Toimunud kursused

 • Ayurenergeetika online kursus 13.05

  13-14 mai 2020
  Õpe massööridele - ayurenergeetiline massaaž. Abiks erinevate probleemide puhul. Kiire ja efektiivne. Ka massööridel endal kergem teha.

  Läbi viib vairagya kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Tasuta teemaõhtud. Räägime meditatsioonist / 1 õhtu 22.apr.


  Tasuta teemaõhtud. Esimene õhtu "Meditatsiooni vestlusõhtu". Räägime (või arutame) asju meditatsiooni olemuse kohta, taksituste ja abivahendite kohta jne. Meditatsioon aitab üle rasketest aegadest või läbi. Kes on mediteerinud, see teab, et hirm ei ole enam nii suur, mure endassehaarav ja pinge raskelttalutav. Kõik muutub kergemaks - õhulisemaks. Mitte et probleemid maailmast kaoksid - seda mitte, aga nende mõju Sinule muutub. Ja muidugi igapäevaelust edasi viib Tee - spirituaalne areng on ilus.

  Läbi viib

  Loe lähemalt
 • Meditatsioonigrupp onlines


  Tule mediteerima - sinu enda kogemus on ainus, mis elu muudab, sõnadel ja jutul ei ole sellist mõju. Hea on mediteerida üksi, teinekord aga koostegemise energia kannab kõrgemale. Ja ka veebis oleme me koos - arutame omavahel asju ja kogemusi, mis on abiks sel teel. Oled oodatud ühinema!

  Läbi viib Chandini Sarita, rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooni õpetaja, terapeut ja psühholoog

  Loe lähemalt
 • Kursus “AYURENERGEETIKA” – energeetiline massaaž käte abil

  29 veebruar - 1 märts 2020
  Kursus on väga praktiline, antakse erinevad regulatsioonid erinevate probleemide tervendamiseks. Ayurenergeetika põhineb iidsetel ayurveda, kabala ja hiina meditsiini teadmistel, aga kuna Vairagya on seda nii pikalt viljelenud, siis tema "käekiri" on eriline - regulatsioonid, mis ta annab füüsiliste ja emotsionaalsete probleemide lahendamiseks, on ainulaadsed ja väga efektiivsed. See on töö energiaga, füüsiliste ja emotsionaalsete probleemide energeetiline tervendamine kätega.

  Läbi viib VAIRAGYA - kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Jõulukuu meditatsioonid

  23.12 - 30.12.2019
  Osho aktiivsed meditatsioonid on loodud tänapäeva inimese jaoks, et aidata kiires elutempos leida sisemist vaikust ja meelerahu. Detsembri lõpus 5 erinevat meditatsiooni

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • OSHO No-Mind meditatiivne teraapia

  13-19 jaanuar 2020 kl 17.45 - 19.45
  Osho ütleb, et see on üks kõige ekstaatilisemaid meditatsioone, mis eales olnud on. Eemaldades oma mõtteprügi, leiad end muutumas kergeks ja elavaks. Vabastad end mõtete orjusest ja avaned uudsusele, värskusele. See meditatsioon võimaldab kogeda erilist vaikust, puhkust ning lõõgastust.

  Läbi viib Sarita (omab vastavat sertifikaati)

  Loe lähemalt
 • Kehal on tarkus end ise tervendada. Meditatiivne teraapia ja enesehüpnoos

  20 - 26 aprill 2020, kl 10.15 - 11.15
  OSHO meditatiivne teraapia "Tuletades meelde unustatud keele rääkides oma KehaMõistusega." See on enesehüpnoos, kus kerges transiseisundis, milles on kombineeritud sügav lõõgastus ja erksus, õpid sa rakendama kehamõistuse loovust ja isetervenemise energiaid. Nende abil saab lahendada erinevaid füüsilisi probleeme, samuti emotsionaalseid tasakaalutusi, negatiivseid seisundeid (mure, hirm jm) või raskusi, nagu näiteks suitsetamine, söömishäired, unetus, valu, vaevused.

  Läbi viib CHANDINI SARITA

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika 8 lühikursust


  Kuidas lihtsasti ja enamasti valuta aidata, kui on selja- ja kaelaprobleemid; liigeste, luude, jäsemete probleemid; õla- ja põlvevalud; emotsionaalne tasakaalustamine (stress, murelikkus, hirmud, kurbus, viha); siseorganite regulatsioon (kõigile siseorganitele); selgroo pikendamine/venitamine 3 näopunkti abil; eluenergia, elujõu suurendamine (väsimus, apaatsus, jõuetus, nõrkus); tantra energia paaridele. Igaüks saab õppimisega hakkama - see annab võimaluse abistada lähedasi ning massööride jaoks suurepärased tehnikad klientide jaoks.

