HÜPNOOSI VÄLJAÕPE – intensiivõpe 5 – 10 päeva, õppemaht 60 – 120 ak.tundi

DOKUMENDID: Ameerika Hüpnotisööride Liidu sertifikaat ja EMK tõend
Juhendaja: ANIL CHANDWANI  (Californiast, USA)
KOHTADE ARV ON PIIRATUD!
REGISTREERUMINE: meditatsioonikool@gmail.com 

*
Juhendaja: ANIL CHANDWANI  (California, USA)
Ameerika Hüpnoosi Assotsiatsiooni (AHA) pikaajaline liige
OSHO Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse (Pune, India) juhatuse liige
Anil Chandwani eelmine Hüpnoosi õppe koolitus ja Enesehüpnoosi kursus Tallinnas toimusid 2018.a.
Juhendaja täpsem tvustus SIIN
Kes soovib esmast lühitunnetust juhendaja kohta, siis vaata teda SIIT Holliwoodi filmitreilerist “Edu evolutsioon” / “The Evolution of Success”
*
INTENSIIVÕPPE EESMÄRK
Hüpnoosi intensiivõppe kursuse eesmärk on anda vajalikud teadmised ja võimalikult tugev praktiline baas 10 õppepäeva jooksul, et osaleja, kui ta hakkab iseseisvalt hüpnoosi seansse pakkuma peale koolitust, oleks saanud hea praktika – kuidas seda teha, ning tunneks end kindlamalt.
Selle eesmärgi tõttu on õppepäevade pikkuseks 10 tundi päevas ja 10 päevasel intensiivkoolitusel teoreetilise-praktilise osa suhe 50/50.
NB! 1. astme koolitusel (5 esimest päeva) algab praktiline õpe kolmandast koolituspäevast.
Praktiliste kogemuste omandamiseks toimub koolitusel töö paarides ja viiakse vastastikku läbi seansse.
*
AEG JA KOHT:
27 juuni – 7 juuli 2022 Tallinnas, Tao keskus ja Holistika Instituut
kl 10 – 20 iga päev
*
HÜPNOOSI KOOLITUSEL ON VÕIMALIK ÕPPIDA KAHEL VIISIL:

1.TASEME ÕPE 
(5 esimest päeva): 27 juuni – 1 juuli 2022

1 Dokument: kursuse läbinule väljastatakse korraldaja poolt tõend 1. taseme koolitusel osalemise kohta

Kahe taseme vahepeal on 1 vaba päev: 2 juuli 2022

2.TASEME ÕPE ehk HÜPNOOSI MEISTERKLASSI õpe
(5 viimast päeva) : 3 – 7 juuli 2022
NB! 2. tasemel õppimine eeldab 1. taseme läbimist

2 dokumenti: 2. taseme läbinud osalejad saavad õppe viimasel päeval AAH tunnistuse (American Alliance of Hypnotists ehk Ameerika Hüpnotisööride Liit) + korraldaja poolt väljastatud tõendi koolitusel osalemise kohta

Tulles 2. taseme ehk Hüpnoosi meisterklassi õppesse, osaled intensiivõppes, kus 11 päeva jooskul toimub 10 täispikka õppepäeva, õppemahuga 120 akad. tundi – teadagi kingib selline õppetundide hulk Sulle enesekindlust iseseisvalt hüpnoosi valdkonnas tegutsema hakates!
*
Koolitusel: teoreeritilise ja praktilise õppe osakaal orienteeruvalt 50/50
Kursusel on tõlge eesti keelde
*
MIDA ÕPE ANNAB?

See väljaõpe on sinu võimalus õppida uut tervendamise keelt, õppida mõistma ja valdama teadust selle taga ja õppima seda rakendama igapäevaelus. Sa õpid analüüsima vajadust ja leidma parima vahendi tervenemiseks, käies läbi kõik etapid, mida sa teed hüpnotisöörina töötades kliendiga.

Nõudlus selle ameti järgi on praegusel ajal väga kiirelt kasvav.
*
*
2. TASEME ÕPE EHK HÜPNOOSI MEISTERKLASSI ÕPE ANNAB
– palju vajalikke teoreetilisi teadmisi hüpnoosi, hüpnoosi seansside ning nende läbiviimise kohta
– rohkelt praktilisi kogemusi, kuidas hüpnoosi seanssi reaalselt läbi viia (harjutatakse palju hüpnoosiseansside läbiviimist / töö paarides)
– oskusi, kuidas luua konkreetsete probleemide jaoks konkreetseid sugestsioone (stress, hirm, sõltuvus, unetus jne.)

