Massaaži ja meditatsiooni laager

Mere ääres, metsa rüpes Holistilise energeetilise massaaži ja meditatsiooni laager.
Juhendavad:
VAIRAGYA (Indiast) – kuningliku perekonna isiklik tervendaja ja
SARITA – Eesti Meditatsiooni kooli juht
Õpitakse holistilise energeetika massaaži ja saadakse massaaži. Tehakse meditatsioone, et jõuda sisemise tasakaalu seisundisse.
Meri, mets, lõõgastus ja eneseleidmine
Ööbimine ja toitlustus.
Juhendajate tutvustus:
VAIRAGYA on India ravitseja, kes on töötanud ning elanud mitmetes kohtades üle maailma, ning on olnud ka kuningliku perekonna isklik tervendaja.
Vairagya on jaganud energeetilise ravi (sh ka massaaži) kursuste ning väljaõppe koolituste kaudu oma teadmisi-oskusi üle kogu maailma: USA-s, Austraalias, Taiwanis, Indias ja Hispaanias jm. Nende paljude koolituste jooksul on puudutatud teemasid nagu spirituaalsed energiaväljad; Yin-Yang; Hara tasakaal; kaasasündinud sensitiivsus ja teiste inimeste energiaväljade tunnetus jne.
Osalejad saavad häid teadmisi iidsetest india tarkustest ning tervendamisest.
SARITA on meditatsiooniga tegelenud alates 2007.a. mil alustas Hiina grupitreeningudTraditsioonilise Meditatsiini õpinguid. Meditatsiooni kursuseid, laagreid ja eraviisilist meditatsiooni õpet on ta juhendanud alates 2013.aastast.  Ta on Eesti Meditatsiooni Kooli juht ning OSHO Tallinna Meditatsiooni keskuse üks rajajatest. Hariduselt on ta aga psühholoog, terapeut.
Kasulik ja meeldiv nädalavahetus neile, kes tahavad õppida ja samas ka puhata.
Vaikuses.
Info ja registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com