Meditatsioonid ja õpe

Meditatsioonitee on isiklik tee, oma tempo ja kogemustega. Sel põhjusel pakub kool nüüd väga paindlikke võimalusi enesearenguks: sa võid saada juhendatud, viibides ise oma kodus ja sulle sobival kokkulepitud ajal. Ei enam muret, et kas jõuad õigeks ajaks gruppi peale tööpäeva või mitte. Takistused on eemaldatud. Eesti Meditatsiooni Kool pakub põhjalikku meditatsiooni õppe võimalusi.

Üsna kohe teeme kättesaadavaks ka erilise audio-seansi sügavasse meditatsiooni seisundisse liikumiseks (see on juhitud teadlikult väljatöötatud meditatsioon, meditatsiooni õpe).

Ka paljud erinevad nõustamisseansid on nüüdsest võimalikud messangeri kõne (Fb kõne) või skype kõne teel. Või ka siis lihtsalt mobiililt mobiilile.

Eesti Meditatsiooni Kool on eriline kool – tal pole ei lõppu ega algust, liituda saab igal ajal ja olenemata su kogemusest meditatsiooni alal.

Iga asi leiab lahendi. Nii ka ajanappus. Sa tahad tegeleda enesearenguga, aga aega napib… Selline ongi tänapäeva inimese elu – väga kiire elutempo; tahaks teha palju asju, aga aegapole juurde kusagilt võtta. Nüüdsest saadki oma aega paremini kasutada: pole vajadust sõita gruppi, vaid sul on võimalus omas kodus saada nii meditatsiooniõpet, konsultatsiooni, kui nõustamist kaugteel. Saad tegeleda audiseansside abil iseseisvalt või koos juhendajaga või mõlemat.

Ja kui Sul tekib küsimusi, saab ikka küsida ja konsulteerida.

MIKS MEDITEERIDA?
Meditatsioon on me hingele sama, mis toit füüsilisele kehale. Kõik teavad, mis juhtub kehaga, kui me ei annaks talle toitu. Sama juhtub ka me hingega.
Meditatsioon on väga isiklik asi, mis on mitmete inimeste ellu toonud kaasa suuri muutusi: suhtumise positiivsust, suhete paranemist, enesekindlust, elujaatust, muudatusi elukorralduses, haiguste kadu, hingelist, emotsionaalset ja füüsilist tervist ning heaolu.

MIS ON MEDITATSIOON?

olemine praeguses hetkes
lõõgastumine
mõttepuhkus
tasakaal
rõõm, rahulolu
selgus
ja veel palju palju muud.

Võtke julgesti ühendust: meditatsioonikool@gmail.com

Eesti Meditatsiooni Kooli juht, Chandini Sarita (sertifitseeritud terapeut ja meditatsioonijuht, Pune, India).