Ayurenergeetika kursus: Mees- ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meestehaigused, 1 osa

20 – 21 juulil Tartus

Juhendaja: Vairagya, Ayurenergeetika spetsialist

Spetsiaalsed regulatsioonid mees- ja naisenergia tasakaalustamiseks: ühel kursusel Seljasakraal regulatsioon, teisel Usalduskanali regulatsioon.

Eri sugupoolte haigused ja profülaktika: menstruaalhäired, rinnaprobleemid, hormonaalsed häired, eesnäärme probleemid, ejakulatsiooni – ja erektsioonihäired jm.

NB! See on jätkukursus, kuna probleemide ulatus on lai ja abistavaid regulatsioone on palju. Juulikuus toimub kursus I osa. 

Selgituseks: siin regulatsioon on marma punktide mõjutamine kehal ehk nn. energeetiline massaaž, mida tehakse oma käte ning sõrmedega ja sageli ei puudutata keha üldse.

Ayurenergeetika on väga valutu ja lihtne viis aitamiseks. Ei pea olema massöör, sest need tehnikad on lihtsalt õpitavad igaühe jaoks. On vaja teade vaid õigeid võtteid, siis saad igal ajal olla abiks oma pereliikmetele või klientidele.

Loeng ja praktika.
Tarkus marma punktidest. Kuidas ja millised konkreetsed regulatsioonid toimivad. Energeetiline massaaž. Energeetiline abi, mis tuleb armastusest.

Mees – ja naisenergia olemus, tasakaal. Energeetilise tasakaalutuse põhjused ja kulg.

Tervendaja enda seisund mõjutab samuti palju, aga kuidas seda seisundit kujundada? Kursusel tuleb pisut juttu ka sellest, kuidas mediteerida nii, et see oleks protsessi toetav, sest meditatsioone on erinevaid. Mediteerimine on tervendajale vajalik, et energeetiline abi tuleks armastusest.  Ja kohalolu – siin ja praegu hetkes olek on oluline, et abistaja enda energia püsiks tugevana. 

Vairagya kursused Eestis on toimunud alates 2017 aastast. Igal kursusel saavad osaleda kõik, see ei eelda Vairagya eelmistel kursustel osalemist.

AEG : 20 juuli kl 11.00 – 19.00; 21 juuli kl 9.30 – 17.30
esmaosalejatel algab eelkursusega eelmisel õhtul kl 19.00 – 21.00

KOHT: Tartu, Kalda tee 34; 1 korrus (keerdtrepp õues) kiri “Kõrge vägihein”. Anne selveri juurest üle tee tulla, kus on valgusfoor ja kohe jõuabki otse õigesse kohta – 5 kordse maja keerdtrepi juurde.

HIND 195 eur
1 päev 125 eur
esmaosalejatel (sisaldab eelkursust eelmisel õhtul) 225 eur


Registreerimine kindlasti kuni 15. juuli: meditatsioonikool@gmail.com
Registreerimine toimub pärast ettemakse (55 eur) laekumist korraldaja kontole
EE52 2200 2210 6142 4462, Swedbank, märkida selgitusse oma nimi ja Ayurenergeetika juuli
Ettemakset on tagastamatu.

Vairagya eraseanssidele saab registreeruda samal meiliaadressil. Eraseansid algavad 16 juulil, kuid kõik ajad juba esimese õhtuga broneeritud 6 augustini,
Esimesed vabad ajad alates 7. augustist.
Soovijail soovitav kiirustada

Kes soovib osalda juhendaja teisel kursusel: “Selg ja kael korda valutult iidse Ayurenergeetika abil” , siis sellega saab tutvuda ja sellele registreeruda SIIN