  Läbi viib Vairagya kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Ayrenergeetika õppepäev


  Õpe, kuidas oma käte abil aidata: kuidas suurendada sisemist tasakaalu, toetada eluenergiat, vähendada pingeid ja stressi: kuidas abistada selja- kaelaprobleemide korral. Sobib kõigile, kes soovivad aidata lähedasi, ja väga kasulik ka massööridele igapäevaseks tööks.

  Läbi viib vairagya kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika

  tulekul, aastaringselt
  Erineva temaatikaga Ayurenergeetika kurused: 1) "Mees- ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meestehaigused". See on mõeldud nii paaridele, massööridele, aga ka kõigile teistele, kes tahavad õppida oma kätesse oskusi, et osata pakkuda siis teistele heaolu ja tervist. ** 2) "Selg ja kael valutult korda Ayurenergeetika abil" Selg on keha kesktelg ja kui selg ja kael on korrast ära, on kogu keha hädas, olenemata vanusest. Kursuse problemaatika: Selgroo kõverdused, lihaspinged, peavalu või tuimad varbad - tingitud kaelaprobleemidest, käte "suremised", õlavarre valud, närvivalud kehas jne. Kursused annavad abivahendid kõigile, kes tahavad aidata oma lähedasi ja ka iseennast, ning samuti massööridele klientide abistamiseks.

  Läbi viib VAIRAGYA, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Selg ja kael korda iidse Ayurenergeetikaga
  Läbi viib

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika kursus: Mees- ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meestehaigused, 1 osa

  20 - 21.07.2019
  Mees - ja naisenergia olemus, tasakaal - selle vajadus, leidmine ja hoidmine. Energeetilise tasakaalutuse põhjused ja kulg. Spetsiaalsed regulatsioonid mees- ja naisenergia tasakaalustamiseks: ühel kursusel Seljasakraal regulatsioon ja teisel kursusel Usalduskanali regulatsioon. Eri sugupoolte haigused ja profülaktika: menstruaalhäired, rinnaprobleemid, hormonaalsed häired, eesnäärme probleemid, ejakulatsiooni - ja erektsioonihäired jm.

  Läbi viib VAIRAGYA, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Selg ja kael korda valutult iidse Ayurenergeetika abil

  26 – 27.07.2019
  Selg on keha kesktelg ja kui selg - kael on korrast ära, on kogu keha hädas, olenemata vanusest. Kursuse problemaatika: Selgroo kõverdused, lihaspinged, peavalu või tuimad varbad - tingitud kaelaprobleemidest, käte "suremised", õlavarre valud, närvivalud kehas jne. Tehnikaid selja-kaela jaoks on palju, kuid Ayurenergeetika on väga valutu, lihtne ja kiire viis aidata. Ei pea olema massöör, sest need tehnikad on lihtsalt õpitavad igaühe jaoks. Saad igal ajal olla abiks oma pereliikmetele, või tuua valu leevendust oma klientidele.

  Läbi viib VAIRAGYA, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika kursus: Mees- ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meestehaigused

  17.08.2019 - 18.08.2019
  "MEES- JA NAISENERGIA tasakaal. Naiste- ja meestehaigused". Mõeldud paaridele, massööridele, aga teretulnud on ka üksikinimesed, kes tahavad õppida oma kätesse oskusi, et osata pakkuda siis teistele heaolu.

  Läbi viib VAIRAGYA, kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • OSHO FILMIÕHTUD

  kord kuus
  Filmiõhtu peateema: hüpnoos ja dehüpnoteraapia. OSHO oma ainulaadsest vaatenurgast toob sisse mõiste "dehüpnoterapia", mida tänapäeval aina laialdasemalt kasutama hakatakse, kuna selles on SUUR IVA. Mis puudutab aga hüpnoosi, siis tuleb vabastada mõistus uskumustest ning seejärel on kõik muu kergesti muudetav., kuna mõistus juhib kehas kõike. 70% haigusi saab muuta sest need algavad mõistusest.

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • Enesehüpnoos sügavaks lõõgastuseks ja meditatsiooniks


  Kursuse või eraseansi tehnika, mis õpetab sind lõõgastama sügavalt oma keha, südant ja mõtteid. Lõõgastunud olek kingib Sulle totaalse puhkuse, sa lülitud välja oma igapäeva tegevustest ja muredest. See on enesehüpnoos, mis võimaldab Sul tuua oma ellu heaolu, pingelangust jne. 

