ENESEHÜPNOOS MEDITATSIOONIKS

Juhendaja: Anil Chandwani (USA)

20 – 26 november 2018, igal hommikul kl 08:30 – 09:30

Registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com

Enesehüpnoos Meditatsiooniks on unikaalne meetod, mis aitab Sul vabastada ennast ühest suurimast teadlikuks saamise takistusest – alateadvusest.
Enesehüpnoos on vastupidine tavalisele hüpnoosile, mida me teame. Hüpnoosi kutsub esile hüpnotiseerija, ehk siis ollakse sõltuv kellestki teisest.

Enesehüpnoos on aga meetod, mida saate teha endale ise, olles sõltumatu kellestki teisest. See on väga praktiline vahend igapäevaeluks, mis aitab saavutada kontakti oma sisemise vaikusega, mis iganes ajal te seda soovite – et olla meditatsioonis, lõdvestuda, säilitada sisemise rahu ja heaolu ka rasketes ja pingelistes olukordades, magada rahulikku ja sügavat und, saada üle hirmudest jne. Õrna ja armastava veenmiskunstiga leiavad lahenduse sügaval alateadvuses talletatud vastuolud ja mured.

Osho on öelnud hüpnoosi kohta, et inimene elab hüpnoosis sündimisest saati: esilagu ollakse hüpnotiseeritud meie vanemate poolt (näiteks: väikelast kiigutatakse magama, aga samuti nii, et lapsevanemad seavad käitumisviisid, ettekirjutused, piirangud), seejärel ollakse hüpnotiseeritud kogu ühiskonna poolt (see, mida näeme televiisorist, kuuleme uudistest, loeme lehtedest, raamatutest jne). See hüpnoos on nii sügav ja nii alateadlik, et tihtipeale ei saa arugi, et elame hüpnoosis (et käitume teatud kindlal viisil, et me suhtume kõigesse teatud väljakujunenud moel).

Enesehüpnoos on võimalus tulla sellest hüpnoosist välja. Tulla välja meie käitumismustritest, hirmudest, harjumustest, standarditest, mis tegelikkuses ei ole meie omad.

Osho rõhutas enesehüpnoosi kasutamist, et lõdvestuda sügavamalt meditatsiooni. Selle meetodiga tehti mitmeid eksperimente, mis andis kindla teadmise, et meetod on tõhus viis meditatsiooniseisundisse jõudmiseks.

“Minu nägemuse kohaselt enesehüpnoos saab olema üks olulisemaid vahendeid. Nii lihtne meetod, mis vajab ainult natukene usaldust, võib tuua imepäraseid muutusi sinu ellu.
Sa mediteerid aga see ei õnnestu. Sul on raskusi vaatlejaks olemisel; oled hõivatud oma mõtetega, unustades vaatlemise. Hiljem meenub sulle, “Ma pidin olema vaatleja, aga läksin kaasa oma
Enesehüpnoos saab aidata sind; see saab eraldada mõtted ja vaatleja. Spirituaalsel arengul ma ei tea ühtegi teist nii olulist meetodit kui enesehüpnoos.” / OSHO /

Kursusel on tõlge eesti keelde.

OSALUSTASU JA SOODUSTUSED:

Osalustasu: 200 eur

– 50% soodustust hinnast neile, kes osalevad ka juhendaja teisel kursusel, milleks on “Hüpnoosi väljaõppe kursus”

LISAVÄÄRTUSED:
* Osaledes ka sama juhendaja poolt läbiviidaval Hüpnoosi Väljaõppekursusel on võimalik omandada nii Enesehüpnoosi läbiviimise tunnistus (väljastaja: Osho Meditatsioonikeskus Eestis) kui ka eksami läbides Hüpnoosi Väljaõppe sertifikaat, väljastaja: AAH (American Alliance of Hypnotists – Ameerika Hüpnotisööride Liit)
* Kursuse lõpus saavad kõik osalejad endale audiovisuaalse materjali, mis aitab enesehüpnoosiga jätkata iseseisvalt.

ASUKOHT Tallinnas: asukohe teatema osalejatele meili teel.

Korraldajad: Eesti Meditatsiooni Kool ja OSHO Meditatsiooni Keskus Tallinnas

Siit näeb Holliwoodis valmiva filmi treilerit Anil Chandwanist jt top-edukatest inimestest :Edu evolutsioon