Meditatsioonigrupp onlines

Milleks mediteerida?

Selleks, et
– igapäevaelu muutuks kergemaks, hirmud, mured, ärevus, stress jmt kaotaksid Su üle mõjuvõimu
– õpiksid iseennast paremini tundma ja tunnetad sisemas paremini ära, mida sa vajad ja mida mitte, kuidas oma elu seada nii ,et see sulle rõõmu tooks, mida valida ja mida mitte jne. ehk et oleks sul lihtne otusustada
– et spirituaalselt kasvada

Kuldne tõde on see, et kui on kerge aeg, siis võib mediteerida, kui aga raskem aeg, siis peab mediteerima.
Meditatiivne seisund mõjub rahustavalt, tasakaalustavalt, tervendavalt.
Teadlased on tänaseks palju uurinud, kuidas meditatsioon meile mõjub ja tulemused kinnitavad head mõju kogu tervisele.

Kui tahad rohkem meditatsioonidest kuulda, vaada TV saadet SIIT, kus nii juhendajad kui osalejad jagavad oma kogemusi.

Lugeda ja vaadata videosid meditatsioonide ning mediteerimise kohta saad juurde siit lehelt ENESEARENGUKS alt

AEG: Kord nädalas. Täpne aeg selgub jooksvalt ja soovijaid teavitatakse personaalselt kas meilile või sms-ga päev varem.
Jah, see on ebatavaline ajagraafik, kuid Elu ongi ettearvamatu ja ainus stabiilsus on paindlikkus = muutustega kohanemine, nii et selline ajagraafik õpetab suurepäraselt valmisolu kohata uudsust ja hetke, olles valmis muutuste tegemiseks.
Kuna meditatsioon on väga elav “asi” – mitte kunagi ei saa teha meditatsiooniga seonduvalt plaani: et tahan meditatsioonis teada saada seda või teist, või tahan, et sel korral meditatsioon muudaks mu elu seda või teistmoodi jne, siis on selline ajagraafik suurepärane harjutus olla valmis võtma vastu hetke, päeva, elu selliselt, nagu see meie juurde ise tuleb – uudsuse ja muutustega. Meditatsiooniski juhtub ju kõik meie egost (plaanist) sõltumatult ja meie jaoks (laias mõistes) kõige paremal moel.
Kui Sinus on valmisolu tulla kaasa sellise erilise ajagraafikuga, siis on see hea motivatsiooni näitaja ka Sinu enda jaoks.
Jääb vaid lisada, et ei ole õiget ega valet – igaüks liigub omaenda moel ja see on tema jaoks õige just sel perioodil. Nii et kes osaleb – suurepärane, kes mitte – samuti suurepärane. Ja nagu ma meditatsiooni kooli tutvustades ka alati ütlen – see on eriline kool, millel ei ole ei lõppu ega algust ja millega saab liituda igal ajahetkel.

TOIMUMISKOHT: ‘zoomi’ või ‘go to meeting’ ruumis (saadan eelnevalt osalejate meilile aadressi)

HIND: 5 eur 

Kui oled huvitatud, registreeru: meditatsioonikool@gmail.com
NB! kindlasti lisa oma kontakttelefon smsi saatmiseks

JUHENDAJA: Sarita, rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooniõpetaja, terapeut, psühholoog. Loe juhendaja kohta SIIT

Sarita eraseansid: psühholoogiline nõustamine (hirm, mure, ärevus, ebakindlus, pereprobleemid jne); meditatsiooni individuaalõpe, teraapiad. Vaata rohkem eraseansside kohta SIIT