NÕUSTAMINE: psühholoogiline ja ayurenergeetiline abi ning mindfulness- ja meditatsioonitehnikate õpe; töö alateadvusega, enesehüpnoos

“Kõik, mida Sa oma õnneks vajad, on uuesti tunnetada ära, kes Sa tõeliselt oled.”
MINDFULNESS ÕPE
Kuidas luua endas mõttevaba lõõgastusseisundit, kus ego on vakka, ei taha, ei püüa, ei soovi midagi – kus olek on kerge nagu õhk.
Õppides seda seisundit endas looma, saad seda teha igal ajal, selleks ei pea olema kuskil kindlas kohas või koos kellegagi… Alguses vaid on vaja kellegi juhendust, et saada teatud kogemused.
Juhendajad Sarita ja Vairagya ongi omaenda isiklike kogemuste ja oskustega siin abiks.

Mindfulness seisundit läheb kõigil vaja igapäevaelus, et pakkuda endale tõeliselt kosutavat puhkust ka ärkveloleku ajal, istudes või kõndideski. Millal iganes tuntakse vajadust puhkuse järgi – kui oskus olemas, saab endale seda pakkuda.
See seisund on vajalik ka neile, kes on tõsiselt huvitatud enesearengust, sest see on meditatsioon. Seal tühjuses kogetakse üksolemist.
Selle seisundi loomise oskus iseendas vajalik ka neile, kes teisi inimesi abistavad. Selleks, et pakkuda parimat abi ja tervendust, on tervendajal oluline olla ise puhas – nn tühi kanal. See seisund muudab tervendamise kvaliteeti tuntavalt ning kaitseb ka abistajat ennast.
*
PSÜHHOLOOGILINE NÕUSTAMINE
Võib pöörduda kõikide probleemidega: suhted, enesekindlus, abitus, hirm, otsustusvõimetus, sõltuvus jne.
Igat olukorda on võimalik lahendada, leevendada, kujundada ümber.
Vahel on elus nii keeruline hetk või pikaajaliselt veninud lahendamatus, et on vaja kellegi toetavat abi edasiliikumiseks. Professionaalne abi on vajalik, tunda kedagi, keda saab usaldada, kes oskab ning on toetamas.
*
AYURENERGEETILINE NÕUSTAMINE
Ayurenergeetika tehnika on lihtne ja valutu energia tasakaalustamise viis, millega saab abistada nii füüsilisel, emotsionaalsel kui ka mentaalsel tasandil. Need tarkused põhinevad Ayurvedal, kabalal ja tshakrate süsteemil.
Kätega või sõrmedega mõjutatakse keha piirkondi ja kehal asetsevaid marma punkte (sageli isegi mitte puudutades) ja selle tõttu toimuvad muutused. Sellist mõjutamist nimetatakse energeetiliseks massaažiks.
Kuidas täpselt seda mingi probleemi puhul teha – see ongi ayurenergeetiline nõustamine, saab teha juhendaja Vairagya juhendamisel nii teistele (lähedastele või ka klientidele) või ka mitmetel puhkudel iseendale. Iga olukorra, probleemi kohta annab juhendaja täpsed juhtnöörid, mida siis teha.
*
PERSONAALNE MEDITATSIOONIÕPE
Võib omada mediteerimise kogemust või siis mitte, alati on võimalik minna meditatsioonis edasi. Mediteerimine on väga isiklik asi, igaühel on oma tee, mis on just tema jaoks õige ja hea. Seega – väga delikaatne ning õrn.
Kuidas jõuda selguse ja rahu seisundisse, erksasse kohalolusse siin ja praegu… Juhendaja Saritaga koos saab liikuda sel teel. Tehakse erinevaid meditatsioone.
*
TÖÖ ALATEADVUSEGA.
Mõlemad alltoodud võimalused sobivad väga hästi neile, kel on uneprobleemid, kes tahavad minna oma meditatsioonis sügavale ja kes tahavd lihtsalt sügavalt lõõgastuda.
sügavaks lõõgastuseks
Seansi jooksul tegeletakse oma alateadvusega väga pehmel ja sugestiivsel moel. See toimub juhendaja Sarita juhendamisel.
Alateadvuses silla taastamine keha ja meele vahel
Selle teraapiaga saab mõjutada aga ka oma käitumismustreid ja ka füüsilist tasandit. See on hüpnoosisugemetega seanss. Muutus mida soovitakse, toimub siis, kui alateadvus selleks loa annab. Otseküsimine ei vii tulemuseni. Vajalik on peen, delikaatne lähenemine, et alateadvust nõusse saada ja muutus toimuda saaks.
*
Juhendajad: Sarita ja Vairagya
Erinevate seansside ja meie oskuste kohta saad lugeda siitsamast kodulehelt
Registreeruda saab Eesti Meditatsiooni Kooli meilile: meditatsioonikool@gmail.com
Kui Sul on mugav olla oma kodus, siis enamik seansside korral ON SUL VÕIMALIK VÕTTA  KAUGSEANSS, veebi teel ( skype või läbi fb jm)