Meditatsioonid Tallinnas

Meditatsioonid Tallinnas. Algajatele ja edasijõudnutele.

Meditatsioonid Tallinnas

Kui keegi otsib kohta, kus toimuvad meditatsioonid Tallinnas, siis olete teretulnud
Eesti Meditatsiooni Kooli meditatsiooni kursustele. Eesti Meditatsiooni Kool  on loodud 2015 aastal just selleks, et saaks toimuda nii meditatsiooni õpe algajatele kui ka mediteerimise õpe edasijõudnutele – ehk teisisõnu: et see võimalus jõuaks kõigini, kel on soov mediteerimist õppida.

Meditatsioonid Tallinnas toimuvad 1 x kuus nädalavahetusel

Eesti Meidtatsiooni Koolis toimuvad meditatsioonid Tallinnas (enamasti keskĺinnas) laupäeviti ja pühapäeviti kl 10.30 – 18.30. Kord kuus kohtume 16 tunniks – toimub intensiivne meditatsiooni õpe, kus igaüks saab kogeda meditatsiooni mõju.
Eesti Meditatsiooni Koolil on programmis konkreetsed meditatsiooni kursused: Meditatsiooni kursus iseendale ja Meditatsiooni õpetaja koolitus – need mõlemad on suurepärased võimalused õppida mediteerima.

Vahepealsel ajal saab igaüks praktiseerida mediteerimist iseseisvalt
ehk siis teha kodus neid õpitud meditatsioone kuni järgmise meditatsiooni kursuse korrani. Seda iseseisvat mediteerimise aega toetab ühine fb grupp, kus jagatakse ja saadakse vajalikku infot, vastuseid küsimustele jne.

Kui Sa küsid, et kas see on mediteerimine algajatele või edasijõudnutele,
ehk kas need on kursused, kus just alagajad saavad õppida mediteerima või on
need kursused edasijõudnutele mediteerimiseks, siis vastus on ühene – need
meditatsiooni kursused ei tee kellelgi vahet: need on meditatsioonid algajatele samavõrd kui meditatsioonid edasijõudnutele. Oluline on, et tahad mediteerimist õppida – et Sul on soov õppida mediteerima või edasijõudnute puhul – oma meditatsioonis sügavamale liikuda. Sellistel juhtudel on need mediteerimise kursused Sulle sobivad ja suurepärased võimalused.
Seega on antud meditateerimise võimalus Tallinnas vahettegematult kõigi jaoks

Lisaks toimub suveajal ka Eesti Meditatsiooni Kooli mindfulness ja meditatsiooni laager.

Ka sinna tulles saab õppida meditatsiooni ja koos paljude teistega suures ja
toetavas energias. Meditatsiooni laager on alati osalejatele meeldinnud –
valgustunud meistrite tehikad on niigi võimsad ja kui neid teha koos veel
sellise suure hulga inimestega ning kauni looduse rüpes – siis on mõju veelgi tuntavam ja imelisem.

Seega on Sul Eesti Meditatsiooni Koolis on mitmed meditatsiooni õppimise võimalused: on algajatel võimalus õppida meditatsiooni ja on ka edasijõudnute võimalused mediteerida , et liikuda oma meditatsioonis sügavamale astmele; on meditatsiooni võimalused Tallinnas ja ka pealinnast väljaspool.
Nii et kõik kes soovivad mediteerida, olete oodatud ühendust võtma ja osalema Eesti Meditatsiooni Kooli meditatsiooni kursustel!

Mediteerimise võimalused:
kui tahad õppida endale ja pisut põhjalikumalt, et ikka selgeks saaksid: VAATA
kui tahad õppida endale + võib olla kunagi olla ise ka meditatsiooni õpetaja: VAATA
kui Sa elad Tallinnast kaugemal/ aktiivmeditatsiooni võimalus, osalemine läbi online:: VAATA
kui tahad tulla mindfulness ja meditatsiooni suurde suvelaagrisse kauni looduse rüppe: VAATA

Kirjuta julgelt ja küsi või reegistreeru: meditatsioonikool@gmail.com