Ayurenergeetika

Juhendaja: Vairagya, Ayurenergeetika spetsialist

Tehnikaid inimeste abistamiseks on erinevaid, kuid Ayurenergeetika on väga valutu, lihtne ja kiire viis aidata.
Ei pea olema massöör, sest need tehnikad on lihtsalt õpitavad igaühe jaoks, et aidata oma lähedasi või siis kliente.
Mees- ja naisenergia kursus on väga hea ka paaride jaoks.
Vairagya õpetab lihtsaid kuid väga efektiivseid tehnikaid oma kursustel, millega on kerge aidata.

Neilt piltidelt on paista, mida Vairagya ayurenergeetika suudab 1,5 tunniga teha. ENNE ja PÄRAST

Selgituseks: peamisteks tehnikateks ehk regulatsioonideks on marma punktide mõjutamine kehal ehk nn. energeetiline massaaž, mida tehakse oma käte ning sõrmedega ja sageli ei puudutata keha üldse.

Ayurenergeetika efektiivsuse kohta saab vaadata-kuulata kogemusvideosid Vairagya eraseanssidelt:
pikaajaline õlavalu ja juba lonkamist tekitanud põlvevalu, Andrese kogemusvideo SIIN
2) randmevalu, Jarmo kogemusvideo SIIN
3) seljavalu; Lauriito kogemusvideo SIIN
4) mindfulness, welness, enese sügav tunnetamine, Eha kogemusvideo1, kogemusvideo2 ja kogemus3

Kursuste kogemused

“Mees- ja naisenergia kursus”kogemusvideo1
Kursus “Selg ja kael valutult korda Ayurenergeetika abil”.
1) Seljatrauma paranemine 3 näopunkti abil: kogemusvideo2, kogemusvideo3
2) massööride kliendikogemused Vairagya õpetuse praktikasse võtmisel

*

UUED AYURENERGEETIKA KURSUSED TULEMAS!
Kui on huvi, soovitame tellida endale uudiskiri, et saaksite info õigeaegselt oma meilile. Meil on palju juhtumeid, kus on jäädud kursusest ilma, kuna märgatakse infot alles peale kursuse toimumist. Uudiskirja tellimine on leitav avalehel paremas veerus ülal.


1 TEEMA KURSUS, jätkame seda laia teemat
“Mees- ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meestehaigused”

Spetsiaalsed regulatsioonid mees- ja naisenergia tasakaalustamiseks: Seljasakraal regulatsioon, Usalduskanali regulatsioon jne.

Eri sugupoolte haigused ja profülaktika: menstruaalhäired, rinnaprobleemid, hormonaalsed häired, eesnäärme probleemid, ejakulatsiooni – ja erektsioonihäired.

Seksuaalenergia. Seksuaalenergia probleemid.

2 TEEMA KURSUS
“Selg ja kael valutult korda Ayurenergeetika abil”

Kursuse käsitlus: selja-kaelavalud, lihaspinged, peavalu, tuimad varbad, “surnud” käed, peavalud, õlavarre valud, närvivalud kehas jne. Selgroog on keha kesktelg ja kui selg – kael on korrast ära, on kogu keha hädas, olenemata vanusest.

Kursustel toimub loeng ja praktika.

Tarkus marma punktidest. Kuidas ja millised konkreetsed regulatsioonid toimivad. Energeetiline massaaž. Energeetiline abi, mis tuleb armastusest.

Vairagya kursused Eestis on toimunud alates 2017 aastast. Igal kursusel saavad osaleda kõik, see ei eelda Vairagya eelmistel kursustel osalemist. Esmakordselt osalejate jaoks on alati paar tundi eelkursust, kus tutvustatakse põhitõdesid, mida kursusel praktiseerima hakatakse.

Kui tead õigeid võtteid ja oskad abistajana olla õiges seisundis (seda kahjuks enamus abistajaid veel ei oska, sh massöörid, kes on aastaid abistanud), siis on tulemused on väga kiired. Vairagya ise viibib seisundis, mis võimaldab sageli kroonilisi ja pikalt kestnud valusid näiteks tervendada juba ühe seansiga. !00% see nii ei ole, sest palju oleneb ka abi otsijast endast, tema avatusest ja vastuvõtlikkusest, aga Vairagya on mediteerinud juba üle 30 aasta, ning ka Hiina traditsiooniline meditsiin ütleb, et parim abistaja on tühi nagu bambus, ning seda saab saavutada meditatsiooni abil.

Tervendaja enda seisund mõjutab palju, aga kuidas seda seisundit kujundada – meditatsioone on erinevaid. Kuidas mediteerida ning millist meditatsiooni valida – seda õpitatakse ja kogetakse kursustel samuti.
Mediteerimine on tervendajale vajalik nii iseenda pärast: kohalolu – siin ja praegu hetkes olek on oluline, et abistaja enda energia püsiks tugevana ning oleks kaitstud, ja teiseks – abistatava pärast: et energeetiline abi tuleks armastusest. 

VAIRAGYA ERASEANSSIDELE registreerumine (Eestis viibimise ajal) ja kursustele registreerumine : meditatsioonikool@gmail.com
Vairagya erinevate eraseansside kohta saab lugeda SIIT