Anil Chandwani

Rohkem kui 24 aastat kogemust meditatsiooni õpetajana ja ettevõtjana on andnud Anilile unikaalsed oskused õpetada kuidas läbi mediteerimise saab kasvatada edukust ning luua väga hea majanduslik kindlustatus. Tema mitmekülgne taust ja kogemused mediteerimisel ning ettevõtluses võimaldab tal aidata ja nõustada inimesi iseenda avastamise rännakul, mis aitab saada sügavama arusaama teemadest mis on hetkel aktuaalsed ja millega silmitsi seistakse.

Tema õpetused on mitmekülgsed ja unikaalsed, hõlmates mitmeid erinevaid tehnikaid ning võimaldades ma õpetustest kombineerida erinevaid praktikaid, arvestades igat indiviidi, gruppi või seanssi, mida ta pakub.

Anilil on põhjalikud teadmised ja kogemused NLP (Neuro-Linguistic Programming), Kliinilise Hüpnoosi, Hingamise ja Mindfulness tehnikate ning Meditastioonitehnikate alal ning omab vastavaid sertifikaate.

Anil on OSHO Rahvusvahelise Keskuse juhatuse liige. OSHO Rahvusvaheline Meditatsioonikeskus on hetkel suurim enesearengu ja meditatsioonikeskus kogu maailmas.

Anili unikaalne õpetusviis aitab näha ja aru saada meie endi harjumustest ning käitumismustritest, allasurutud emotsioonidest, mis meid piiravad ning jõuda lahenduseni, selguseni kuidas nendest vabaneda.

Anil on töötanud individuaalselt inimestega ning juhendanud kursusi nii eraisikutele kui ettevõtetele üle kogu maailma sh USA, Hiina, Venemaa, Vietnam, Türgi, India ja mitmetes Euroopa riikides.

Siit näeb Holliwoodis valmiva filmi treilerit Anil Chandwanist jt top-edukatest inimestest :

Anil Chandwani, nagu ka teised juhendajad, kelle erinevaid kursusi ja eraseansse Eesti Meditatsiooni Kool organiseerib, on Osho maailmavaate vahendaja ja OSHO Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse üks juhendajatest Punes.

Kontakt: Eesti Meditatsiooni Kool, meditatsioonikool@gmail.com