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • OSHO NO – MIND meditatiivne teraapia

  8.dets – 14.jaan. kl 18.30 – 20.30
  See on 7 päevane meditatiivne teraapia, 1 tund Gibberishi, millele järgneb 1 tund sisevaatlust.

  Läbi viib

  Loe lähemalt
 • MINDFULNESS JA MEDITATSIOON


  Meditatsioon algab sealt, kus mõte teeb pausi. Meditatsiooni seisund on Sulle tuttav - oled sellega siia ilma sündinud. Ei ole vaja uut leiutada, on vaja vaid meelde tuletada. See on sinu ja minu sees olemas. On kogu aeg olnud. Lihtsalt nii palju tolmu on selle peale ajaga kogunenud, et see hiilgus ja sära ei paista välja....

  Läbi viib CHANDINI SARITA

  Loe lähemalt
 • INTENSIIVNE TEADLIKKUS, WHO IS IN? / SATORI (valgustumine, virgumine) / Zen kloostritehnika


  Zen kloostritehnika kursuse kogu eesmärk on tungida teispoole su harjumuspäraseid maske ning teesklusi ja fokusseerida su kogu energia selle otsimisele, kes sa tõeliselt oled. Kasutatakse koane, mis aitavad selle tunnetuseni jõuda. LISAKS : Satori 7 päevase kursuse läbinutel on lisavõimalus läbida ka 1 nädalane juhendaja väljaõpe

  Läbi viib PREM SHIVANI

  Loe lähemalt
 • Hüpnoosi väljaõppe kursus

  22 - 25.11.2018
  Hüpnoositeadus on üks vanimaid teadusharusid. Meditatsioon ja hüpnoos on tegelikkuses ühe terviku kaks poolt. Täiendades ennast selles valdkonnas või lihtsalt õppides seda enda jaoks toimub hüppeline areng.

  Läbi viib Anil Chandwani

  Loe lähemalt
 • Õpi energeetilist tervendamist- Ayurenergeetika

  juuli - august 2019
  Ayurenergeetika on väga lihtne meetod. See on viis, kuidas tasakaalustada keha ja mõistust ning tekitada sisemist heaolu. Ayurenergeetika on väga iidne idamaa tarkade teadus, et kohtuda inimese füüsilise bioelektrilise süsteemiga ja avastada blokeeritud või haiget tegevate emotsioonide varjatud kihid. Ayurenergeetika abil saab näiteks selja-, õla-, põlve- jm valudest valutult vabaneda. Samuti minna sügavasse enese tunnetusse - seisundisse, mida nimetatakse mindfulness, wellness, meditatsioon. Ayurenergeetika tehnika on kätega mõjutamine, kus sageli isegi ei puudutata teist inimest. Õiged oskused annavad kiired tulemused. Seda võivad õppida kõik, et lähedasi ja ennast aidata, ning väga kasulik massööridele klientide jaoks.

  Läbi viib VAIRAGYA kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Hüpnoosi väljaõppe kursus

  täpsustub
  Täiendades ennast hüpnoosi valdkonnas või lihtsalt õppides seda enda jaoks toimub hüppeline areng. Kõik võivad õppida hüpnotisööriks ning aidata teisi saamaks üle sügavalt juurdunud foobiatest, õppides leidma rahu iseendas, avastades, et on võimalik seljatada destruktiivsed harjumused. VAATA VIDEOT JUHENDAJAST avalehe paremas veerus: ANIL CHANDWANI Holliwoodi filmi treileris "Edu evolutsioon"

  Läbi viib ANIL CHANDWANI

  Loe lähemalt
 • VAIKUSEOTSINGUD: retriit, mindfulness, meditatsioon

  16 - 17 märtsil, 2019 Põlvamaa metsade rüpes, ZEN Keskuses
  Praktiseerime iidseid ning mõjuvõimsaid tehnikaid, mis saadavad Sind vaikusse ja valgusse; nägemisse ja mõistmisse. Läheme Zen Keskusessse, Põlvamaa metsade rüppe. Meie sooviks on teha neist päevadest sellised päevad, et oleks võimalik kogeda senikogematut.

  Läbi viib CHANDINI SARITA ja SONA

  Loe lähemalt
 • Pärispeal meditatsioonikoolis

  Massaaži ja meditatsiooni laager

  toimunud
  Mere ääres, metsa rüpes Holistilise energeetilise massaaži ja meditatsiooni laager.