2. tasemel on võimalik intensiivselt lihvida oma praktilisi oskusi: hüpnoosi seansside läbiviimist, erinevate valdkondade sugestsioonide koostamise oskust; aga samuti saadakse juhendajalt rohkem teadmisi ning konkreetseid soovitusi ning vajalikku nõu.
2. tasemel osalemine annab suurema kindluse hüpnoosi seansside läbiviimiseks peale koolitust.
*
1. TASEME ÕPE ANNAB samuti teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi, aga kuna õpiaeg on poole lühem, on ka praktiliste ja teoreetiliste teadmiste-oskuste pagas vastavalt väiksem. Ka nende teadmiste-oskustega on võimalik peale õppeperioodi edasi tegutsema hakata.
*
HÜPNOOSIST ÜLDISELT

2000 aastat tagasi võis hüpnoos olla müstika, kuid 1950-ndatest on ta kui teadus, mis on aktsepteeritud paljude meditsiiniasutuste poolt üle kogu maailma, ja mille abil saab transformeerida ning tervendada harjumusi -mustreid, foobiaid, hirme, sõltuvusi.

Hüpnoos on kõrgelt fokusseeritud ja vastuvõtlik teadvuse seisund. Ei mingit müstikat.

Hüpnoositeadus on üks vanimaid teadusharusid. Meditatsioon ja hüpnoos on tegelikkuses ühe terviku kaks poolt.

Täiendades ennast selles valdkonnas või lihtsalt õppides seda enda jaoks, toimub tuntav areng.

Kõik, kel on vajalik motivatsioon, võivad õppida hüpnotisööriks, ning aidata teisi saamaks üle sügavalt juurdunud foobiatest, õppides leidma rahu iseendas, avastades, et on võimalik seljatada destruktiivsed harjumused.

Osho, üle maailma tuntud idamaa müstik, kirjeldas hüpnoosi (enesehüpnoosi), kui üht võimast tuleviku tehnikat – teed meditatsiooni juurde.
Osho tõi maailmale väljendi “dehüpnotiseerimine”, mis tähendab, et kõigepealt tuleks inimene dehüpnotiseerida kõigist ühiskonna poolt tekitatud takistustest (inimene on hüpnotiseeritud keeldude-käskudega), mis on inimese viinud ensesest eemaldumiseni, ning seejärel saab toimuda puhas ja terve hüpnoos.
*

SERTIFIKAADID, TÕENDID

Kõik osalejad saavad korraldaja poolt väljastatud Hüpnoosi õppes osalemise tõendi (kirjas osaleja nimi, periood, tundide arv, juhendaja)

1.+ 2. tasemel ehk Hüpnoosi meisterklassi läbinud, saavad AAH (American Alliance of Hypnotist) sertifikaadi, vajalik protseduur läbitakse kursuse raames

Nagu tänapäeval palju muudki, on ka hüpnoosi alaseid teadmisi võimalik omandada interneti teel ja saada sellisel kujul sertifikaat, kuid siin välja pakutav õpe on personaalne ja intensiivne koos-arenemine, kus juhendaja jagab õppijatega vahetult oma isiklikku suurt hüpnoosi alast kogemuste pagasit, suunab õppija oskusi vahetult, korrigeerib jne.
See on õpe, mis toimub kogenud professionaalse juhendaja käe all, kus on võimalus pöörduda juhendaja poole, saades oma küsimustele personaalseid vastuseid, vajalikke suuniseid jne.
Selline vahetu ja intensiivne õppetöö, kus teoreetiline-praktiline õpe on enamasti 50-50 osakaalus, on heaks ettevalmistuseks ja annab suurema enesekindluse, et osaleja saaks jätkata peale koolitust omalkäel kindlamalt.
*
REGISTREERUMINE JA INFO

Saates oma osalussoovi või küsimuse e-posti aadressile meditatsioonikool@gmail.com lisage ka oma kontakttelefon, Iga soovijaga vesteldake vahetult ja personaalselt kogu õppe osas (kuidas saab oma kohta koolitusele kinnitada, motivatsioon, hind jne)
*
KOHTADE ARV ON PIIRATUD!

*
LISATEAVE:
NB! osaleja saab koolitusel inglise keelse materjali
*
Info: www.eestimeditatsioonikool.ee
Registreerimine: meditatsioonikool@gmail.com
*
                                      Pildid eelmisest Hüpnoosi kursusest Tallinnas, 2018