VAIKUSEOTSINGUD: retriit, mindfulness, meditatsioon

Sa tunned, et oled justkui väsinud sellest igapäeva pinnapealsusest, kuskil peaks ju olema midagi enamat…. Sa otsid justnagu midagi taga ….

Alustame üheskoos liikumist VAIKUSEOTSINGU TEEL.
Mindfulness; meditatsioon; heaolu….

Praktiseerime iidseid ning mõjuvõimsaid tehnikaid, mis saadavad Sind vaikusse ja valgusse; nägemisse ja mõistmisse. Meie sooviks on teha neist päevadest sellised päevad, et oleks võimalik kogeda senikogematut.

Esimene kord toimub
16 – 17 märtsil, 2019 (täpsustub)  ZEN Keskuses, metsade rüpes.

Kui oled enda jaoks saanud selguse, et soovid avada seda väravat, siis tule vaikuseotsingule. Oluline on endaga kaasa võtta pühendumine.

Kui eksistents tahab, siis saavad need retriidid regulaarseteks ja retriitide vahepeal hakkab toimuma individuaalne tehnikate praktiseerimine ja kaugjuhendus veebi teel: tehnikate lihvimine ning kerkinud küsimuste lahendamine.
Juhendaja:
CHANDINI SARITA, Eesti Meditatsiooni Kooli looja
Chandini Sarita on OSHO sannyas nimi ehk teisisõnu on Sarita OSHO õpetuse ning maailmavaate sügav järgija. Sarita on Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskusega Indias (Punes) seotud olnud aastast 2013. 2014 aastal, peale vastavate koolituste läbimist Punes, sai loodud Osho Rahvusvaheline Meditatsiooni Keskus Tallinnas ja 2015 aastal Eesti Meditatsiooni Kool.
Sarita isiklik meditatisoonitee sai aga alguse juba 2006 aastast.
Tänu pikale enesearengule, regulaarsele mediteerimisele ning paljudele kursustele, omab Sarita täna sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist.
Sarita rahvusvahelised sertifikaadid lubavad tal juhendada meditatsioone ja selliseid OSHO meditatiivseid teraapiaid nagu “Müstiline Roos”;  “No Mind”; “ Tuletades meelde unustatud keele, rääkides oma KehaMõistusega”, aga samuti ka “Enesehüpnoosi sügavamaks meditatsiooniks “.
Sarita on juhendanud palju meditatsiooni kursusi, meditatsiooni laagreid, meditatsioone ja teraapiagruppe, samuti juhendanud sügavaid enesehüpnoosi sugemetega seansse neile, kes ei saa uinuda, et see osutuks võimalikuks.
Lähemalt saab lugeda avalehelt  JUHENDAJAD alt
Ajagraafik:
L kl 12.00 – 21.00
P kl 8.00 – 15.00
Hind:
140 eur (kerged eined, hommikusöök ja majutus sisalduvad hinnas).

Lisainfo:
kaasa võtta:
– kes arvab siiski, et vajab tugevamt toitu, siis võib kaasa võtta oma moonakoti. Muidu aga mediteerides palju ei ole vaja. Kergeks eineks on juurviljad, puuviljad, juust, leib jmt.  Lisaks soe tee, hommikul ka kohvi.
– magamiskott (või tekk) + padjapüür

Transport: rong väljub laupäeval Balti jaamast, hommikul kl 8.13
Täpse asukoha info jm. saadame registreerunutele meilile.
Registreeru või küsi, kui on küsimusi: meditatsioonikool@gmail.com

Retriit = tagasitõmbumine kärast, et tegeleda iseendaga, kohtuda iseendaga süvitsi.

Sõna “mindfullness” on tänapäeval sageli kasutusel. Mida aga see tõeliselt tähendab, mis on tegelikult “mindfullness”, ning kuidas sellesse erilisse seisundisse liikuda – sellele me oma tähelepanu pööramegi.