MINDFULLNESS JA MEDITATSIOONI KURSUS

KURSUSE LÜHITUTVUSTUS
Need päevad on intensiivsed ja kogemusterohked.
Mahutame selle aja sisse mitmeid erinevaid meditatsioone ja tehnikaid, mis aitavad Sul luua ühendust Sinu tõelise olemusega. Kui see sild on olemas, siis tunned ilmeksimatult elukvaliteedi muutust, pingete vähenemist, tunned sügavat rahulolu ja rõõmu.

Kui me suudaksime endale seda seisundit pakkuda keset argipäevasid, siis ei oleks meil ei stressi ega pingeid, kahtlusi ega rahutust. Teaksime mida me tahame, kuhu liigume, mida teeme ja mida tegemata jätame  – see tähendab elaksime oma elu intuitiivselt ja nii, et oleksime rõõmsad, rahul ning ka teised meie lähedal saaksid sellest positiivselt mõjutatud. Meditatsiooni on ka teaduslikult uuritud, ning saadud teada, et meditatiivne seisund loob tervist.

KELLLE SEE KURSUS SOBIB?
Neile päevadele on oodatud kõik:  need, kes on enne nedne tehnikatega tuttav kui ka need, kes pole seda kordagi teinud. Sellel ei ole mingit tähtsust. See on väga isiklik kogemus ja igaüks liigub omas tempos.

LÄBIVIIJAD : VAIRAGYA (Rahvusvahelisest Meditatsiooni Keskusest, Indiast) ja CHANDINI SARITA (Eesti Meditatsiooni Koolist)

AEG: 20  oktoober kl 11 – 17

KOHT: Pärnu Kunstide Maja, Pühavaimu 8

KINDLASTI VAJALIK EELREGISTREERUMINE KUNI 18 OKTOOBER

NB! võta kaasa joogamatt ja kui soovid ka istepadi. Selga mugava riided.

HIND: 25€

Registreerumine : meditatsioonikool@gmail.com

tel: 56660348