Töö alateadvusega, enesehüpnoos. Seansid nii kohapeal kui onlines


See on võimas tehnika, kus minu hääl juhib protsessi ja Sinul ei ole vaja teha midagi muud, kui vaid lõõgastuda. Sa ei tee mitte kui midagi.
Selle protsessi abil saad Sa tegeleda kas oma füüsiliste probleemidega või emotsionaalsete seisunditega (mure, hirm, ärevus, ebakindlus jne), aga samuti oma destruktiivsete käitumismustritega, mis Sind enam kuidagi elus ei aita.

Kuna Sa oled sügavas lõõgastuse seisundis, siis see protsess toimetab turvaliselt Sinu alateadvuse tasandil. Meie elus ei saa toimuda ühtegi muutust enne, kui alateadvus selleks luba ei anna. Ja alateadvust ei saa sundida. Selleks, et alateadlikkuse tasandil midagi toimuks, on vaja sügava lõõgastuse ja absoluutse heaolu seisundit.
See on meditatiivne teraapia, mis töötab Sinu alateadvuse tasandil ja on enesehüpnoosi sugemetega, ning mille on loonud idamaa valgustunud müstik, Osho. See oli viimane kingitus, mille ta enne lahkumist maailmale kinkis.
Küllap Sa oled kuulnud, et me alateadvus on nii väga võimas, et meil pole võimalik teha muutust enne, kui alateadvus pole selleks “loa andnud”. Minu hääl juhendab Sind nii vaiksesse ja lõõgastunud kohta, avaldamata mitte mingit väikestki survet – ja sel põhjusel on võimalik saada alateadvuselt “luba” muutusteks Su elus.

Teraapia kestab 7 järjestikust päeva, igal päeval 1 tund (v.a. esimene päev).

Juhendaja: Chandini Sarita, rahvusvaheliselt sertifitseeritud terapeut ja meditatsiooni õpetaja

Toimumine:
seanssi on võimalus teha kohapeal ja ka onlines, kus Sina oled omas kodus, oma voodis ja juhendaja hääl juhendab Sind turvaliselt.