individuaalselt inimestega, kui juhendanud kursusi (sh ettevõtetele) üle kogu maailma: USA, Hiina, Venemaa, Vietnam, Türgi, India ja mitmetes Euroopa riikides.
Eestis juhendas Anil Chandwani Hüpnoosi väljaõppe ja Enesehüpnoosi kursuseid aastal 2018 (korraldaja Eesti Meditatsiooni Kool)

Anil on OSHO Rahvusvahelise Keskuse juhatuse liige.
OSHO Rahvusvaheline Meditatsioonikeskus on hetkel suurim enesearengu ja meditatsioonikeskus kogu maailmas.
Osho, üle maailma tuntud idamaa müstik, kirjeldas ka hüpnoosi (enesehüpnoosi), kui üht võimast tuleviku tehnikat ja ka teed meditatsiooni juurde.

Siit näeb Holliwoodis valminud filmi “Edu evolutsioon” treilerit Anil Chandwanist jt top-edukatest inimestest:

The Evolution of Success Trailer (2017)

Kontakt: Eesti Meditatsiooni Kool, meditatsioonikool@gmail.com