KOGEMUSLUGU 4. MASSÖÖRID Vairagya kursusel õpitu ellurakendamisest

MASSÖÖRIDE KOGEMUSED – KUIDAS KURSUSEL OMANDATU ON MÕJUNUD KLIENTIDELE

1. MASSÖÖR TERJE
Terje on osalenud mitmel Vairagya Ayurenergeetika kursusel. Ootamatult saime meilile temalt tagasiside, mida ta lubas ka kõigiga jagada – et inimesed, kes vajavad abi, või tahavad ise abi osutada, saaksid teada, mis on nende teadmiste-oskuste omandamise tulemus: kuidas tunneb end massöör ise ja kuidas on tundnud kliendid, kellele massöör energeetilist abi on osutanud.

Siin siis tagasiside Terjelt:

“Suured tänud väga hea koolituse eest ! Mõtlesin, et annan natuke ka tagasisidet. Kõigepealt see koolitus mõjus endale väga tervendavalt- tulin koolitusele hingelisest üleelamisest tuleneva südamevaluga ja enesetunne oli üsna kehv, südame peal tohutu raskus ja energiatase nullilähedane. Sain info eelmisel päeval sõbranna käest, kuid unustasin, sest arvasin,et raha isegi vähe jne. Kuid hommikul tulin üles ja järsku tuli meelde ja hakkas kerima. Seega oli ime, et kursusele saabusin 🙂  Juba esimesel päeval peale esimest seanssi oli enesetunne kerge ja ei mingit südamevalu. Olen tänulik nende teadmiste eest mis sain !
Hästi vabastav oli ka muidugi see tundmatus keeles rääkimise meditatsioon. Ma ei suutnud viimasel ajal rõõmu tunda ja arvasin,et mind ei aja mitte miski naerma,aga oh üllatust- selle meditatsiooni ajal naersin südamest.
Ja veel- olen ka saanud mõnede inimeste peal praktiseerida- tulemused on nende jaoks hämmastavad 🙂
ÜKS INIMENE tahtis et tema peal õpitut kasutaksin. Ta töötab kosmeetiku, ripsmetehnikuna pidevas sundasendis ja tugevate kaela ja turja pingetega.
Seansi ajal aktveerusid temal ka teised kohad, millega olid probleemid olnud (küünarvarred, vasak õlg).  Järgmisel päeval tundis füüsiliselt et raskus turjalt kadunud ja tunneb, et kael oli pikem. Poeg ütles kõrvalt, et talle tundub,et rüht on sirgem kui enne. Ise peeglist küljelt vaadates tunnistas, et tõesti kühm kaelal väiksem  ja selg sirgem.
Kuna teda tõttöelda hämmastas,siis tuli veel ka üleeile teisele seansile, kuna tal on on krooniline alaseljavalu ja oli tekkinu usk, et võib ka selle probleemi puhul abi saada. Tagasisside oli,et valu peale seanssi vähenenud, ainut voodist väljatulekul selg veel kange. Minul endal seansi ajal tekkisid põies ja jalgades tugevad aistingud, justkui oleks tabanud järsku põiepõletik. Kliendile tagasisidet andes selgus, et tal on tihti põiepõletikud. Järgmisel päeval ta ütles, et tal terve päeva jooksul toimunud tugev higistamine, mida tavaliselt ei esine.
*
TEINE INIMENE tuli minu juurde arvates et füüsilise massaaźist on seljavalu puhul abi. Oli päeval põrandat plaatinud ja üles tõustes järsku selja kinni tõmmanud ja alaseljas tugev valu, nii et liikus longates. Käis ka kiirabis, tehti valuvaigistav süst, peale seda otsustas tulla massööri juurde. Kuna mina füüsilist massaaźi ei tahtnud sellise akuutse seisundiga teha, sest ma ei teadnud mis probleem on ja oht füüsilise manipilatsiooniga veel rohkem vigastada, siis pakkusin talle õpitud energiaravi meetodit. Ta ütles, et tal on ükskõik, mida tehakse, peaasi et valu ära kaoks 🙂  Ütlesin muidugi,et seda ma küll garanteerida ei saa, aga kindlasti on  raviv toime. Peale seanssi oli ta üllatunud, sest valu tõesti ei olnud ja järgmisel päeval helistas, et ka hommikul valu ei olnud. Seda muidugi ei tea-  võibolla oli see valuvaigisti mõju, kuid igaljuhul ta helistas ja  tahtis veel seansile tulla, kuna kogemus oli tema jaoks väga hüpnootiline ja nauditav.

Endal on peale seansse hea ja kerge olla, mida peale füüsilist massaaźi alati öelda ei saa.”
*
2. MASSÖÖR TRIINA
Triina osales Vairagya Ayurenergeetika kursusel.Siin tagasiside pärast tööd kliendiga.
*
Peale seminari otsustasin kohe proovida seda, mida Vairagya meile õpetas.
Mul on klient, kellel pikemat aega on olnud probleemid seljaga. Panin talle aja neljapäevaks  aga eelmisel õhtul ta helistas ja ütles, et ei saa järgmisel päeval tulla, kuna kukkus ratsutades ja väänas parema jala välja hüppeliigesest. Mina muidugi ütlesin, et siis just peaksid tulema. Viisin talle õhtul kargud, et tal kergem liikuda oleks, sest trepist käimine oli talle eriti raske. Vaatasin ka tema jalga, mis oli paistes ja valutas. Arstid arvasid, et on sideme rebend või väga tugev venitus.
Kui klient kohale jõudis, vaatasin veel tema hüppeliigese üle, see oli pekse alt siniseks läinud ja turses. Panin jala peale Ojaisanda linimendi kompressi ja mõtlesin, et teen ikka neid punkte näo peal ka, mida Vairagya kursusel õpetas, ja mis mõjutavad lülisammast. Hoidsin iga punkti juures sõrme 10-15 min. Pärast arutasime, mida klient nägi ja tundis.
Ütlesin, et  ma ei tea kuidas see talle mõjub, võtku aeg maha ja puhaku. Järgmine päev ta helistas, et tatsab juba ringi ja jalg pole enam nii valus. Paar päeva hiljem oli  turse alanenud aga sinikad olid pekse all päris suured. Nädala lõpus tundis ta end juba nii hästi, et tahtis rabamatkale minna. Ma arvasin, et see pole hea mõte, kuna traumast möödas ainult 6 päeva.
Mäletan kui ma ise jalgrattaga sõites, jala hüppeliigesest välja väänasin. Olin 2 nädalat voodis, jalg padja peal, tegin ainult hädavajalikud käigud ja alles kuu aja pärast sain normaalselt jala peale toetuda nii, et valus ei oleks.
See regulatsioon, mida kursusel õpetati, kiirendas täielikku tervenemise protsessi 3 nädala võrra.
***
2019 JUULIS toimuvad Vairagya eravastuvõtud – vaata SIIT ning ka järgmised Vairagya Ayurenergeetika kurused – kõigile, kel huvi õppida (tehnikad on lihtsad):
1) Mees- ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meestehaigused (1 osa)
2) Selg ja kael korda valutult iidse Ayurenergeetika abil
Kuruste kohta infot saab SIIT