Ayurenergeetika seanss. Kätega tervendamine

AYURENERGEETIKA

Ayurenergeetika vertikaalne teadlikkus on kiire ja täpne ning seda saab kasutada suure hulga füüsiliste, vaimsete ja emotsionaalsete probleemide korral. Ayurenergeetika seanss on kätega tervendamine.

SEANSSIDE KOGEMUSVIDEOD 2019.a:
– õla- ja põlvevalu lugu, Andres
– seljavalu lugu Lauriito

– randmevalu: Jarmo
– emotsionaalne vabastamine, emotsionaalne tasakaal
– mindfulness, enese sügav tunnetus

Eraseansidele vaid üksikud ajad veel septembris. Soovijatel tasub kiirustada

VAIRAGYA Indiast – kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega tervendanud üle 20 aasta.

Vairagya töötab

–iidse India teaduse – Ayurveda Energia ja marma punktidega

–India tšakra süsteemiga

–Kabalaga

–Traditsioonilise Hiina Meditsiini meridiaanidega ja akupunktuuri punktidega

Vairagya on ühendanud oma teraapiasse ja energeetilise tervendamise (sh. ka massaaži) tehnikatesse selliseid tervendamismeetodeid nagu Südame Ayurveda (loomupärase) Integratsiooni Energeetiline Tasakaalustamine; Holistiline Vitaalne Massaaž (kasutades energeetilisi meetodeid); Jalgade Refleksoloogia Energeetiline Integratsioon jt.

Tavaliselt ravitakse seansil:

•kroonilist selja- ja kaelavalu

•depressiooni ja ärevust

•menstruaal- ja viljakusprobleeme

•kroonilist väsimust

•kroonilist stressi ja paanikahooge

•peavalusid

•traumat ja leina

•kõhuvalu ja -kinnisust

•madalat energiat

•hingamisprobleeme

•valusaid põlvi, õlgu ja liigeseid

•kiirendatakse tervenemist pärast operatsiooni

•spordivigastusi

Loodud teraapiameetodid sobivad igasse elufaasi.
Kui kanalid on blokeerunud, võivad ilmneda teatud haigused, valu või sümptomid. See meetod töötab keha energiakanalite ja keskustega: tšakrate, praanaväljade, meridiaanide jt. energeetiliste kanalitega. Käsi kasutatakse sensoritena, et tunda energiasüsteemi blokeeringuid ja tasakaalutusi ning need seejärel puhastada, kasutades erinevaid energeetilisi tehnikaid. Seansi ajal avatakse, aktiveeritakse, noorendatakse ja tõstetakse energiat sinu füüsilise ja energiakeha süsteemides, nii et energia hakkab jälle voolama ja tervis saab taastuda.

Mõned kliendid tulevad seanssidele, et töötada probleemide kallal, mis nende elus sageli esinevad, nagu näiteks viha, hirm, süütunne, unetus, lahkuminekud ja paanikahood. Teised tulevad, kuna energia tasakaalustamine aitab neil lõõgastuda ja tervist optimaalsel tasemel hoida.

Klientide kogemuslood 2018.a:

1) kliendil oli kestnud 8 aastat seljavalu, mistõttu ta ei saanud magada selili. Samuti oli tal rinnavalu. Oli palju käinud arstidel ja erinevid alternatiivseid meetodeid proovinud, kuida abi ei olnud. Viimasel ajal hakkas ka silme eest virvendama. Silmaarstid kontrolliid, aga silmad olid justkui terved. Peale esimest Vairagya eraseanssi, sai klient juba samal õhtul selja peal magada, rinnavalu oli samuti läinud ja silmade virvendust ei esinenud. Selline kiire tervenemine oleneb väga palju ka kliendist endast: tema usaldusest ja avatusest. Sel puhul oli tegemist kliendiga, kes enesega tööd on teinud, mediteerinud jne.

2) klendil oli autoavarii üle 10 aasta tagasi, oli käinud palju arstidel ja otsinud erinevat abi, kuid seljavalust lahti ei saanud. Klient käis kõigepealt Vairagya kursusel ÕPI ISE TERVENDAMA – AYurenergeetika Vertikaalne Teadlikkus, kus tal hakkas silmnähtavalt parem ja siis ka eraseansil. Seljavalud on kadunud ja tagasi pole tulnud.

3) kliendil oli põlvetrauma, mis andis tunda valuna põlves. Koheselt peale esimest seanssi oli põlv tunduvalt tervem

4) klient kurtis energeetilist väsimust ja loidust. Võrreldavalt eelmise perioodiga, oli energiatase madal ja klient rahulolematu ning murelik. Enesetunne paranes juba esimesest seansist ja kuna muudatus oli niivõrd meelepärane, jätkas klient seansside võtmist. Peale teatud perioodilist senssidel käimist, oli klient saavutanud sama enesetunde nagu varemalt ning oli selle üle südamest rõõmus ja rahul.

Neid lugusid on väga palju.

Seansid on kas 1,5 tunnised või 2.5 tunnised.

Hind
1,5 tundi = 125 eur
2.5 tundi = 200eur
Kuna praeguses olukorras seansse ei toimu, siis saab Vairagya juhendada teid te omas kodus (et saaksite teineteist aidata). Hind sõltub ajast ja inimeste arvust.

Vene keelse tõlkevajaduse korral lisandub tõlke hind 

*** VEEBIS NÕUSTAMISE SEANSID KOOS PRAKTILISTE JUHENDITEGA: 1. probleemi selgitamine ja juhendaja poolne teoreetiline ja praktiline info – kuidas aidata (õpetab üles leidma vajalikud punktid kehal, annab juhised, mis järjekorras nendega töötada ning kuidas, õpetab käte paigutust, ning annab muud vajalikku teoreetilist ning praktilist infot, mis võimaldab teil pärast konsultatsiooni iseseisvalt vastavalt juhistele abistamist praktiseeerida)

Hind
ühe inimese seanss (eneseabi): 45 min = 75 eur
kahe inimese seanss (teise abistamiseks või vastastikuseks abiks, sh ka paaride nõustamine) : 1 tund = 125 eur

2. Erivõimalus: kogu praktiseerimise – abistamise ajal juhendaja püsiks koos teiega: vaatleks ja suunaks 

ühe inimese seanss: 1 tund 30 min = 150 eur
kahe inimese seanss: 2.5 tundi = 250 eur

Loe juhedaja kohta juurde SIIT

Juhendaja viib Eestis läbi ka erinevaid Ayurenergeetika kursusi.