OSHO FILMIÕHTUD

OSHO filmiõhtutel on eestikeelne tõlge

Peateema: Hüpnoos ja dehüpnoteraapia.
OSHO oma ainulaadsest vaatenurgast toob maailmale mõiste “dehüpnoteraapia“: kõigpealt tuleb vabastada mõistus meile peale surutud uskumustest = dehüpnotiseerida, ning seejärel on kõik muu kergesti muudetav, kuna mõistus juhib kehas kõike. 70% haigusi saab muuta sest need algavad mõistusest.

Siinkohal võiks märkida, et seda, kuidas mõistus meie üle domineerib, saab mõjutada väga palju ka Osho aktiivsete meditatsioonidega

*
Järgmine filmiõhtu
Peateema: armastus ja küllus
– inimesed on kibestunud ja ei taha toita küllust, vaid toidavad vaesust
– kas armastus saab olla stabiilne?

*

OSHO on valgustunud müstik, kes teab “asjade” olemust, ning annab oma kõnes kuulajale-vaatajale ernevad vaatenurgad, et tekiks sügav arusaam tegelikkusest.
Tema peamine eesmärk on aidata laiendada inimese teadlikkust. Mida teadlikum on inimene, seda vähem on tal hirme ja ebakindlust, seda enam on ta oma elu juhtija, seda rohkem tunneb ta rõõmu ja rahulolu oma elust ja iseendast. Kandvaks põhiideeks on, et igaüks tunnetaks ära, mis on tema pärisolemus, julgeks elada vastavalt iseendale, ning et inimese elu oleks hirmuta, sest vaid hirmunud inimesega saab manipuleerida. Mida teadlikum on inimene, seda vähem on ta manipuleeritav.
OSHO heidab valgust nurgatagustesse. öeldes julgelt välja asju, mida tavaliselt ei juleta öelda. Tema nägemused on tervendavad, pakuvad palju uudsust, ning toovad valgust aegunud uskumustesse.
Filmiõhtud puudutavad tänapäeva inimese elu erinevaid tahke, toovad välja kitsaskohad ning väärarusaamad, selgitavad asjade olemust, näitavad suunda, aga samuti õpetavad, kuidas olukord laheneks.

Koht: Tallinn (täpsem aadress osalejatele)

Registreerumine vajalik Eesti Meditatsiooni Kool: meditatsioonikool@gmail.com

Väiksele grupile / kohtade arv on väga piiratud