MINDFULNESS MEDITATSIOONI LAAGER zen keskuses keset metsa 28-29 aug.

Liigume probleemidest vabanemise poole, hakkame tunnetama iseend ja leidma oma teed, hakkame selles ärevas maailmas jõudma sisemise tasakaalu juurde.
Rohkem teadlikkust – rohkem selgust

Teeme mitmeid-mitmeid meditatsioone, iga neist annab Sulle erineva kogemise ja kõik koos loovad erilise sünergia…

Kui Sa lubad, oled avatud ja valmis, saad tunda midagi, mida varemalt pole tundnud, tekib mõistmisi, võid kohata vaikust enda sees ja seletamatut rõõmu või rahu, ootamatuid äratundmisigi võib neil päevil tulla, mindfulness seisundisse jõudmisi….

Lisaks mediteerimisele, viibime vaikse looduse rüpes.

ASUKOHT: Põlva lähedal Zen meditatasiooni keskuses keset metsa, keset kaskede-haabade kohinat ja kuuskede tumma teadmist, kus loomulik vaikus on kõrvadele harjumatult sügav ning puudutav. Saab tulla ka rongiga Tallinn-Tartu-Põlva ja rongijaamast toome mõned kilomeetrid autoga kohale.

*

Seda laagrit on ammu küsitud-oodatud-üle küsitud- ja jälle oodatud… Selline on meie aeg praegu. Edasilükkuv…
Nüüd on just õige aeg – peale suurt suvekuumust ja enne suurt sügisjahedat. Võib olla ka enne uusi piiranguid… kes teab…

REGISTREERU: meditatsioonikool@gmail.com
*
TOIMUMISAEG: 28 – 29 august, 2021
*

VÕTA KAASA
:
MAGAMISEKS:
* kohapeal on olemas madratsid, padjad. Magamine toimub ühes ruumis. Kui soovid telkida, siis võta telk kaasa. Võta kaasa ka enda käterätt
SÖÖMISEKS:
* kui soovid kohapealset toitlustust, siis selle hind on 15 eur.  Kui võtad enda toidu kaasa, siis midagi kerget: juur-puuviljad, leib, pähklid, juust jne.
MEDITEERIMISEKS:
* 2 komplekti mugavaid riideid, millega hea mediteerida

AJAKAVA:
L
kl 13 – 14.30 Tutvume-jagame ja selgitame meditatsioonimaailma vajalikke ning olulisi asju, takistusi ja väär-arusaamisi, räägime, kuidas kogeda senikogematut turvaliselt ja hoitult jne.
kl 14.30 – 15.40 Meditatsioon 1
kl 16 – 17.15 Meditatsioon 2
kl 17.15 – 19.30 õhtusöök + kes tahab käib (meres ujumas) või metsas jalutamas
kl 19.30 – 20.45 Meditatsioon 3
Puudutame põgusalt teemat – “Mis ja kus on minu kese?”
Peale seda “treenib” igaüks keskmes olemise kunsti kuni hommikuse taaskohtumiseni.
Õhtused vaiksed uitamised (või laineloksu kuulamised) iseendaga koos olles

P
kl 9 – 10.15 meditatsioon 4
kl 10.15 – 11.30 hommikusöök ja vajalikud värskendused
kl 11.30 – 12.15 jagame, küsime-vastame, kordame olulisi asju, sh iseendaga koos olemise, iseenda ära tunnetamise kunsti
kl 12.15 – 13.30 meditatsioon 5
kl 13.45 – 15.00 meditatsioon 6
kl 15.00 – 16.15 lõunasöök + merele-metsale viimased puudutused
kl 16.15 – 17.00 jagame, küsime-vastame ja lõpetame

HIND: 145 eur
Koha kinnitab tagastamatu ettemakse 45 eur, ülejäänu (100 eur) makstakse kohapeal sularahas.

JUHENDAJA: CHANDINI SARITA, rahvusvaheliselt sertifitseeritud terapeut ja meditatsiooni õpetaja, Eesti Meditatsiooni Kooli rajaja Tema isiklik meditatsioonitee algas 2006 aastal ja ligi aasta on ta mediteerinud meditatsiooni sünnimaal – Indias.
Tänaseks omab Sarita sügavaid isiklikke kogemusi erinevaist teadvuse seisundeist ja meditatsiooni protsessi sügavat mõistmist. Sarita on juhendanud väga paljusid meditatsiooni kursusi, meditatiivseid teraapiaid. mindfulness meditatsiooni laagreid, aga ka eraseansse.
Septembris 2021 algab aga Sarita juhendamisel ainulaadne Mediatsiooni õpetaja aastane väljaõpe, mille osas huvi on olnud väga suur. Selle õppekava on Sarita töötanud välja riiklikele täiskasvanuhariduse standarditele vastavalt. Rohkem infot väljaõppe kohta leiab SIIT
Sarita kohta pikem tutvustus on aga SIIN