Vairagya seanss. Kogemuslugu meditsiinitöötajalt

“Õlg on haige olnud juba väga pikka aega. Olen saanud mitmeid kordi tablettravi ja ka massaaži aga vaatamata kõigile püüdlustele on õlg ikkagi nii haige, et mõnel õhtul olen mõelnud et riided tuleb seljast ära lõigata- käsi lihtsalt ei paindu õlast ja on nii nii valus. Aga eriti valu tegi öösel magades. Nüüd ainult ühe Vairagya seansiga,on õlg korras. Juba esimesel ööl ei äratanud valu mind kordagi. Ja lisaks on korras ka puus,mis trepist üles minnes valu tegi. Huvitav on see,et kui massaaži on tehtud mitmel erineval moel- küll olen tundnud valu ja teine kord jälle on tehtud väga õrnalt siis nüüd ma ei saanudki täpselt aru kuidas see toimus-toimis. Korraks tundsin väikest valu kuid enamus ajast magasin. Igal juhul olen väga rahul ja julgen soojalt soovitada kõigile kel probleeme.”

Oma loo kirjutas meditsiinitöötja, kes loomulikult ei saanud anda ei intervjuud, ega ka avaldada oma nime. Aga sellel ei olegi tähtsust.

On mitmeid arste, kirurge, meditsiinitöötajaid, massööre, kes käivad Vairagya seanssidel, aga keegi neist ei saa seda öelda avalikult. Selline kurb olukord meie ühiskonnas ongi.

Aga meie oleme rõõmsad, et inimesed saavad oma probleemid korda.
Olete oodatud kõik, olenemata elukutsest 🙂

Registreeru: meditatsioonikool@gmail.com