  Läbi viib VAIRAGYA ja SARITA

  Loe lähemalt
 • ENESEHÜPNOOS MEDITATSIOONIKS

  20 - 26 november, iga päev 1 tund
  See on väga praktiline vahend igapäevaeluks, mis aitab saavutada kontakti oma sisemise vaikusega, mis iganes ajal te seda soovite – et olla meditatsioonis, lõdvestuda, säilitada sisemise rahu ja heaolu ka rasketes ja pingelistes olukordades, magada rahulikku ja sügavat und, saada üle hirmudest jne. VAATA VIDEOT JUHENDAJAST avalehe paremas veerus: ANIL CHANDWANI Holliwoodi filmi treileris "Edu evolutsioon"

  Läbi viib ANIL CHANDWANI

  Loe lähemalt
 • OSHO Müstiline Roos

  toimunud
  OSHO on loonud selle võimsa meditatiivse teraapia, öeldes: „Ma olen loonud palju meditatsioone, aga „Müstiline Roos” on kõige elutähtsam, essentsi puudutavam, fundamentaalsem... see on esimene tõeline läbimurre peale 25 sajandit tagasi loodud Vipassanat.”

  Läbi viib Sarita ja Vairagya

  Loe lähemalt
 • MINDFULLNESS JA MEDITATSIOONI KURSUS

  20 - 21 oktoober kl 11 - 17
  Mahutame selle aja sisse mitmeid erinevaid meditatsioone ja tehnikaid, mis aitavad Sul luua ühendust Sinu tõelise olemusega. Kui see sild on olemas, siis tunned ilmeksimatult elukvaliteedi muutust, pingete vähenemist, tunned sügavat rahulolu ja rõõmu. KINDLASTI VAJALIK EELREGISTREERUMINE KUNI 18 OKTOOBER

  Läbi viib SARITA ja VAIRAGYA

  Loe lähemalt
 • TASUTA TUTVUMISÕHTU / Satori Darshan Portugalist

  11 juuli kl 16 - 17.15
  Pere konstellatsioonide looja, Bert Hellingeri otsene õpilane Darshan (Portugalist) juhendab Eestis 11 - 15 juulil mitut gruppi: Konstellatsiooniõhtud teemal: ettevõtlus, raha, karjäär, edu ning gruppi "Energiate lugemine", samuti viib läbi erinevaid eraseansse. Tasuta tutvustusõhtul räägib ta lähemalt ning on teretulnud ka küsimused.

  Läbi viib Satori Darshan Portugalist, Peree konstellatsioonide looja Bert Hellingeri otsene õpilane

  Loe lähemalt
 • LOENGUD ARMASTUSEST JA HIRMUST

  27 juuni ja 29 juuni 2018 kl 18 - 19
  Pere konstellatsioonide looja Bert Hellingeri visioonist lähtuvalt räägib tema otsene õpilane Unmatta Wehrle lahti teemasid Armastus ja Hirm. Võimalik on esitada küsimusi.

  Läbi viib Unmatta Wehrle

  Loe lähemalt
 • Kursus “HIRMUST USALDUSENI”

  25 - 27 juuni 2018
  Selles grupis vaadatakse oma sisemisi nii varjatuid kui ka teadaolevaid hirme, minnakse tagasi nende juurte juurde, saadakse teadlikuks, nähakse detailselt sündmust, mis hirmu tekitas, vabastatakse ning vabanetakse.

  Läbi viib Unmatta Wehrle

  Loe lähemalt
 • MEDITATSIOONIKURSUS Tallinnas

  19 - 20 juuli kl 11 - 17
  Mindfullness. Meditatsioonid ja tehnikaid, mis juhivad heaoluni ja aitavad Sul luua ühendust Sinu tõelise olemusega. Kui see sild on olemas, siis tunned ilmeksimatult elukvaliteedi muutust. Jagame teadmist mediteerimisest, räägime sellest, mis toetab ja mis takistab meditatsiooni jõudmist / Kliki siin ja loe täpsemalt

  Läbi viib CHANDINI SARITA, sertifitseeritud juhendaja (India Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse sertifikaat)

  Loe lähemalt
 • KONSTELLATSIOONIÕHTUD ETTEVÕTLUSE, RAHA, KARJÄÄRI ja EDU JAOKS

  11 ja 12 juuli kl 18 - 21.30
  Grupis tegeletakse varjatud – peidetud dünaamikate ning mudelitega, mis on mõjutanud meie karjääri, ettevõtluse ja finantsalaseid valikuid. Need alateadlikud mustrid ning uskumussüsteemid tuuakse nüüd päevavalgele ja vabastatakse.

