MEDITATSIOONI ÕPETAJA aastane õpe, algab sept. 2021

See kursus annab Sulle 1 aasta ehk 350 akadeemilise tunni jooksul sellised teadmised ning isiklikud kogemused meditatsioonist, et Sul on hea kindel teisi aidata – õpetajal tuleb ju ikka sammuke õpilastest eespool kõndida, kuidas muidu saab teadmist jagada, kui ise ei tea või teatakse valesti.

Sellel kursusel õpitakse seda, mis on tegelik – tõeline mediteerimine ning kuidas aidata-õpetada ka teisi, kes seda veel ei tea, või on selles laias enesearengu maailmas ära eksinud.

Meditatsiooni õpetaja kursus sisaldab endas Meditatsiooni nõustamise 1 astme kursust, Meditatsiooni nõustamise 2 astme kursust, Meditatsiooni juhendaja kursust ja lisaks eriõpet.

ESIALGNE AJAKAVA JA ÕPPEMAHT:
Meditatsiooni õpetaja õppemaht kokku on 300 – 350 akad. tundi (sept. 2021 –  aug. 2022)
Sisaldab:
1. Meditatsiooni nõustamise 1 aste/ 93 akad.tundi : september, oktoober, november 2021
2. Meditatsiooni nõustamise 2 aste/ 122 akd.tundi: detsember 2021, jaanuar, veebruar, aprill 2022
3. Meditatsiooni õpetaja eriõpe: mai, aug lõpuosa 2022
4. Meditatsioonide juhendamise õpe: juuni algus 2022

Kursus on toimumas enamjaolt 1 kord kuus ja 1 nädalavahetus (mõne erandiga).

Iga kuu on erinev temaatika.

Kogu Meditatsiooni õpetaja õppekava saab paika märtsiks-aprilliks 2021 ja ilmselt ka riiklikult registreeritud. Olgu öeldud ka, et kuna kõik on valmismisjärgus veel, siis siin toodud jaotus kuude lõikes ja ka õppemaht, võivad osaliselt ka muutuda.

Kellel aga on kindel soov ja äratundmine, et seda õpet ma just tahan, siis registreeruda on võimalik juba nüüd, sest näidisena saab vaadata praegu juba toimuvat Meditatsiooni nõustamise 1 aste õppekava

Teadmiseks neile, kes on juba läbinud, või kes kevadel läbivad Meditatsiooni nõustamise 1 astme, siis teie saate Meditatsiooni õpetaja õppega liituda peale kolmandat nädalavahetust (sest sinnastmaale on teil õppekava juba läbitud) ehk siis detsembrikuust. NB! selliseks poole pealt liitumiseks, on aga vajalik kindlasti varajane eelregistreerimine, muidu saavad septembris alustajatest kohad täis ja pole võimalik keskelt enam juurde tulla.

Kes ei saa aastases Meditatsiooni õpetaja õppes osaleda, siis on võimalik registreerida end lühemaajalise õppe ootelehele, kas Meditatsiooni nõustamise 1 astme õppesse või 1+2 astme õppesse. Reaalne võimalus avaneb siiski vaid juhul, kui õpetaja õppest jääb vabu kohti üle.

Küsimused ja registreemine: meditatsioonikool@gmail.com

Meditatsiooni nõustamise 1 astme kogemusvideot saab vaadata SIIT

Õpetab Chandini Sarita, rahvusvaheliselt sertifitseeritud terapeut ja meditatsiooni õpetaja, Eesti Meditatsiooni Kooli rajaja

Sertifikaadid ja isiklik meditatsioonitee:
Rahvusvaheline Meditatsioonijuhi sertifikaat (India)
Erinevate meditatiivsete teraapiate rahvusvahelised sertifikaadid (India)
Enesehüpnoos sügavaks meditatsiooniks – rahvusvaheline sertifikaat (India)
Indias, OSHO Rahvusvahelises Meditatsiooni Keskuses, Punes 1 aasta
Isiklik meditatsioonikogemus alates 2006 aastast, kokku 15 aastat

Minu varasem lugu: olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia päevase õppe ja aastakümneid nõustanud nii täiskasvanuid kui lapsi. Õppinud ka geštaltterapeuti õppes 3 aastat ja Hiina Traditsioonilist Meditsiini 3 aastat.
Kõik see on meditatsiooni maailma tunnetamist ja kogemuste-teadmiste edastamist mõjutanud.