Tulevased sündmused

 • Kursus “AYURENERGEETIKA” – energeetiline massaaž käte abil

  29 veebruar - 1 märts 2020
  Kursus on väga praktiline, antakse erinevad regulatsioonid erinevate probleemide tervendamiseks. Ayurenergeetika põhineb iidsetel ayurveda, kabala ja hiina meditsiini teadmistel, aga kuna Vairagya on seda nii pikalt viljelenud, siis tema "käekiri" on eriline - regulatsioonid, mis ta annab füüsiliste ja emotsionaalsete probleemide lahendamiseks, on ainulaadsed ja väga efektiivsed. See on töö energiaga, füüsiliste ja emotsionaalsete probleemide energeetiline tervendamine kätega.

  Läbi viib VAIRAGYA - kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • OSHO No-Mind meditatiivne teraapia

  13-19 jaanuar 2020 kl 17.45 - 19.45
  Osho ütleb, et see on üks kõige ekstaatilisemaid meditatsioone, mis eales olnud on. Eemaldades oma mõtteprügi, leiad end muutumas kergeks ja elavaks. Vabastad end mõtete orjusest ja avaned uudsusele, värskusele. See meditatsioon võimaldab kogeda erilist vaikust, puhkust ning lõõgastust.

  Läbi viib Sarita (omab vastavat sertifikaati)

  Loe lähemalt
 • Kehal on tarkus end ise tervendada. Meditatiivne teraapia ja enesehüpnoos

  20-26 jaanuar 2020, õhtuti kl 18.45-19.45
  OSHO meditatiivne teraapia "Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma KehaMõistusega." See on enesehüpnoos, kus kerges transiseisundis, milles on kombineeritud sügav lõõgastus ja erksus, õpid sa rakendama kehamõistuse loovust ja isetervenemise energiaid. Nende abil saab lahendada erinevaid spetsiifilisi probleeme, tasakaalutust või raskusi, nagu näiteks suitsetamine, söömishäired, unetus, valu, vaevused - igat funktsiooni, mis on keha normaalseks osaks ja mis vajab tervikuks toomist ning taastasakaalustamist. See on KEHA JA MÕISTUSE TASAKAALUSTAMISE GRUPP

  Läbi viib CHANDINI SARITA

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika 8 lühikursust


  Kuidas lihtsasti ja enamasti valuta aidata, kui on selja- ja kaelaprobleemid; liigeste, luude, jäsemete probleemid; õla- ja põlvevalud; emotsionaalne tasakaalustamine (stress, murelikkus, hirmud, kurbus, viha); siseorganite regulatsioon (kõigile siseorganitele); selgroo pikendamine/venitamine 3 näopunkti abil; eluenergia, elujõu suurendamine (väsimus, apaatsus, jõuetus, nõrkus); tantra energia paaridele. Igaüks saab õppimisega hakkama - see annab võimaluse abistada lähedasi ning massööride jaoks suurepärased tehnikad klientide jaoks.

  Läbi viib Vairagya kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika

  tulekul, aastaringselt
  Erineva temaatikaga Ayurenergeetika kurused: 1) "Mees- ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meestehaigused". See on mõeldud nii paaridele, massööridele, aga ka kõigile teistele, kes tahavad õppida oma kätesse oskusi, et osata pakkuda siis teistele heaolu ja tervist. ** 2) "Selg ja kael valutult korda Ayurenergeetika abil" Selg on keha kesktelg ja kui selg ja kael on korrast ära, on kogu keha hädas, olenemata vanusest. Kursuse problemaatika: Selgroo kõverdused, lihaspinged, peavalu või tuimad varbad - tingitud kaelaprobleemidest, käte "suremised", õlavarre valud, närvivalud kehas jne. Kursused annavad abivahendid kõigile, kes tahavad aidata oma lähedasi ja ka iseennast, ning samuti massööridele klientide abistamiseks.

  Läbi viib VAIRAGYA, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • INTENSIIVNE TEADLIKKUS, WHO IS IN? / SATORI (valgustumine, virgumine) / Zen kloostritehnika


  Zen kloostritehnika kursuse kogu eesmärk on tungida teispoole su harjumuspäraseid maske ning teesklusi ja fokusseerida su kogu energia selle otsimisele, kes sa tõeliselt oled. Kasutatakse koane, mis aitavad selle tunnetuseni jõuda. LISAKS : Satori 7 päevase kursuse läbinutel on lisavõimalus läbida ka 1 nädalane juhendaja väljaõpe

  Läbi viib PREM SHIVANI

  Loe lähemalt
 • Hüpnoosi väljaõppe kursus

  täpsustub
  Täiendades ennast hüpnoosi valdkonnas või lihtsalt õppides seda enda jaoks toimub hüppeline areng. Kõik võivad õppida hüpnotisööriks ning aidata teisi saamaks üle sügavalt juurdunud foobiatest, õppides leidma rahu iseendas, avastades, et on võimalik seljatada destruktiivsed harjumused. VAATA VIDEOT JUHENDAJAST avalehe paremas veerus: ANIL CHANDWANI Holliwoodi filmi treileris "Edu evolutsioon"

  Läbi viib ANIL CHANDWANI

  Loe lähemalt