Eraseansid onlines või kohapeal

Ayurenergeetika, marmapunktiteraapia, psühholoogiline nõustamine, jaapani näomassaaž, india pea-ja näomassaaž, raku integratsioon, lõõgastav massaaž, mindfulness ja meditatsiooni õpe, töö alateadvusega, enesehüpnoos.

PSÜHHOLOOGILINE NÕUSTAMINE
Toimumisviis: kas kohapeal või onlines
*
Võib pöörduda kõikide probleemidega: suhted, enesekindlus, abitus, hirm, otsustusvõimetus, sõltuvus jne.
Igat olukorda on võimalik lahendada, leevendada, kujundada ümber.
Vahel on elus nii keeruline hetk või pikaajaliselt veninud lahendamatus, et on vaja kellegi toetavat abi edasiliikumiseks. Professionaalne abi on vajalik, tunda kedagi, keda saab usaldada, kes oskab ning on toetamas.
*
AYURENERGEETIKA
Toimumisviis: kas kohapeal või onlines
*
Kuidas seansid toimuvad?
SEANSID ONLINES:
konsultatsioon + praktiline juhendamine Vairagya poolt kogu seansi vältel, mida teineteisele oma kodus teete
KOHAPEALSE SEANSI KORRAL:
 oled Vairagya enda käte all.
NB! sellele 1.5 tunnisele ayurenergeetika seansile on kriisiolukorra järgne soodustus kuni jaanipäevani -20%
*
Ayurenergeetika tehnika on lihtne ja valutu energia tasakaalustamise viis, millega saab abistada nii füüsilisel, emotsionaalsel kui ka vaimsel tasandil. Need tarkused põhinevad Ayurvedal, kabalal, tshakrate süsteemil ja hiina traditsioonilisel meditsiinil.
Kätega või sõrmedega mõjutatakse keha piirkondi ja kehal asetsevaid marma punkte (sageli isegi mitte puudutades) ja selle tõttu toimuvad muutused. Sellist mõjutamist nimetatakse energeetiliseks massaažiks.
Kuidas täpselt seda mingi probleemi puhul teha – see ongi ayurenergeetiline nõustamine / konsultatsioon. Seda saab teha juhendaja Vairagya juhendamisel nii teistele (lähedastele või ka klientidele) või ka mitmetel puhkudel iseendale. Iga olukorra, probleemi kohta annab juhendaja Vairagya täpsed juhtnöörid, mida siis teha.
*
INDIVIDUAALNE MINDFULNESS JA MEDITATSIOONI ÕPE 
Toimumisviis: kas kohapeal või onlines
*
Võib omada mediteerimise kogemust või siis mitte, alati on võimalik minna meditatsioonis edasi. Mediteerimine on väga isiklik asi, igaühel on oma tee, mis on just tema jaoks õige ja hea. Seega – väga delikaatne ning õrn.
Kuidas jõuda selguse ja rahu seisundisse, erksasse kohalolusse siin ja praegu… Kuidas luua endas mõttevaba lõõgastusseisundit, kus ego on vakka, ei taha, ei püüa, ei soovi midagi – kus olek on kerge nagu õhk.

Õppides seda seisundit endas looma, saad seda teha igal ajal, selleks ei pea olema kuskil kindlas kohas või koos kellegagi… Alguses vaid on vaja kellegi juhendust, et saada teatud kogemused.

Juhendaja Saritaga koos saab liikuda sel teel. Tehakse erinevaid meditatsioone.

*
TÖÖ ALATEADVUSEGA, ENESEHÜPNOOS
Toimumisviis: kas kohapeal või onlines
*
Sobib väga hästi neile, kes tahavad minna oma meditatsioonis sügavale – tahavad sügavalt lõõgastuda, kes tahavad tegeleda oma erinevate probleemidega, kel on uneprobleemid, jne.
See on alateadvuses silla taastamine keha ja meele vahel
Selle teraapiaga saab mõjutada aga ka oma käitumismustreid ja ka füüsilist tasandit. See on hüpnoosisugemetega seanss. Muutus mida soovitakse, toimub siis, kui alateadvus selleks loa annab. Otseküsimine ei vii tulemuseni. Vajalik on peen, delikaatne lähenemine, et alateadvust nõusse saada ja muutus toimuda saaks.

TEISED ALGUSES LOETLETUD SEANSID TOIMUVAD VAID KOHAPEALSES VORMIS.

Kõikide seansside kohta saad lugeda siit: ERASEANSID

LISAINFO:
Mindfulness seisundit läheb kõigil vaja igapäevaelus, et pakkuda endale tõeliselt kosutavat puhkust ka ärkveloleku ajal, istudes või kõndideski. Millal iganes tuntakse vajadust puhkuse järgi – kui oskus olemas, saab endale seda pakkuda.
See seisund on vajalik ka neile, kes on tõsiselt huvitatud enesearengust, sest see on meditatsioon. Seal tühjuses kogetakse üksolemist.
Selle seisundi loomise oskus iseendas vajalik ka neile, kes teisi inimesi abistavad. Selleks, et pakkuda parimat abi ja tervendust, on tervendajal oluline olla ise puhas – nn tühi kanal. See seisund muudab tervendamise kvaliteeti tuntavalt ning kaitseb ka abistajat ennast.
*
“Kõik, mida Sa oma õnneks vajad, on uuesti tunnetada ära, kes Sa tõeliselt oled.” Aitame Sind.Juhendajad: Sarita (Seeda) ja Vairagya

Registreeruda saab Eesti Meditatsiooni Kooli meilile: meditatsioonikool@gmail.com