Tulevased sündmused

 • SUVINE MEDITATSIOONIPÄEV 20 augustil Algallikal
  Läbi viib

  Loe lähemalt
 • Hüpnoosi õpe 24 aug – 1 sept Tallinnas / õpetaja Anil Chandwani Californiast

  12.05.2022 - 29.06.2022
  Hüpnoosi õpe toimub kahes astmes: baasõpe ja täiendõpe. Läbinutele väljastatakse AAH (Ameerika Hüpnotisööride Assotsiatsiooni) sertifikaat.

  Läbi viib Anil Chandwani

  Loe lähemalt
 • OSHO MÜSTILINE ROOS® – läbi aegade suurim elumuutja! 7 – 27 september

  21.04.2022 - 11.05.2022
  Müstiline Roos - läbi aegade suurim elumuutja, kus toimub emotsionaalsel, füüsilisel ja spirituaalsel tasandil üldine ja võimas transformatsioon. Protsess toimub sõnadeta ja ilma analüüsiva mõtlemiseta nin puudutab alateadvuse sfääri, vabastades Sind olukordadest, mis seal on - sünni hetkest, esimestest elukuudest - aastatest või ellmistest eludestki... Müstiline Roos loob Sulle ühenduse oma südamega ja peale suurt vabanemist saad Sa kontakti iseendaga - hoopis teisel tasandil kui eales kogenud. Müstiline Roos kestab 21 päeva ja koosneb 3 nädalast: naerunädal, pisarate nädal ja sisevaatluse nädal ja kestab iga päev 3 tundi.

  Läbi viib CHANDINI SARITA, OSHO India (Pune) Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud juhendaja ja õpetaja (alates 2014.a.)

  Loe lähemalt
 • JAAPANI NÄOMASSAAŽ KOBIDO SEANSID
  Läbi viib

  Loe lähemalt
 • OSHO ERINEVAD AKTIIVMEDITATSIOONID, ruumis ja onlines
  Läbi viib

  Loe lähemalt
 • MEDITATSIOONI ÕPETAJA väljaõpe / 2 sertifikaati/ 4. väljaõppe grupp alustab 1.okt. 2022

  07.05.2022 - 30.07.2023
  Selle 15 kuulise kursusega liigud Sa meditatsioonis teise dimensiooni: saad palju uusi teadmisi-kogemusi, mis arendavad Sind ennast ja mida vajad teiste õpetamisel.

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • MÜSTILINE ROOS – Osho meditatiivne teraapia

  10-30 august 2020
  OSHO on loonud selle võimsa meditatiivse teraapia, öeldes: „Ma olen loonud palju meditatsioone, aga „Müstiline Roos” on kõige elutähtsam, essentsi puudutavam, fundamentaalsem... see on esimene tõeline läbimurre peale 25 sajandit tagasi Buddha loodud Vipassanat

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • LOENG “5 sammu hirmudest vabanemiseks”

  02.07.2020 kl 20.30
  Ära liigu nii, nagu hirm paneb Sind liikuma, vaid liigu nii, nagu Sa ise tahad liikuda. Ära liigu hirmu pärast. Ära jäta liikumata hirmu pärast. Mida teha oma hirmudega?

  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

  Loe lähemalt