Tasuta teemaõhtud. Räägime meditatsioonist / 1 õhtu 22.apr.

Praegu pole aeg laagriteks, mida oleme varemalt teinud. Aga ometi saame me kohtuda ja rääkida asjust, mis on südamel või mis pakuvad huvi.
Esimene õhtu kuulub meditatsioonile, aga edaspidi võime lisada ka psühholoogilised teemad (kui on huvi). Vaatame protsessi käigus.

Meditatsiooniõhtul räägime (või arutame) asju meditatsiooni olemuse kohta, taksituste ja abivahendite kohta jne. Meditatsioon aitab üle rasketest aegadest või läbi. Kes on mediteerinud, see teab, et hirm ei ole enam nii suur, mure endassehaarav ja pinge raskelttalutav. Kõik muutub kergemaks – õhulisemaks. Mitte et probleemid maailmast kaoksid – seda mitte, aga nende mõju Sinule muutub. Ja muidugi igapäevaelust edasi viib Tee – spirituaalne areng on ilus.

Tean oma meditatsioonitee algusest, et vajasin väga küsimustele vastuseid ja pelgasin ka natuke.  Mul oli kindel inimene, kelle juhendust usaldasin.  Usaldus on oluline asi ka psühholoogilises nõustamises ja väga paljudes muudes valdkondades samuti. Seetõttu mõistan Sind ja panen paar rida kirja oma kogemustest ja kel huvi võib juurde lugeda SIIT.

Mina olen Seeda, meditatsioonimega Sarita. Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooni õpetaja, terapeut ja Tartu Ülikooli diplomeeritud psühholoog. Nõustamistee on olnud üle 30 aasta pikk ja meditatsiooni õpetaja tee 15 aastat.

Kui oled huvitatud osalema, siis tea, et ootan Sind rõõmuga 22. aprillil kl 20.00 – 21.40
Anna teada hiljemalt 22 apr kl 17.00-ks meditatsioonikool@gmail.com Kirjuta oma nimi, osalemise aeg ja kontakttelefon.
Saadan meilile Sulle lingi