  Läbi viib SATORI DARSHAN Portugalist, Pere konstellatsioonide looja Bert Hellingeri otsene õpilane

  Loe lähemalt
 • ENERGIATE LUGEMINE. Väljaõpe /max 5 nädalavahetust

  29 - 31 august; 5 - 7 oktoober; 2-4 november
  See kursus teeb teist energiate eksperdi. Õpitakse läbi paljude spetsiaalsete tehnikate laiendama oma paranormaalset tundlikkust ja meeli. Et saada eksperdiks, on võimalik õppida 5 nädalavahetusel (igaüks võib aga osaleda kui mitmel soovib) / Kliki siin ja loe täpsemalt

  Läbi viib SATORI DARSHAN Portugalist, Bert Hellingeri õpilane, üks kõige kauem töötanud konstellööre üle maailma

  Loe lähemalt
 • JAAPANI NÄOMASSAAŽ – VÄLJAÕPPE KURSUS

  8 - 13 august
  TULE ÕPPIMA! See on erakordne võimalus. Jaapani näomassaažil on 2000 tehnikat! Käte liigutustega mõjutatakse energia ehk CHI voogu - just see harmoniseerib, paneb särama, tervendab. Jaapani näomassaaź baseerub tehnikatele, mis loodi Jaapanis 15 sajandil ja see on tänaseks üks kõige efektiivsem kortsudest vabanemise meetod. See on palju rohkem kui lihtne näomassaaź. Lisaks näole pööratakse tähelepanu ka seljale, õlgadele, kaelale ja kätele / Kliki siin ja loe täpsemalt

  Läbi viib Agni Bodhi

  Loe lähemalt
 • NÄO FITNESS

  14 august kl 10 - 14
  Tegeletakse emotsionaalsete ja füüsiliste pingete eemaldamisega. Harjutused probleemsetele kohtadele (lõualott jne) / Kliki siin ja loe täpsemalt

  Läbi viib Agni Bodhi

  Loe lähemalt
 • OSHO DÜNAAMILINE MEDITATSIOON / 21 järjestikust päeva (saab osaleda ka vähem)

  kevadel (täpsustub) / 21 järjestikust päeva (osaleda saab ka vähem)
  Teaduslikud uuringud on kinnitanud selle meditatsiooni suurt mõju pingete, ärevuse ja stressi vähendamisel, ning seetõttu  on Osho Dünaamiline meditatsioon kasutusel ka mitmetes haiglates üle maailma. Samuti on see meditatsioon aidanud vabaks saada ka erinevatest sõltuvustest.  Kes on kogenud, teavad omast käest, et suureneb tasakaal, mistõttu välismaailm ei saa avaldada enam nii tugevat mõju.

  Läbi viib CHANDINI SARITA (OSHO Rahvusvahelise Meditatsiooni Kekuse litsents /Pune, India 2014)

  Loe lähemalt
 • MEDITATSIOONIÕHTUD


  Meditatsioon on tee iseendani. Kohtumine. Äratundmine. Heaolu leidmine iseenda seest. Ja õppida ei ole vaja midagi uut - sest see seisund on me sees olemas olnud kui siia ilma tulime. Ainus, mida teha, on see meelde tuletada....

  Läbi viib SARITA

  Loe lähemalt
 • Meditatsioonikursus

  toimunud
  Kui ma kutsun sind mediteerima ja ütlen, et see teeb sulle head, siis mida ma sellega mõtlen? Mis on meditatsioon? Mida kujutab meditatiivsus?

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • Sheelu – Who is in?

  toimunud
  Töötame koaniga* “Who is in?”. See aitab läbistada oma harjumuspärased maskid ja teesklused.

  Läbi viib Sheelu

  Loe lähemalt
 • Tuletades meelde…

  toimunud
  Seitsme päevane kursus, mis aitab harmoniseerida me keha ja mõistust.

  Läbi viib

  Loe lähemalt
 • Pärispeal meditatsioonikoolis

  Meditatsioonilaager Tallinnas

  toimunud
  Meditatsioon on selguse seisund. Äratundmine. Koju jõudmine. Lõõgastumine. Mõttepuhkus.

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • Gurdjieffi müstilise tantsud

  toimunud
  "On võimalik lõpetada olemast masin, kuid selleks on vaja esmalt masinat tundma õppida. Kui masin ennast tunneb, pole ta enam masin, mitte enam selline masin nagu varem." - Gurdijeff

  Läbi viib Dhyanprem

  Loe lähemalt
 • Osho dünaamiline meditatsioon

  toimunud
  OSHO on öelnud, et kui teha seda meditatsiooni 21 järjestikust päeva, siis alles peale 21 päeva on mõistus nõus tegema muutust. Just 21 päeva läheb selleks tarvis.

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt