Vairagya Ayurenergeetka kursuselt august, 2018

Vairagya kursusel augustis 2018Ayurenergeetika kurususeid on Vairagya siin juhendanud juba 2 aastat. Osalejad on saanud palju erinevaid regulatsioone, millega aidata tervendada nii väsimust, seljavalusid, traumasid, emotsionaalseid haavu jne. Õppes pn käinud nii massöörid, abielupaarid, et teineteist edaspidid aidata kui ka teised, kes oma lähedaste heaolu tõttu tahavad õppida selgeks abivahendid, et siis kergendust neile tuua.

Massöörid on kirjeldanud ka oma edulugusid ning öelnud sedagi, et neil kui abistajail, on energeetilist massaaži palju parem ja kergem teha ning et nad on olnud ise ka tulemustest üllatunud. Palju osalejad on eelnevalt õppinud hiina traditsioonilist meditsiini, kus samuti õpetatakse erinevaid regulatsioone, kuid ometi on olnud kursusel nii palju uut ja senitundmatut. Ühel õpinädalavahetusel üllatas juhendaja sellega, et näitas 3 näopunkti näol, mille mõjutamisel (isegi mitte nahka puudutades) selgroog sirgenes. Kogemuslugu sellest, kuidas ühel osalejal paranes 7 aasta tagune seljatrauma, on hämmastav.

India Ayurvedal põhinev ayurenergeetikat on juhendaja Vairagya poolt edasi arendatud ja seetõttu on paljud asjad teada vaid juhendajale endale, mida ta siis ka oma kursustel edastab. Osalejad on oma tagasisides veel öelnud, et see õhkkond, mida juhendaja oma kurussel loob on energeetiliselt nii rahustav ja sügav, et ka sel on suur väärtus. Samuti on loodud õhkkond, kus juletakse küsida kõiki küsimus ning juhendaja on avatud edastama nii palju teadmisi, kui aeg seda vähegi võimaldab.

Kõik me teame, et õppimise juures on tähtis aine, õpetaja ja õhkkond. Juhendaja Vairagya toob oma kursustele kõik 3 komponenti täies hiilguses – ja seda on tal ka lihtne teha, sest ta on mediteerinud igapäevaselt juba alates oma 20-ndate eluaastate algusest, elaades rahvusvahelises meditatsioonikeskuses. Ka oma käte tervendamisoskusi on ta praktiseerinud juba üle 30 aasta, olles olnud ka kuningliku perekonna isiklik tervendaja. Samuti on Vairagya kümmekond aastat juhendanud kursusi erinevates riikides ja andnud edasi seda, millegi inimesi ise aidanud on.

Nüüd on tulemas juulikuus Eestis Vairagya eravastuvõtud (vaata SIIT) ja ka 2 kursust (vaata SIIT):
1) Mees– ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meestehaigused (1 osa)
2) Selg ja kael korda valutult iidse Ayurenergeetika abil

Samuti on võimalikud Vairagya eravastuvõtud (ehkki 3 nädalat on juba kõik kohad täis, kuid on veel võimalusi). Vastuvütud on eriteemalised, tasub uurida lähemalt