Tulevased sündmused

 • 2x sel aastal OSHO DÜNAAMILINE MEDITATSIOON® 21 järjestikust päeva (võib ka vähem) 27.10-16.11 ja 1.12 – 21.12 onlines

  alustame uuesti peale suve 2021
  Teaduslikud uuringud on kinnitanud, et Osho Dünaamiline meditatsioon (ODM) vähendab stressihormooni kehas.  ODM lõõgastab pingeid, stressi, ärevust jmt, luues nii kehas, meeltes kui mõistuses pingetest vabanemise seisundit.

  Läbi viib chandini Sarita, rahvusvaheliset seritifitseeritud terapeut ja meditatsiooniõpetaja

  Loe lähemalt
 • MEDITATSIOONI ÕPETAJA 1.aastane väljaõpe, 2 sertifikaati / UUS II GRUPP 29.01.2022 – 4.12.2022

  sept 2021 - aug 2022
  See kursus annab Sulle 1 aasta ehk 350 akadeemilise tunni jooksul sellised teadmised ning isiklikud kogemused meditatsioonist, et Sul on hea kindel teisi aidata - õpetajal tuleb ju ikka sammuke õpilastest eespool kõndida, kuidas muidu saab teadmist jagada, kui ise ei tea või teatakse valesti. Sellel kursusel õpitakse seda, mis on tegelik - tõeline mediteerimine ning kuidas aidata-õpetada ka teisi, kes seda veel ei tea, või on selles laias enesearengu maailmas ära eksinud. Meditatsiooni õpetaja kogu õppemaht kokku 350 akad. tundi. Võimalusel saab õppida ka osade kaupa.

  Läbi viib Chandini Sarita, rahvusvaheliset seritifitseeritud terapeut ja meditatsiooniõpetaja

  Loe lähemalt
 • MÜSTILINE ROOS – Osho meditatiivne teraapia

  10-30 august 2020
  OSHO on loonud selle võimsa meditatiivse teraapia, öeldes: „Ma olen loonud palju meditatsioone, aga „Müstiline Roos” on kõige elutähtsam, essentsi puudutavam, fundamentaalsem... see on esimene tõeline läbimurre peale 25 sajandit tagasi Buddha loodud Vipassanat

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • LOENG “5 sammu hirmudest vabanemiseks”

  02.07.2020 kl 20.30
  Ära liigu nii, nagu hirm paneb Sind liikuma, vaid liigu nii, nagu Sa ise tahad liikuda. Ära liigu hirmu pärast. Ära jäta liikumata hirmu pärast. Mida teha oma hirmudega?

  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

  Loe lähemalt