Emotsioonide vabastamine

See seanss loob kergendust ja vabastab “hingekoormast”.
Iga inimese elus on perioode, kus on selgelt tunda, kuidas emotsioonid tõepoolest häirivad igapäevaelu ja ei lase elust rõõmu tunda. Soovitus emotsioone kontrolli all hoida, ei aita, sest juhtub sama, mis õhupalli puhudes – ühel hetkel saab liiga palju ja pall läheb lõhki.
Teiste peale oma viha väljaelamine või sagedane kurvastamine jne – need ei ole lahendid. Need teevad elamise lõpuks depressiivseks ja raskeks nii enda kui ka teiste jaoks. Samuti tekitavad sellised olukorrad hulgaliselt süüd ja süüdistamist, mis on üks kõige destruktiivsemaid asju üldse.

Kuidas emotsioonidega siis hakkama saada?
Kui rääkida kõige paremast variandist, siis olles meditatiivne, mitte miski kukuta sind enam kraavi, mis iganes väljaspool sind toimub. AGA – sellise seisundini jõudmine on pikk tee ja ettevõtmine. Nagu iga asi elus, nii ka see on pühendumise tulemus. Võib kuluda aastaid (ja kindlasti kulubki). Mina soovitan sellega kindlasti peale hakata, et aastate pärast oleks enesetunne ja elu teistsugune kui praegu. See on igaühe enda otsus, kas ta võtab ette selle tervendava teekonna ja hakkab mediteerima või mitte. Pikaajalised tulemused vajavad pikaajalist tegevust selle nimel.

Et aga leevendust pakkuda praegu olemasolevale olukorrale, on olemas meetodid, mis loovad kergendust käesoleval hetkel ja teevad ruumi rõõmule.

Seansi kestvus 1 – 1,5 tundi

Terapeut ja psühholoog Seeda Randroo