Tulevased sündmused

• MEDITATSIOONI ÕPETAJA aastane õpe, algab sept. 2021

sept 2021 - aug 2022
    See kursus annab Sulle 1 aasta ehk 350 akadeemilise tunni jooksul sellised teadmised ning isiklikud kogemused meditatsioonist, et Sul on hea kindel teisi aidata - õpetajal tuleb ju ikka sammuke õpilastest eespool kõndida, kuidas muidu saab teadmist jagada, kui ise ei tea või teatakse valesti. Sellel kursusel õpitakse seda, mis on tegelik - tõeline mediteerimine ning kuidas aidata-õpetada ka teisi, kes seda veel ei tea, või on selles laias enesearengu maailmas ära eksinud. Meditatsiooni õpetaja kogu õppemaht kokku 350 akad. tundi. Võimalusel saab õppida ka osade kaupa.

Läbi viib Chandini Sarita, rahvusvaheliset seritifitseeritud terapeut ja meditatsiooniõpetaja

• MINDFULNESS MEDITATSIOONI LAAGER

6-7veebruar ja 27-28 veebruar
    Laagris õpime, kuidas tegelikult - tõeliselt mediteerimine käib. Teeme meditatsioone ja iidseid tehnikaid, aga ka räägime teemadel, mis aitavad paremini ja sügavamalt aru saada sellisest meditatsioonist, millest räägivad valgustunud mehed: Buddha, Osho, Krishnamurthi.... räägime mindfulness seisundist, takistustest, kuidas ületada jne. Laager annab võimaluse kogeda meditatsioone erinevalt tasandilt ning suurema mõistmisega.

Läbi viib chandini Sarita, rahvusvaheliset seritifitseeritud terapeut ja meditatsiooniõpetaja

• OSHO KUNDALINI MEDITATSIOON

20-24 jaanuar 2021
    Minevikulised kogemused, läbielamised ja emotsioonid ei kao kuhugi, vaid püsivad keha lihasmälus - avastas William Reich, austria psühhiaater, ja OSHO Kundalini meditatsioon võimaldab nende vabastamist, tekitades heaolu seisundi.

• OSHO DÜNAAMILINE MEDITATSIOON 21 järjestikust päeva/võib osaleda ka vähem

11.01.2021 - 31.01.2021 kl 18.00 - 19.00
    Teaduslikud uuringud on kinnitanud, et Osho Dünaamiline meditatsioon (ODM) vähendab stressihormooni kehas.  ODM lõõgastab pingeid, stressi, ärevust jmt, luues nii kehas, meeltes kui mõistuses pingetest vabanemise seisundit.

• Psühholoogi loeng + konkreetsed nõuanded “MIDA TEHA OMA HIRMUDEGA” /onlines

aeg täpsustamisel

Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

• MEDITATSIOONIJUHT, NÕUSTAJA õpe

28 nov - 20 dets 2020
    See on 1.5 kuune õpe = 64 akadeemilist tundi. Korraldaja: Eesti Meditatsiooni Kool. Kursust viib läbi Chandini Sarita. Lõpetanud saavad Eesti Meditatsiooni Kooli tõendi. Meditatsioonijuht-nõustaja omab teadmisi meditatsiooni tõelisest olemusest, aga samuti inimmõtlemise protsessist ja emotsioonidest selles kontekstis, kuidas inimpsüühika mõjutab mindfulness seisundi saavutamist. Ta teab ka, mis on takistused selle seisundi saavutamisel või kuidas toetada teisi sel tasakaalu leidmise teel. Meditatsioonijuht-nõustaja on võimeline õigesti läbi viima meditatsioone, toetades osalejate kulgemist isiklikul ja väga individuaalsel arenguteel. Ta omab teadmisi grupijuhtimisest.

Läbi viib Chandini Sarita

• MÜSTILINE ROOS – Osho meditatiivne teraapia

10-30 august 2020
    OSHO on loonud selle võimsa meditatiivse teraapia, öeldes: „Ma olen loonud palju meditatsioone, aga „Müstiline Roos” on kõige elutähtsam, essentsi puudutavam, fundamentaalsem... see on esimene tõeline läbimurre peale 25 sajandit tagasi Buddha loodud Vipassanat

Läbi viib Chandini Sarita

Loe lähemalt
  • LOENG “5 sammu hirmudest vabanemiseks”

02.07.2020 kl 20.30
    Ära liigu nii, nagu hirm paneb Sind liikuma, vaid liigu nii, nagu Sa ise tahad liikuda. Ära liigu hirmu pärast. Ära jäta liikumata hirmu pärast. Mida teha oma hirmudega?

Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja