Ayurenergeetika kursus: Mees- ja naisenergia tasakaal. Naiste- ja meestehaigused

17 – 18 augustil Tallinnas 

Juhendaja: Vairagya, Ayurenergeetika spetsialist

Spetsiaalsed regulatsioonid mees- ja naisenergia tasakaalustamiseks: ühel kursusel Seljasakraal regulatsioon, teisel Usalduskanali regulatsioon.

Eri sugupoolte haigused ja profülaktika: menstruaalhäired, rinnaprobleemid, hormonaalsed häired, eesnäärme probleemid, ejakulatsiooni – ja erektsioonihäired, seksuaalenergia probleemid.

Kursus on mõeldud paaridele, massööridele jt. aga teretulnud on ka üksikinimesed, kes tahavad õppida oma kätesse oskusi, et osata pakkuda siis teistele heaolu ja tervist. 

Mees- ja naisenergia kursuse 1 osa juuli 2019

Probleemide ulatus on lai ja abistavaid regulatsioone on palju. 

Selgituseks: siin regulatsioon on marma punktide mõjutamine kehal ehk nn. energeetiline massaaž, mida tehakse oma käte ning sõrmedega ja sageli ei puudutata keha üldse.

Ayurenergeetika on väga valutu ja lihtne viis aitamiseks. Ei pea olema massöör, sest need tehnikad on lihtsalt õpitavad igaühe jaoks. On vaja teade vaid õigeid võtteid, siis saad igal ajal olla abiks oma pereliikmetele või klientidele.

Loeng ja praktika.

Tarkus marma punktidest. Kuidas ja millised konkreetsed regulatsioonid toimivad. Energeetiline massaaž. Energeetiline abi, mis tuleb armastusest.

Mees – ja naisenergia olemus, tasakaal. Energeetilise tasakaalutuse põhjused ja kulg.

Tervendaja enda seisund mõjutab samuti palju, aga kuidas seda seisundit kujundada – meditatsioone
on erinevaid. Mediteerimine on tervendajale vajalik, et energeetiline abi tuleks armastusest.  Ja kohalolu
siin ja praegu hetkes olek on oluline, et abistaja enda energia püsiks tugevana.

Vairagya kursused Eestis on toimunud alates 2017 aastast. Igal kursusel saavad osaleda kõik, see ei eelda Vairagya eelmistel kursustel osalemist.

AEG : 17 aug. kl 12.30 – 19.30; 18 aug. kl 10.30 – 17.30
Esmakordselt osalejatel algab eelkursus L hommikul kl 10.30 – 12.30

KOHT täpsustub ja anname registreerunutele teada.

HIND 195 eur
1 päev 125 eur
esmaosalejatel (sisaldab ka eelkursust k l10.30 – 12.30): 225 eur

Registreerimine kindlasti kuni 13. aug. Registreerimine toimub pärast ettemakse (55 eur) laekumist korraldaja kontole EE52 2200 2210 6142 4462, Swedbank, märkida selgitusse oma nimi + Ayurenergeetika aug.  Ettemakset ei tagastata.

Vairagya eraseanssidele saab registreeruda samal meditatsioonikool@gmail.com Ajad on broneeritud augusti keskpaigani, mõned vabad ajad veel augusti lõpus.
Soovijail tasub kiirustada

Kes soovib osalda juhendaja teisel kursusel: “Selg ja kael korda valutult iidse Ayurenergeetika abil” , siis sellega saab tutvuda ja sellele registreeruda SIIN