Mis on energeetiline massaaž

Iidse traditsiooni kohaselt on inimene energeetiline olend ja energeetiline massaaž on inimese tervendamise kunst. Energeetilist massaaži tehakse käte abil, kätel on tervendav energeetiline vägi. Sama oluline, kui teada õigeid energeetilisi punkte: mida-kuna mõjutada, või veelgi olulisem energeetilise mõjutuse seisukohast, on abistaja/tervendaja enda seisund, motiivitus. Et olla tühi kui bambus, mitte tahta, mitte soovida, igatseda, püüelda. Lihtsalt asetada oma käed ja lubada juhtuda….leevendusel, rahustusel, tervendusel, parandusel… Ja olla ise erksalt kohalNii saab kannatajat abistada kõige rohkem.

Energeetilise massaaži kursused toimuvad Vairagya juhendusel Eestis:

20 – 21 juulil (Tartus) Ayurenergeetika kursus “Mees- ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meeste haigused”. Tutvuda ja registreeruda saab SIIN

ja 26 – 27 juulil Tallinnas: “Selg ja kael korda iidse Ayurenergeetikaga”. Tutvuda ja registreeruda saab SIIN

Energeetilist massaaži Ayurenergeetikat, õpetab Vairagya. Artikkel temast ilmus ka Tervendajas 2018.a. Kogemuslugusid eelmistest energeetilise massaaži kursustest nii massööridelt, kui ka teistelt kursustel osalejatelt. 7 aasta tagune seljatrauma paranes mõnekümne minutiga mõjutades juhendaja poolt ette näidatud 3 näopunkti! Energeetiline massaaž on valutu ja õigesti tehes ka kiiretoimeline.